Yeni vitrinim :)

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

Yeni vitrinim :)

İletiYazar: Serdar Gökhan » 29 Tem 2020, 22:42

Herkese selamlar bilindiği üzere modellerin neredeyse tamamını sattım ve kendime iki tane ayırdım ve elimde kalanlara da bir yer yapmayı düşündüm ve ortaya böyle bir vitrin çıktı sağolsunlar yapan kişi kilit takmayı unutmuş ama oda yakında takılacak. Neyse elimde kalanlar ile artık vakit geçireceğim. Zaten boş duvara bakmak bana göre olmadığını anladım. :lol: Eskiden uyanınca bir vitrinime bakar kendimi iyi hissederdim ama bir süre boş duvara bakınca hobiye nasıl alıştığımı görmüş oldum diyebilirm. :grin: 1 metre yükseklik 40 cm genişlik ile böyle bir vitrin ortaya çıkıyor yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim hatta daha uzun bile yapılabilir çok da pahalı tutmadı. Bu arada resim yükleme sayfaları iyicene saçmalamaya başlamış. :devil: Neyse fotoğraflara geçelim;

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 101
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 3940
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir