01 EKİM 2011 - 01 EKİM 2019 (BİRLİKTE 8 YIL)

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: 01 EKİM 2011 - 01 EKİM 2019 (BİRLİKTE 8 YIL)

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 20 Kas 2019, 10:14

Erdem yazdı:
Musa Can ÇİL yazdı:Bu hobi sayesinde hayatta yakın ve candan dostlar edindim kendime. Ama önemlisi de bu platform bunu sağladı. Evet belki eski heyecan yok ( ki ben olduğunu düşünüyorum fakat insanlar eskiden daha gençti ve sosyal medya olmadığı için tek uğraş bunun gibi sanal oluşumlardı. Şimdi tek tıkla veya whatsapp üzerinden gönderilen fotoğraflarla yapıyoruz aynı işi. Yani bu hobiyi kimse bırakmış değil. Modellerini satan insanlar bile tekrar alıyor veya sohbetlere katılmaya çalışıyor. Ama forum üzerinden yavaş ilerliyoruz bu da yadsınamaz bir gerçek. )
Biz seninle hiç yüzyüze tanışmadık abi. Ama yıllardır birbirimizle gerek uygulamalar gerekse birebir telefon ile görüşerek bağımızı koparmadık.
Ben kendi adıma yaptığın paylaşımı zevkle okudum ve inceledim abi.
Bu foruma verdiğin emekler için ayrıca teşekkür ederim. :drinksb: :sapka:

Ne güzel şeyler yazmışsın Musa kardeş, okurken çok hoşuma gitti doğrusu :smile5: Bence artık yüz yüze tanışmalıyız, sen, Berent ve ben İzmir melteminde bira eşliğinde hobi sohbeti yapsak hiç fena olmazdı :drinksb: Ayrıca ben de foruma katkıların için özel olarak teşekkür etmek isterim, tez zamanda görüşebilmek ve yüz yüze tanışabilmek dileğiyle :good2:

Abim ne güzel yazmışsın ve beni onurlandırdığın için teşekkür ederim. Bende yüzyüze gelip sohbet etmeyi çok istiyorum. Bir yıldır ha geldik ha geleceğiz derken benim oğlan geldi gelecek :lol: :lol: kısmet olursa ilkbaharda gelme düşüncemiz var bakalım. Elbet bir gün diyelim o zaman :sapka:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3020
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: sui_cast1 » 20 Kas 2019, 19:19

8. yıl için ikonik bir aracın sevimli bir modelini fotoğraflamak güzel olmuş.

Çok ince bir paylaşım olmuş. Darısı forumda takılan :lol: ya da eskiden uğramış olup da şimdi burada olmayanların da başına.

Ankara ekibi olarak zar zor bir İstanbul ziyareti yaptık onca yıl sonra. Umarım yakın zamanda İzmir ziyareti de yaparız da yüzyüze tanışma şansımız olur..

SOnra da Eskişehir, Adana, Antalya diye gider. :grin:

Teşekkürler paylaşım için Erdem hocam. Modelci kalalım, forumda kalalım, dost kalalım..
:handshake:

mesaj için sui_cast1 teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Erdem
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 95
sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Kas 2019, 19:01

sui_cast1 yazdı:Umarım yakın zamanda İzmir ziyareti de yaparız da yüzyüze tanışma şansımız olur..

Bekliyoruz efendim. :happy:

mesaj için Berent TURAN teşekkür aldı- 2:
Erdem, sui_cast1
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2870
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: salihatak » 04 Arl 2019, 10:12

Merhaba Erdem abi yazını sonuna kadar okudum ve modeli keyifle inceledim benimde 8 yıl olmuş. Mesut Küçükkaraş ile birlikte 17.07.2011 yılında ilk buluşmama gitmiştim diecast hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Eskişehir yolunda İstanbul ekibini karşılamıştık hatta Bora abiyle Ankara oyun havası bile oynadık. :grin: Güzel, kalabalık ve samimi bir buluşmaydı. O gün den sonra diecast hakkında epey fikrim oldu. :lol:
Model biriktirmek güzel bir şey ve bu sayede kaliteli insanlar tanımak bambaşka bir şey.
Paylaşımın için teşekkürler Erdem abi.
Resim
Kullanıcı avatarı
salihatak
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Salih ATAK
1/18 Model Sayısı: 21
1/43 Model Sayısı: 7
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 30
Rep Puani: 295
salihatak rep puani yoksalihatak rep puani yok

İletiYazar: Erdem » Dün, 23:41

Musa Can ÇİL yazdı:
Erdem yazdı:
Musa Can ÇİL yazdı:Bu hobi sayesinde hayatta yakın ve candan dostlar edindim kendime. Ama önemlisi de bu platform bunu sağladı. Evet belki eski heyecan yok ( ki ben olduğunu düşünüyorum fakat insanlar eskiden daha gençti ve sosyal medya olmadığı için tek uğraş bunun gibi sanal oluşumlardı. Şimdi tek tıkla veya whatsapp üzerinden gönderilen fotoğraflarla yapıyoruz aynı işi. Yani bu hobiyi kimse bırakmış değil. Modellerini satan insanlar bile tekrar alıyor veya sohbetlere katılmaya çalışıyor. Ama forum üzerinden yavaş ilerliyoruz bu da yadsınamaz bir gerçek. )
Biz seninle hiç yüzyüze tanışmadık abi. Ama yıllardır birbirimizle gerek uygulamalar gerekse birebir telefon ile görüşerek bağımızı koparmadık.
Ben kendi adıma yaptığın paylaşımı zevkle okudum ve inceledim abi.
Bu foruma verdiğin emekler için ayrıca teşekkür ederim. :drinksb: :sapka:

Ne güzel şeyler yazmışsın Musa kardeş, okurken çok hoşuma gitti doğrusu :smile5: Bence artık yüz yüze tanışmalıyız, sen, Berent ve ben İzmir melteminde bira eşliğinde hobi sohbeti yapsak hiç fena olmazdı :drinksb: Ayrıca ben de foruma katkıların için özel olarak teşekkür etmek isterim, tez zamanda görüşebilmek ve yüz yüze tanışabilmek dileğiyle :good2:

Abim ne güzel yazmışsın ve beni onurlandırdığın için teşekkür ederim. Bende yüzyüze gelip sohbet etmeyi çok istiyorum. Bir yıldır ha geldik ha geleceğiz derken benim oğlan geldi gelecek :lol: :lol: kısmet olursa ilkbaharda gelme düşüncemiz var bakalım. Elbet bir gün diyelim o zaman :sapka:

Vaaay, demek bebek geliyor :bravo: :tey: Çok tebrikler, desene hobimiz ileriki yıllarda bir koleksiyoner daha kazanacak :smile5:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4400
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Erdem » Dün, 23:43

sui_cast1 yazdı:8. yıl için ikonik bir aracın sevimli bir modelini fotoğraflamak güzel olmuş.

Çok ince bir paylaşım olmuş. Darısı forumda takılan :lol: ya da eskiden uğramış olup da şimdi burada olmayanların da başına.

Ankara ekibi olarak zar zor bir İstanbul ziyareti yaptık onca yıl sonra. Umarım yakın zamanda İzmir ziyareti de yaparız da yüzyüze tanışma şansımız olur..

SOnra da Eskişehir, Adana, Antalya diye gider. :grin:

Teşekkürler paylaşım için Erdem hocam. Modelci kalalım, forumda kalalım, dost kalalım..
:handshake:

Çok teşekkürler Bahadır, İzmir'e her zaman bekleriz ve son yazdığın cümleye %100 katılıyorum: modelci kalalım, forumda kalalım, dost kalalım :sapka:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Erdem » Dün, 23:45

salihatak yazdı:Merhaba Erdem abi yazını sonuna kadar okudum ve modeli keyifle inceledim benimde 8 yıl olmuş. Mesut Küçükkaraş ile birlikte 17.07.2011 yılında ilk buluşmama gitmiştim diecast hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Eskişehir yolunda İstanbul ekibini karşılamıştık hatta Bora abiyle Ankara oyun havası bile oynadık. :grin: Güzel, kalabalık ve samimi bir buluşmaydı. O gün den sonra diecast hakkında epey fikrim oldu. :lol:
Model biriktirmek güzel bir şey ve bu sayede kaliteli insanlar tanımak bambaşka bir şey.
Paylaşımın için teşekkürler Erdem abi.

Nazik yorumun için teşekkürler Salih, bizimkisi pahalı da olsa, sürdürmesi zor da olsa pek keyifli bir hobi bence. Ve hobi sayesinde tanıştığımız hobidaşlar da kazancımızdır bu hayatta, daha nice modellerle, mesajlarla birlikte olmak dileğiyle :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir