DİLİMİZİ KORUYALIM!

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Re: DİLİMİZİ KORUYALIM!

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Şub 2015, 18:59

skyrock yazdı:Önemli bir konunun tekrar gündeme getirilmesi faydalı olacaktır diye düşünüyorum.Toplum olarak çeşitli konu ve kurumlarda yeterince kültürel yozlaşmaya uğruyoruz.İlkokullarda şu anda ders olarak veriliyor mu bilmiyorum ama güzel konuşma, yazma derslerine önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum.Yeni nesillerin sağlam temeller üzerinde kendini geliştirmesi çok önemli.

Milli Eğitim bünyesinde görev yaptığım bir kimlikle yorumlayacak olursam;

Her sene değişen/yaz boz düzenlemeler ve sınav sistemleri ile sürekli bir arayış var ancak alt yapı ve edinilen tecrübeler sağlam değil malesef.

Camia içinde olduğum 15 yıl boyunca; bu tür konularda sıklıkla düzenlenen çeşitli panellere katılmışlığımız ve elde edilen sonuçları rapor dahilinde ilgili kanallara iletmişliğimiz oluyor.

Türkiye genelinde ve il il sunulan raporlar/tecrübeler mutlaka değerlendiriliyordur ancak bu deneme yanılmalardan çoğu kişi olumsuz olarak etkileniyor.

Tartışmaya açık ve geneli ilgilendiren bu durumu ise; iğne ile kazılan dipsiz bir kuyuya benzeterek topluluğumuz adına bir iğne de bizler olalım diyorum. :handshake:

Konu ilk mesajımda da belirttiğim üzere;

En azından kendi forumumuz adına ve genele hitap eden duruşumuz açısından önemsememiz gerektiğini düşündüğüm bu dipsiz kuyuya; sadece yazdığımız mesajlarımıza dikkatle kazandırabileceklerimize teşekkür ediyor, tüm üyelerimize iyi forumlar diliyorum.. :handshake: :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: DİLİMİZİ KORUYALIM!

İletiYazar: Mehmet Keten » 07 Şub 2015, 20:45

Her yazdığım mesajı en az 2 kere ön izleme yapıp daha sonra gönderiyorum :syg:

Mehmet Keten
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Önceki

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir