250 ARABA BİR EVE SIĞAR "Klasik Hikayeler"

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

250 ARABA BİR EVE SIĞAR "Klasik Hikayeler"

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Nis 2020, 16:22

#KlasikHikayeler kanalı yaklaşık 7 ay önce bana gelip çekim yapmışlardı.
Çekimler 2 saatten fazla sürmüştü; aslında 45 dk bile yapacakları görüntü vardı ama kanalın yönetici arkadaşların dediğine göre 10 dk sonra çoğu kişi videoları kapatıyormuş bu yüzden kısa bir video yüklediler.
Kısaca böyle arkadaşlar; hobimize bir katkısı olduysa, ne mutlu bana!
En son REVOLUTION tarafından, 12 Nis 2020, 20:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5390
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Re: 250 ARABA BİR EVE SIĞAR "Klasik Hikayeler"

İletiYazar: BuRaK-B » 12 Nis 2020, 18:22

Devrim Abi çok keyifli bir video olmuş. Harika bir koleksiyon arşivi kesinlikle..
Keyifli bir gündü, böreklerin tadı hâlen damağımda bu arada.. :drinksb:

Bu videoyu başyapıt arşivlerim arasında ekledim :y:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 73
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 100
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 222
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 12 Nis 2020, 19:38

Devrim Abi öncelikle bizleri kırmadığın için çok teşekkür ederim. Söylediğim gibi çok kaliteli bir sohbet olmuş 2 kere izlemek ve videonun bazı yerlerinde durdurup incelemek yetmedi. Eğer uzun versiyonu varsa seve seve izleriz :lol: :sapka:
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/43 Model Sayısı: 7
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2205
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: sui_cast1 » 12 Nis 2020, 21:45

Abi videoyu ilk gönderdiklerinden biriyimdir herhalde.
Çok iyi bir video olmuş. Sen de güzel anlatmışsın. Arkadaşlar da tam kıvamında kurgulamış.
Tadı damağımızda kaldı..
Bu hobi ile ilgilenenler ve ilgilenmek isteyenler için çok güzel bir kaynak olmuş.
Birebir görmek nasip olmadı ama koleksiyon da harikulade imiş..
Tekrar tebrikler.
:handshake: :bravo:

mesaj için sui_cast1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 215
sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 13 Nis 2020, 00:41

üç kez izledim herhalde bir otuz üç kez daha izlerim. Çok yalın ve çok temiz bir canlı anlatım olmuş.
Yani modellerin hepsi çok güzel ama ben vitrin canlandırmalarına bayıldım abi.
Tam benim istediğim gibi trailer setler, figürler ve case içinde özel canlandırmalar tam kıvamında.
Senin içinde mükemmel bir anı olmuştur. İmrendim ve senin adına çok sevindim abi.
Bizimde 13. Yılımıza denk gelmesi ve yayınlanması ayrı güzel oldu bence. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim bende. :sapka:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3085
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 13 Nis 2020, 10:22

Devrim Hocam, Türkiye'deki sayılı koleksiyonerlerdensiniz kanaatimce. Tebrik ediyorum. :sapka:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19305
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 13 Nis 2020, 16:39

Whatsup üzerinden de yazmıştım abi zaten biliyorsun. İnanılmaz büyük bir keyifle izledim hatta bitsin istemedim. :smile: Başta senin bu özel koleksiyon için verdiğin emekler olmak üzere, videonun hazırlanmasında ve bizlere kadar ulaştırılmasında da emeği geçen herkese de teşekkürler.

Koleksiyona kocaman maşallah. :nazar:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 62
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2975
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 15 Nis 2020, 19:06

Çekimler ve hobi adına yaptığın bilgilendirmeler fevkaledin fevkinde Devrim. :bravo: :good2:

Hikayede vurguladığın gibi, "bir zaman sonra KYOSHO ve AUTOART ile tanışman" çok iyi olmuş.. ;))

İyi ki bizler de; senin gibi değerli ve kendisini tanıdığımız için gurur duyulacak bir dost kazanmışız. :f:

:arrow: 6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :))

Resim

Resim

Nice yıllara hep birlikte. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16946
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 Nis 2020, 14:42

Ben de büyük beğeni ile izledim abi, ne güzel böyle bir koleksiyona sahip olmak ve bunu başkaları ile paylaşmak :smile5: Forumun yeni yaşına denk gelmesi de güzel bir tesadüf olmuş, paylaşım için teşekkürler Devrim Abi :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 91
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 4470
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir