MERCEDES 170 S - 1950 / MINICITY

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: MERCEDES 170 S - 1950 / MINICITY

İletiYazar: Emre E. » 16 Oca 2009, 22:27

Yalçın yazdı:Merhaba:) Gökhan'ın fotoğraflama tam ! Mercedes: binadan da gerçekçi ! ÇOK ÇOK sevdim. Fakat bundan çok sevdiğim bir tek şey oldu sizin yorumda. O da şu cümle :

Sanki o taş kaplı binadan, BİRİ çıkıp da arabaya binecekmiş gibi.

erbasar yazdı:Çok güzel görünüyor Gökhan.
Sanki o taş kaplı binadan, BİRİ çıkıp da arabaya binecekmiş gibi.
Bilmem anlatabildim mi?

Paylaşım için teşekkürler.

Yalçın Abi merhabalar,
Samimiyetinize sığınarak, "abi" terimi için şimdiden özür dilerim.
Yalçın abi, konudaki hassasiyetiniz için teşekkürler.
Dostumun modellerini ve dış mekan çekimlerini yakından takip ediyor, hatıralarına az da olsa eşlik etmeye gayret ediyorum. Gökhan sizden çok bahsetti. O yüzen sizi yarı tanıyor sayılırım. Görüşebilmek ümidiyle...
İyi forumlar.

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Yalçın » 17 Oca 2009, 00:17

Yalçın Abi merhabalar,
Samimiyetinize sığınarak, "abi" terimi için şimdiden özür dilerim.
Yalçın abi, konudaki hassasiyetiniz için teşekkürler.
Dostumun modellerini ve dış mekan çekimlerini yakından takip ediyor, hatıralarına az da olsa eşlik etmeye gayret ediyorum. Gökhan sizden çok bahsetti. O yüzen sizi yarı tanıyor sayılırım. Görüşebilmek ümidiyle...
İyi forumlar.

Merhaba EMRE:) Diğer üyeler gibi sen de gerekli özeni gösteriyorsun, herkes birbirine saygıyla hitap ediyor ama benim için fark etmez, içinden nasıl geliyorsa öyle hitap et.
Gökhan benden bahsettiyse ne mutlu bana.
İlk görüşeceklerimden biri sensin. Çünkü profiline baktım, "Ankara" yazıyor. Görüşürüz yakında. Hani "He's in the Army Now" şarkısı çıktıktan beri hiç eskimeyen bir alışkanlık olarak "o şimdi asker" derler ya sık sık, kendim için de şöyle diyebilirim: "o şimdi emekli". Dolayısıyla bundan böyle umarım vaktim olacak. Ne yapıyorsun, yani okul, iş vs durumları ne, ne zamanlar vaktin oluyor hobiye... gibi şeyleri özelden mesaj atarsan ayarlarız.
İyi akşamlar.
1974 [color=#ff0000]Dodge Charger / 1977 Pontiac Firebird[/color]
Yalçın
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: YalçIn
1/18 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 165
Rep Puani: 5
Yalçın rep puani yok

İletiYazar: Yalçın » 17 Oca 2009, 00:21

Pardon Emre, profilde şehir kısmına bakarken yaş kısmını yanlış okumuşum. Okul, iş falan yazdım... Ne okulu yaa:)

Merhaba EMRE:) Diğer üyeler gibi sen de gerekli özeni gösteriyorsun, herkes birbirine saygıyla hitap ediyor ama benim için fark etmez, içinden nasıl geliyorsa öyle hitap et.
Gökhan benden bahsettiyse ne mutlu bana.
İlk görüşeceklerimden biri sensin. Çünkü profiline baktım, "Ankara" yazıyor. Görüşürüz yakında. Hani "He's in the Army Now" şarkısı çıktıktan beri hiç eskimeyen bir alışkanlık olarak "o şimdi asker" derler ya sık sık, kendim için de şöyle diyebilirim: "o şimdi emekli". Dolayısıyla bundan böyle umarım vaktim olacak. Ne yapıyorsun, yani okul, iş vs durumları ne, ne zamanlar vaktin oluyor hobiye... gibi şeyleri özelden mesaj atarsan ayarlarız.
İyi akşamlar.
Yalçın
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Yalçın rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Oca 2009, 01:06

Yalçın yazdı:Pardon Emre, profilde şehir kısmına bakarken yaş kısmını yanlış okumuşum. Okul, iş falan yazdım... Ne okulu yaa:)

Siteye alışman kolay olmadı ama tüm azminle ilerliyorsun Yalçın abi. Sağ ol. :clap:
Emre, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi. Ana vitrinimin de mobilya projesini kendisi çizmişti. 15 tatilde denk getirebilirsem Emre ile fotoğraf makinalarımızı alır geliriz yanına Yalçın abi merak etme sen. Sevgiler.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Yalçın » 17 Oca 2009, 01:11

Gayet güzel olur Gökhan:)

Admin yazdı:Siteye alışman kolay olmadı ama tüm azminle ilerliyorsun Yalçın abi. Sağ ol. :clap:
Emre, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi. Ana vitrinimin de mobilya projesini kendisi çizmişti. 15 tatilde denk getirebilirsem Emre ile fotoğraf makinalarımızı alır geliriz yanına Yalçın abi merak etme sen. Sevgiler.
Yalçın
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Yalçın rep puani yok

İletiYazar: blacksonblondes » 02 Haz 2012, 11:58

Abi emeğine sağlık.O eski binanın önünde ne güzel durmuş klasik mercedes,çok güzel :bravo:
Kullanıcı avatarı
blacksonblondes
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Yüksel Digan