Forumda arama yapma

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Forumda arama yapma

İletiYazar: Woncevious » 20 Nis 2017, 11:22

Konu yinelemesi yapmamak adına; daha evvel benzer başlıklarla açılan konuları nasıl aratıyoruz?

Pano anasayfa, forum ya da başlık gösterim sayfasındaki arama kutusuna aramak istediğiniz terim ya da sözcükleri girerek arama yapabilirisniz. Ayrıca bütün sayfalarda mevcut olan gelişmiş arama bağlantısına tıklayarak da arama özelliğini kullanabilirsiniz. Nasıl arama yapacağınız kullanılan temaya bağlıdır.

Arama kutusunu ben mi göremiyorum?
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Woncevious
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Yagmur
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 220
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 235
Rep Puani: 10
Woncevious rep puani yok

Re: Forumda arama yapma

İletiYazar: sui_cast » 20 Nis 2017, 12:05

Sağ üstte..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8150
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Woncevious » 20 Nis 2017, 14:20

:doh2: Sayfadaki her pikseli tek tek inceledim fakat hala göremiyorum? Ben de mi bir gariplik var? :punish:

Yoksa bu durum üyelik sınıfıyla falan mı ilgili? Ben şu an "Yeni Üye" statüsünde yer aldığım için bir kısıtlama mı söz konusu acaba? SSS bölümünde bu yönde bir bilgi yoktu ama emin olamadım? :doh2:

Rica etsem, aşağıdaki ekran görüntüleri üzerinde arama kutusunun yerini işaretleyebilir misiniz? :grin:

Resim
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Woncevious
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

Woncevious rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 20 Nis 2017, 14:42

Normal de görünmesi lazım sağ üstte sizde aktif iken görünmemesi ilginç. Kaldı ki aktif değilken de arama motoru orada duruyor.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 20 Nis 2017, 15:07

Misafir üye olarak giriş yapıldığına bile forumda arama yapılır.

Bence, ayarlardan bir yerleri kapatmışsınız. :wait:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Woncevious » 20 Nis 2017, 15:52

Hakikaten oturumu kapattığımda arama butonu ortaya çıkıyor, giriş yaptığımda ise yine kayboluyor. :wondering: Tavsiyeniz üzerine ayarları kurcaladım ancak bununla ilgili bir seçenek görmedim. Teknik konularda bilgili bir yönetici sorunla ilgili yardımcı olursa memnun olurum. :sapka:

:yrmz: Aksi halde mükerrer konularımdan sorumluluk kabul etmeyeceğim! :grin:
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Woncevious
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

Woncevious rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 20 Nis 2017, 16:35

Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz Chrome, mozilla yada başka bir uygulama? Ben hepsi ile denedim geliyor. Sürüm güncelleyin java kurulumu bu bir şeyin eksikliği gibi sanki. Biraz bakındım nette bilgi yok anlayan birine sordum hangi uygulamayı kullanıyor diye sordu. Farklı uygulamalarda bakın derim.
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 20 Nis 2017, 20:33

Tarayıcı kaynaklı bir problem gibi duruyor...
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 20 Nis 2017, 21:39

Yapılan teknik çalışmalar sonucu YENİ ÜYE kategorisindeki kullanıcıların arama izni düzenlenmiştir. İyi forumlar dilerim. :f:
Resim

Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: Woncevious » 21 Nis 2017, 09:16

Eray KIVRAK yazdı:Yapılan teknik çalışmalar sonucu YENİ ÜYE kategorisindeki kullanıcıların arama izni düzenlenmiştir. İyi forumlar dilerim. :f:

Teşekkürler. :good2:
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Woncevious
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ