Türkiye' de Diecast Koleksiyonculuğu' nun Engeli Nedir?

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

Re: Türkiye' de Diecast Koleksiyonculuğu' nun Engeli Nedir?

İletiYazar: eraye » 17 Oca 2014, 17:36

asabidramaking yazdı:
tolgatitiz yazdı:
asabidramaking yazdı:Elbette, modelin ikinci elini etkileyen faktorler bunlar :y: Benim anlamadigim konu, modelcilikle ugrasan adam efendi olur, sigara icen adam serseri olur, saygisiz olur muhabbeti.... degisik kafalar.... bugunden sonra modellerimin temizligini bira ile yapmaya karar verdim... harbiden cok serseri, cok pis adamim ben, muhattap olmayin benimle bence :devil:

Oh be zihnim açıldı, tam da 1000 tane notla, bebeyle uğraştığım şu günlerde, dün birden bir atara gelmiştim. Baktım da herkesin bam teli farklı bir notadan ses veriyormuş.
Komik olmak en güzeli sanırım :drinksb:
Yalnız İlke, ben bu paylaşımdaki ikinci yazımı muhabbet sofrasında yazmıştım, çok korkuyorum senin gibi olurum diye, bir ara şişeyi yoldan geçenlere fırlatacaktım, diğer elimde de o gün gelmiş olan modelim vardı. :grin:

Bir elde sise, bir elde model.... Tolga abi, cok uzgunum ama seni de kaybetmisiz oyleyse, sen benim gibi olmussun bile... Sise icerigi onemli ama :grin:

Geçen ofis temizliğini yapan genç benim dolapta pet su şişesinde duran saf alkole yakın koyulaştırılmış endüstri tipi cam silme sıvısını (tam adını bilemeyince böyle oldu pardon) bulmuş, koklamış ama çok sert gelmiş, abi bu ne dokunmadım ben ama dedi. Ben de modelleri temizlemek için kullanıyorum bazen dedim ama kesin arada kahveye çakıyo bunu diye düşündü, biliyorum ben :smile:
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Eray Esengin
1/18 Model Sayısı: 268
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 100
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1815
eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

Re: Türkiye' de Diecast Koleksiyonculuğu' nun Engeli Nedir?

İletiYazar: Antikacı » 20 Arl 2014, 01:23

Milletin saçma sapan yorumlarıyla uğraşmakta cabası . Çocukmusun sen ne alakası var oyuncakmı bu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0