Mercedes-Benz 600 LWB Pullman (1:18 Autoart)

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: Mercedes-Benz 600 LWB Pullman (1:18 Autoart)

İletiYazar: Kenan Şavklı » 16 Oca 2010, 02:07

:yeah: :yeah: :yeah:

Serdar abi, 1/1'ini -fotodan da olsa- görmek gerçekten bambaşka ve elindeki modeli insan daha bir seviyor. Her zamanki gbii çok orijinal bir paylaşım oldu bu ve katkın için çok teşekkürler Serdar abi... :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: Mercedes-Benz 600 LWB Pullman (1:18 Autoart)

İletiYazar: srht » 09 Şub 2010, 03:22

Yine hort oluyor ama dün gri renkli bir 600 SWB inceleme fırsatım oldu ve resmen hasta oldum aracın detaylarına.Boyut olarak ta beni ciddi anlamda etkiledi.Gerçekten 220D'ye oranladığımda onun dedesi gibi duruyor model.Ondan daha büyük.Ve kararımı da verdim diyebilirim.Dün ölçtüm 32-33 cm SWB modeli;ondan 3 cm fazla da Pullman modeliymiş.Yani 36 cm gibi birşey ve 280SE ile yanyana koyduk o kadar da sırıtadı SWB;ona 3 cm'de ekli düşündüm Pullman'da gayet güzel durucak.Dün bir anda karar verip Bmw almasaydım en yakın zamanda 600 Pullman'ı alırdım ama nasip.Birazcık daha beklemem gerek.

Bu arada Kenan abi;ısrarla senin Gri renkli 600'ün resimlerini bekliyorum.Çok güzel bir renk seçimi yapmışsın.Dün epey inceledim senin aracın aynısını.Hayırlı olsun senin aldığın araç ta..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Önceki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir