Hobi Odam ve Model Vitrinim ( Yeni 1:18'ler Sayfa2)

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: Hobi Odam ve Model Vitrinim

İletiYazar: Berent TURAN » 21 Ekm 2019, 01:09

Musa Can ÇİL yazdı:Mert, öncelikle bütün modellerini ve odadaki eşyalarını keyifle sergile.. Zamanla genişleyerek istediğin parçaları da ekleyebilirsin umarım.
Hobi odası herkesin dediği gibi evin içerisinde kendimize ait alan. Bende ne mutlu ki evli olmama ve memleketimde değilde görev yaptığım yerde yaşamama rağmen bir oda yapabildim. Fotoğraflarını paylaşacağım kalıcı bir oda olmasa da beni gayet mutlu ediyor. ( Hatta şuan evde eşim arkadaşı ile beraber sohbet ediyorken, kendimi bu odaya kapatmanın keyfi içinde yazıyorum :lol: :lol: )
Oda daki diğer ayrıntılarda çok güzel. Keyifli zaman geçirmeni dilerim.. :good2:

Parantez icinde yazdigin durum işin en güzel kısmı vallahi. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2855
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast1 » 22 Ekm 2019, 23:33

Foruma ilk üye olduğun zamanları hatırlıyorum Mert.. Benim hala vitrinim yok mesela.. benden öndesin bu konuda :lol:
gayet güzel görünüyor
:y:
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 85
sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: MertTuğrul » 24 Ekm 2019, 04:39

Musa Can ÇİL yazdı:Mert, öncelikle bütün modellerini ve odadaki eşyalarını keyifle sergile.. Zamanla genişleyerek istediğin parçaları da ekleyebilirsin umarım.
Hobi odası herkesin dediği gibi evin içerisinde kendimize ait alan. Bende ne mutlu ki evli olmama ve memleketimde değilde görev yaptığım yerde yaşamama rağmen bir oda yapabildim. Fotoğraflarını paylaşacağım kalıcı bir oda olmasa da beni gayet mutlu ediyor. ( Hatta şuan evde eşim arkadaşı ile beraber sohbet ediyorken, kendimi bu odaya kapatmanın keyfi içinde yazıyorum :lol: :lol: )
Oda daki diğer ayrıntılarda çok güzel. Keyifli zaman geçirmeni dilerim.. :good2:

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim abicim. Senin de söylediğin gibi bu odada içilen çayın kahvenin tadı bir başka oluyor. Arkadaşlarımı ağırladığımda vitrine karşı yapılan sohbetler ayrı bir keyif. Umarım dileyen herkes bu tarz bir odaya sahip olur.
İYİKİ VARSINIZ DİECASTR :hearth:
Resim
Kullanıcı avatarı
MertTuğrul
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Mert TUGRUL
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 8
1/64 Model sayısı: 50
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 1415
MertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yok

İletiYazar: MertTuğrul » 24 Ekm 2019, 04:42

sui_cast1 yazdı:Foruma ilk üye olduğun zamanları hatırlıyorum Mert.. Benim hala vitrinim yok mesela.. benden öndesin bu konuda :lol:
gayet güzel görünüyor
:y:

Öncelikle çok teşekkür ederim abicim. Sizden önde olma konusunda da estağfurullah demek istiyorum. Sizler her zaman bu hobide bizlere önderlik yaptınız yol gösterdiniz sizlerin önüne geçemeyiz. Umarım en kısa sürede sizde gönlünüzdeki gibi bir vitrine ve hobi odasına sahip olursunuz.
Resim
Kullanıcı avatarı
MertTuğrul
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

MertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yok

Re: Hobi Odam ve Model Vitrinim (Yeni 1:18'ler Sayfa2)

İletiYazar: MertTuğrul » 02 Kas 2019, 12:19

Herkese tekrar merhabalar :sapka:
Bu ay sanırım biraz ipin ucunu kaçırdım. İlk defa bu kadar kısa sürede bu kadar 1:18 model girdi vitrinime. Yakaladığım birkaç fırsat oldu ve kaçırmak istemedim. Sonucunda da 3 adet sıfır ve 1 adet de kutusuz çıtır hasarlı bir model hanemize girmiş oldu :smile:

Buyrun modellerimize;

1:18 Maisto Mercedes-Benz CLS-Klasse
(Bu modelin iki farklı versiyonu var.Arka kapı camları bazılarında yok. Şanslıyım ki hem siyah renk hemde camlı versiyon :lol: )

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

1:18 Welly Alfa Romeo Spider
Aslında aklımın ucundan bile geçmeyecek bir modeldi fakat renk ve tente kombinasyonu elimdeki Burago Bentley ile aynı olunca güzel ikili olacaklarını düşünerek aldım :lol:

1:18 Jada Toys Fast&Furious Toyota Supra
Hepimizin hasta olduğu bir modeldir Supra ama diecast ise sanırım JadaToys tercih edilmemeliydi :lol: Çok istediğim için aldım ama detay seviyesi ve kalıp beni tatmin etmedi malesef. Ama profilden çok agresif duruyor :devil: Sanırım bu modelle yollarımızı bir süre sonra ayırıp Mercedes modelleri için finans olarak kullanıcam.

1:18 Burago Lamborghini Diablo
Aralarındaki kutusuz ikinci el modelimiz bu tatlı şey :) Piyasada bu modelin sürekli sarı rengini görmemden ötürü sanırım gri rengi daha çekici geldi ve almak istedim.Ayrıca Murcielago ile de güzel ikili oldular.

1:64 rafımıza da birkaç ağır vasıtamız geldi :lol: Favori hotwheels lerimi de buraya koydum diğerleri kenarlarda köşelerde ilgi bekliyorlar :)

Ve son durum :sapka:

Bu aşamadan sonra vitrini led ışıklandırma fikri yavaş yavaş gündeme gelmeye başladı. Acaba tavsiyeleriniz var mı?
Resim

mesaj için MertTuğrul arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
MertTuğrul
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Önceki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir