40 GÜNLÜK TATİL / 50 FOTOĞRAF VE ÖZET İLE SİZLERLE... :))

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

Re: 40 GÜNLÜK TATİL / 50 FOTOĞRAF VE ÖZET İLE SİZLERLE... :)

İletiYazar: mustafacelebi » 18 Ağu 2010, 09:48

sui_cast yazdı:Abi yediğin içtiğin senin olsun ben tek bir şey söyleyeceğim:

El insaf; 40 günlük tatil mi olur ya :quest: :tease1: :delii:

:laughing:

Öğretmen olunca oluyor :lol:
Babamdan biliyorum, şu an idareci olduğu için tatili kısıtlı ama öğretmenken acayip derecede imreniyordum :lol:
Resim

mesaj için mustafacelebi teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, sui_cast
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: masato » 18 Ağu 2010, 11:46

Gökhan abi 40 gün ne çabuk geçti böyle ... Buluşma senin doğum gününü ufak bir hata ile 1 gün önce kutlamam daha dün gibi... Zaman gerçekten çok çabuk geçiyor... :tey: Gene çok keyifli bir yolculuk olmuş... Güzel ve bol duraklı bir tatil... Geçen sene olduğu gibi bu senede bol diecastlı bir tatil geçmiş abi... Nice güzel tatiller olsun inşallah... Bir bakmışsın gelecek sene Bartın'da ağırlarım abi sizleri... Bir durak daha artar senin yaz gezmelerinde inşallah... Abi tekrar aramıza hoşgeldin... Güzel anlatımları özlemişim abi... Repler yetmez bu samimiyete... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: SUBARU » 18 Ağu 2010, 12:34

Tekrar Hoşgeldin Gökhan Abi...
Resim

impossible is nothing.

mesaj için SUBARU arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
SUBARU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kaan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 220
SUBARU rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 18 Ağu 2010, 13:15

Abi 40 günün 40 saatin rüya gibi geçmiş ayrıca paylaştığın resimlerde ayrı keyif verdi izlerken :y: :nazar: :yeah:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3800
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 18 Ağu 2010, 15:39

Gökhan hocam 40 günlük tatili öyle güzel anlatıp resimler ile pekiştirmişsinki sanki bir fotoroman tadında olmuş :smile: Ama alacağın olsun o kadar mangal olurmu hocam yaaa biyerlerimiz şişecek valla :lol: :lol: :lol: İnsanın sevdikleriyle beraber güzel şeyleri paylaşmasının tadına doyulmaz elbet...Hocam gördüğüm kadarı ile herşey çok güzel geçmiş ve süper bi tatil olmuş,Allah sağlık ve mutlulukla dolu nice güzel günler nasip etsin diyorum hepimize. :smile:

mesaj için MAKOSHARK teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 18 Ağu 2010, 17:10

:grin: :grin: Deniz abi, çok güldüm valla.. Biryerlerimiz şişecek gerçekten.. Gökhan, gelmene sevindim.. 40 gün 40 gece'den sonra şimdi eve gelmek bir yandan iyi, bir yandan kötüdür herhalde.. Antalya Adana yolu çok güzel çıkmış. Sanki gerçekten oradaymışım gibi oldum bir an. Modellere diyecek yok. Peugeot'u yakından inceleme fırsatı bulacağım için sevindim. Bu paylaşıma tabiki rep verilir.. :+1:
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

Re: 40 GÜNLÜK TATİL 53 ÖZET FOTOĞRAF İLE SİZLERLE... :))

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Ağu 2010, 20:30

Emre ERBASAR yazdı:Can Dostum, Kardeşim...
Öncelikle senin, HOŞBULDUK'larına karşılık, HOŞGELDİN demek istiyorum.
Yaz demek mangal keyfi demek, benzin almayacak bile olsan her benzinlikte durmak demek, güzel fotoğraf demek, diğer illerdeki dostları görmek demek.
Kısaca özetlemek gerekirse durum bu. :good2:
Minnoşların elinden Bruder anahtarlıkları az kalsın alamayacaktık. Tekrar mutlu yıllar Dostum. :pasta1: Umarım bir daha ki sene de Ankara'da kutlama yaparız.
Bora abilerdeki mangal keyfine kadar seninleydim. Ankara Buluşması tek kelime ile harikaydı. Bir çok anı bıraktı arkasında. Kayseriye seni uğurlarken -bildiğin gibi- biraz duygulandık ailecek. O akşam oldukça zor ayrıldık birbirimizden... Mert hala Defne sayıklayıp duruyor. :pool: :toivo:
Daha sonraki seyahatlerde telefonla sürekli dipdibeydik zaten. Kayseri, Adana, Hayat Dörtyol, Mersin, tekrar Adana ve sonuç olarak evin Antalya. Ne büyük şanssızlıktır ki, havalar çok sıcaktı ve sen de sıcak havaları en yoğun yaşayan illerdeydin. :sun: :sun: :sun: Gün içinde almış olduğun duşları anlatırken, telefondaki tepkileri dün gibi hatırlıyorum. Aile geniş olunca, gezip görülecek yerler -mecburen- çok oluyor değil mi... :lol:
Yollardaki çekmiş olduğun fotoğrafları :foto: alkışlıyorum. :bravo:
Defnoşu çok özlediğimi yineliyor, bir dahaki görüşeceğimiz günü iple çekiyor, (günler çabuk geçiyor) :lol: :x: Ankara'dan almış olduğun modellerin detaylı fotoğraflarını merakla beklediğimi belirtmek istiyorum.
Ayrıca Signature modelin hikayesini ayrıntılı olarak bir daha denemek isterim.
07 GH 162'ye aksesuarların çok yakıştığı aşikar. Bir dahaki binişimde Ace of Base dinleriz di mi... :nazar:
Koskoca bir yılı 40 güne sığdırarak herkesi, tüm aileni ve dostlarını mutlu etmeye çalıştığın için, kendi adıma sana teşekkür ediyorum Kardeşim.
İyi ki varsın. :f:
HOŞGELDİN

Öncelikle; "Okumadan rep ve teşekkür..." olayına çok güldüm Emre... :lol:
20 günlük Ankara ziyaretimde 6 kez buluştuk ve her zaman olduğu gibi telefon trafiğimiz bitmedi elbette... Bunların üzerine de neler paylaşacağımı tahmin ederek ezbere verdiğin rep' e tekrar teşekkürler... :smile5:

40 günlük paylaşıma ve yaşadıklarıma ortak olan bir kişi olarak yaptığın değerli yorum için mutlu oldum kardeşim.
Müzik sistemini kurdurup kontağı çevirdiğimde ilk dinlediğim parça 90' lı yıllarda dinlediğimiz gibi ve elbette "Ace Of Base" oldu.
Bayram tatilinde her şey dahil sistem Antalya' ya bekliyorum ve yine dinleriz beraber... :music: :dance: :music:

Modelleri henüz fotoğraflamadım. Fotoğrafladığım ve konuları açtığımda, özellikle bahsettiğin Signature' u hikayesi ile paylaşırım. :nod:
Hatırlattığın iyi oldu. :lol: Dövecektim nerdeyse adamları... :wait: :sun:

Ankara' da paylaştığımız tüm güzel günler için tekrar teşekkürlerim ve selamlarımla... :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Ağu 2010, 20:39

atesoglu yazdı:Bu yılda süper tatil olmuş bence.(Bol modelli bol mangallı ve biralı )Çekimlere bayıldım.Tatil ihtiyacımı hatırladım.Darısı başıma :smile:

Diecastr Adana Temsilciliği olarak gelecek yıl yine bekleriz. :drinksb: :+1:

Çok özel geçen iki gün için tekrar teşekkür ediyorum Ateş. Gerçekten de keyifli sohbetimizi özleyeceğim.
Defne uyumamış olsaydı ve ilaç saati geçmemiş olsaydı sohbeti devam ettirmek çok daha güzel olacaktı ama yine de beraber olduğumuz 4 saatlik akşam yemeği bile bu sene için ve şimdilik yetti diyelim. :friends:
Bu arada tatil olur da mangal ve bira olmazsa olmazlardan. Her zaman söylediğimi gibi, biz içeceğiz ki; sen kazanasın. :grin:
Sırf senin kazanman ve yerinin sağlamlaşması adına tüketiyoruz zaten. Yoksa sevdiğimizden değil... :grin: :drinksb:
Bir imkan yaratabilirseniz Antalya' ya muhakkak bekliyorum ona göre... :sun:

Diecastr Adana temsilcimize en derin saygı ve muhabbetlerimle... :cicek:

Tatilde olmam vesilesi ile ve Bülent' in kıdemindeki gecikme sohbetine hala gülüyorum... :grin:
"Çayda dem, Diecastr' de kıdem..." :grin: :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Ağu 2010, 20:48

Akın AYDIN yazdı:Gökahn abi yine dolu dolu bi tatil geçirmişsin. Hemde bol modelli bi son olmuş. Abi tatilin yarısı sanırım mangal başında geçmiş :lol: Modeller hayırlı olsun abi de şu amerikanı görelim meraklandım valla +1 bu arada

Teşekkürler Akın. Aynen dediğin gibi, tatilin yarısı mangal başında geçti ve ömrüm oldukça da bu keyiften mahrum kalmak istemem...
Bir ara Ürgüp' te görev yaparken, oturduğum evimin manzarası ve balkonu çok güzeldi ve hemen her gün mangal yapardım.
Komşuları bile bunaltmıştım artık dumanlardan... :grin: Amerikan' ın Kayseri' li yaşlı sahibi, sohbet etmek istememe pek yanaşmasa da aracının yanında yok iken bol bol fotoğrafladım bu güzelliği... Önümüzdeki günlerde yeni aldığım modeller konuları ile birlikte paylaşacağım kardeşim. :friends:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 18 Ağu 2010, 20:59

Gökhan ilk önce hoşgeldin diyor ve özlediğimi söylemek istiyorum. Böyle uzun süre sensiz olmuyor forum :exc:
Harika paylaşımın için teşekkür ederim Fotoğraflara bakmak yazılarını okumak keyif vericiydi. Ama birçok mangal görüntüleri görmek insanı bir hoş yapıyor; bu yüzden Deniz hocama kesinlikle hak veriyorum :lol:
Bu 40 günlük gezin içinde keşke buralarda olsaydında görüşebilseydik demeden geçmek istemiyorum :duyuru:
Umarım en kısa zamanda senle ve Emre kardeşimlede yüzyüze görüşmek nasip olur!
Gezi boyunca aldığın modeller hayırlı olsun; içlerinde en çok Citroen DS'i merak ediyorum. Bildiğim kadarıyla kalite serisinden bir model bu yüzden fotoğraflarını görmek için sabırsızlanıyorum.
Tekrar hoşgeldin kardeş :drinksb:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Re: 40 GÜNLÜK TATİL / 53 FOTOĞRAF VE ÖZET İLE SİZLERLE... :)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Ağu 2010, 21:04

Ali SAMANGÜL yazdı:Gökhan'ım;
Hoşgeldin yuvana diyerekten iletimi atıyorum.
Çok güzel ve her karesi anı yaşar gibi oldum sayılır.Modeller yollar tır lar insan lar derken tatil'ini 1/1 yaşatmış oldun :lol: Mangal keyfine telefonda da bahsetdiğim gibi inşallah burdada devam etdirecez.site arkadaşlarımızla buluşman gitdiğin yerlerdeki arkadaşları görmen çok güzel ve duygulandırıcı hareketler olarak geçti kalbimden.Keşke bu tarafa da gelip cemalini görmüş olurduk.Nasip kismet diyerekten herşeyin hayırlısı .

:arrow: Modellerin hayırlı olsun iyi günlerde seyirle.Renault magnum tır ı tekrar alarak bana yolladıgın modelin ne denli önemli oldugunu bir kez daha ailemize duyurmak isterim.Aynı gönderdiğin gibi durup inşallah yeni alacagım vitrine aynı şekilde sergilenecek.
:arrow: Sana da sanırım ufaktan bir kamyon tır hastalıgı başladıgının farkına artık ciddi boyutda varmaya başladım :lol:
:arrow: Emre abi Ateş abi ve diğer üyelerimizle buluşma kareleri çok güzel ve kıskandım :lol:
:arrow: Mangal partilerine kıskanmamak elde deil ama şu nu diyim sana mangal Rize'de ve hamsi ile olur :grin: (Yapacaz inşallah)
:arrow: Yol kareleri ise süperdi.Dagda bayırda çekilen Tır fotoları mükemmeldi bunun için ayrıca teşekür ederim.
:arrow: Tank ise bir an askerlik anılarımı gözüme getirtdi m48 olan tank güzel poz vermiş doğrusu Askerde görevim ise tnk.onb ve tank nişancısıydım.Buda güzel bir paylaşım oldu.
:arrow: Ateş abi nin misafir perverliği ve vitri ni göz dolduruyordu.Modellerini satdıgında çok üzülmüştüm ama bu durumu görünce tekrar sevincim bi o kadar artdı.Saygılar kendisine.
:arrow: Ateş abi Adana nın sıcaklıgını bi karede bizlere yansıtdı bu arada :lol:
:arrow: Gökhan'îm bu güzel ve samimi paylaşımın için sana çok teşekürler.Dün akşam ayagının tozu ile eve gelir gelmen telefonla araman ayrı bir incelik .Bunun için ayrıca tekrar teşekürler güzel insan.
:arrow: SENİ SEVEN 648 kalp var bu sitede ve iyiki varsın.Yuvaya tekrar hoşgeldin kardeşim.
Bu güzel paylaşımın için teşekürler.Seneye banada beklerim :) :y: :f:Tatilinin iyi geçmesi dolu dolu geçmesi ve kazasız belasız yuvana dönemene çok sevindim sevgili dostum.
Herşey gönlünce olsun

Teşekkürler Ali' m... Paylaştığım tüm anları tek tek ve güzel yorumların ile değerlendirmenden ayrı bir keyif aldım.
Tüm bu güzel mesajının içinde en çok dikkatimi çeken, sana gönderdiğim 1/87 Renault tırı kendime de tekrar aldığımı 50 fotoğraf içinden 1 tanesinde dikkatinden kaçırmayarak yorumlaman oldu. :cicek:
Çoğu kişiye belki de oyuncak olarak gelen New Ray üretimi bu tıra verdiğim önemin nasıl da farkına varmışsın... :ok1:
Topladığım modellerin tümü bir yana bu duyguyu hissettirebilmek ve karşılığını gördüğündeki yorumunu almak bile benim için çok değerli ve bu hobi adına da anlamlı bir şey olsa gerek...
Karadeniz turu konusuna gelince, en başta senin samimi yüreğinle davetin yeter...
Sırf senin bu güzel sohbetin beni veya planlı düzenlenecek bir organizasyonda bizleri senin yanına getirecektir elbet bir gün.
Hamsileri her daim hazır tut ona göre... :kamyon:
Mevsimi olmasa da ve buzluktan çıksa da; Antalya' da hamsi yok iken dondurulmuşunu alıp tavaya dizdiğim gibi kabul görür tarafımca... :lol:
İlgine ve ve samimi yüreğine tekrar teşekkürlerimle kardeşim.
Muhabbetimiz daim, hamsimiz bol olsun... :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 18 Ağu 2010, 21:08

demek beni kıdemli özel üye yapma çalışmaları o masada cereyan etti he..tarihi masa :) selamlar..
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2804
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: Onno » 18 Ağu 2010, 21:10

Süpersin abicim.. Böyle bomba bir konuyla geri döneceğini biliyordum.. Tatiilinin bu kadar güzel ve tatlı geçmesi beni sevindirdi... +1 repim senindir :)
güzel fotolarla tatil yaşattıgın için...
Nicelerine
HOŞGELDİN

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

ÖncekiSonraki

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir