1974 CHEVY CUSTOM VAN (KEEP ON TRUCKIN') - HIGHWAY 61

Yetkili: Ömer AYDIN

1974 CHEVY CUSTOM VAN (KEEP ON TRUCKIN') - HIGHWAY 61

İletiYazar: Erdem » 18 Haz 2016, 01:33

Tum foruma selamlarimi ileterek merhaba diyorum :smile: Bereketli gecen (aslinda kontrol disina ciktigim demek daha dogru olur :lol: ) 2016 yilinda koleksiyona katilan bir baska parca olan 1974 Chevy custom van modeli tanitmaya calisacagim sizlere. Highway 61 uretimi olan model 1:16 olcek ama boyutlari itibariyle 1:18 modellerle tamamen uyumlu. HW61 bu kamyonetleri hatirladigim kadariyla 6 cesitte uretmis (Death Dealer-alev desenli-duz beyaz-Keep on Truckin'-mavi renkli ve siyah-beyaz renkli)

Herhalde arac dizayn ve genel gorunum olarak hemen hemen herkese tanidik gelecektir, HW61 boya ve fonksiyonel ozelliklerde gercekten cok iyi bir is cikartmis. Surgulu yan kapi, yanlara donebilen koltuklar, her 2 yanda yer alan cizimler, tavanda yer alan ve acilabilen ufak bolum (bir nevi sunroof denebilir belki) aklima ilk gelen ozelliklerden.

Bizim hobi oyle bir tutku ki aklinizda hic yer almayan modeller bile gun gelip koleksiyona katilabiliyor, bu parca da iste tam boyle bir ornek oldu benim icin. Sozu daha fazla uzatmadan resimlere geceyim, begenmeniz dileklerimle iste karsinizda 1974 Chevy Custom Van :sapka:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son Erdem tarafından, 18 Haz 2016, 17:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1974 CHEVY CUSTOM VAN (KEEP ON TRUCKIN') - HIGHWAY 61

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 18 Haz 2016, 11:10

Erdem Abi artık senin araçlara ve tanıtımlara yetişmemiz çok zor oluyor :lol:

Şakası bir yana ciddi anlamda detaylı, heybetli bir o kadar da kıymetli bir arabayı koleksiyonuna eklemişsin, benim de listemde olan bir araba, birebir olarak da incelediğim için ne kadar güzel olduğunu biliyorum, umarım wagooner'dan sonra bize bu da nasip olur :smile: İyi günlerde sergilensin, bir sonraki paylaşımını merakla bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/43 Model Sayısı: 7
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2080
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 18 Haz 2016, 11:45

Erdem abi hayırlı olsun. Bu aralar çok hızlısın. :smile: Böylesine güzel modeller edindikçe insan paylaşım için sabırsızlanır eminim. :smile:

Model tek kelimeyle harika. Böyle parçaları yakından inceleme fırsatım olmadı hiç fakat ne kadar güzel olduklarından hiç şüphem yok. Detaylar harika! Özellikle kapı iç döşemelerindeki deri hissiyatı veren görüntüye bayıldım. Bir an için dokunup, parmağımın hafifçe içine göçtüğünü hissettim. :lol: Böyle hayaller kurdurur işte bu modeller. :grin:

Eline emeğine sağlık abim. İyi günlerde sergilemeni dilerim. :nazar:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 18 Haz 2016, 12:55

Muhteşem bir model Erdem abi Eski den çok söylenirdim neden doğru düzgün minibüs yapmazlar diye ama bunları gördükten sonra geri vitese attım kendimi detaylar muazzam güle güle sergilensin. :inlove:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 Haz 2016, 17:25

Alper GÖÇENER yazdı:Erdem Abi artık senin araçlara ve tanıtımlara yetişmemiz çok zor oluyor :lol:

Şakası bir yana ciddi anlamda detaylı, heybetli bir o kadar da kıymetli bir arabayı koleksiyonuna eklemişsin, benim de listemde olan bir araba, birebir olarak da incelediğim için ne kadar güzel olduğunu biliyorum, umarım wagooner'dan sonra bize bu da nasip olur :smile: İyi günlerde sergilensin, bir sonraki paylaşımını merakla bekliyorum.

Sagolasin Alper, bu hareketliligin sebebi satma amacli aldigim ama satmaya kiyamayip kendime ayirdigim modeller aslinda :lol: Daha once birkac farkli Chevy van gorum ben de, hepsi ayri ayri guzeller. Umarim diledigin model(ler)e kavusursun bir an once :good2: (bu arada bir sonraki paylasim bir MOPAR araci olacak muhtemelen :smile5: )
En son Erdem tarafından, 18 Haz 2016, 17:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 Haz 2016, 17:33

Berent.t yazdı:Erdem abi hayırlı olsun. Bu aralar çok hızlısın. :smile: Böylesine güzel modeller edindikçe insan paylaşım için sabırsızlanır eminim. :smile:

Model tek kelimeyle harika. Böyle parçaları yakından inceleme fırsatım olmadı hiç fakat ne kadar güzel olduklarından hiç şüphem yok. Detaylar harika! Özellikle kapı iç döşemelerindeki deri hissiyatı veren görüntüye bayıldım. Bir an için dokunup, parmağımın hafifçe içine göçtüğünü hissettim. :lol: Böyle hayaller kurdurur işte bu modeller. :grin:

Eline emeğine sağlık abim. İyi günlerde sergilemeni dilerim. :nazar:

Tesekkurler Berent, Alper'in mesajina yazdigim cevapta belirttigim gibi yeni yildaki bu hizliligin sebebi satma amacli alip satmaya kiyamadigim modelleri kendime saklamam :lol: Madem yakindan inceleme sansin olmadi hic uygun bir zamanda bulusup modeli geitreyim ve detayli sekilde bakarsin :good2: Bahsettigin kapi ici baklava desenlerin gercekligi benim de cok hosuma gitti, hayaller ve modeller olmadan hayat gecmez zaten; bosver, hayal kurmaya devam :smile5:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Erdem » 18 Haz 2016, 17:35

Serdar Gökhan yazdı:Muhteşem bir model Erdem abi Eski den çok söylenirdim neden doğru düzgün minibüs yapmazlar diye ama bunları gördükten sonra geri vitese attım kendimi detaylar muazzam güle güle sergilensin. :inlove:

Tesekkurler Serdar, vallahi HW61 Amerikan modellerinde bas tacimiz zaten; ACME eski kaliplari aldigindan beri yeniden piyasaya cikacak tek model belli oldu, o da 1964 Buick Riviera. Keske bu tur modelleri de tekrar yapsalar :smile:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: skyrock » 18 Haz 2016, 21:50

Çok güzel detaylara sahip bir modelmiş.Dönen koltukları olsun,iç mekandaki ayrıntılar olsun her şey çok güzel detaylandırılmış.Yanlardaki renkli figürlerde çok yakışmış.Paylaşım için teşekkürler.İyi günlerde sergilensin. :bravo:
Kullanıcı avatarı
skyrock
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Gökhan.G
1/18 Model Sayısı: 35
1/24 Model Sayısı: 15
1/72 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 11
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 395
skyrock rep puani yokskyrock rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 19 Haz 2016, 05:01

çok iyi modellerin var.. iyi yapmışsın.. bunun hepsi alınır aslında da :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2829
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 19 Haz 2016, 20:47

Hayırlı olaun abi. Yine şahane bir model edinmişsin..

En güzel günlerde sergilensin...
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 21 Haz 2016, 12:27

skyrock yazdı:Çok güzel detaylara sahip bir modelmiş.Dönen koltukları olsun,iç mekandaki ayrıntılar olsun her şey çok güzel detaylandırılmış.Yanlardaki renkli figürlerde çok yakışmış.Paylaşım için teşekkürler.İyi günlerde sergilensin. :bravo:

Teşekkürler Gökhan Bey, HW61 fonksiyonel özelliklerde genelde oldukça başarılıdır. İlginiz için sağolun :smile:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Erdem » 21 Haz 2016, 12:28

Bülent Aydoğan yazdı:çok iyi modellerin var.. iyi yapmışsın.. bunun hepsi alınır aslında da :)

Teşekkürler Bülent Abi, senin gibi deneyimli bir koleksiyonerin yorumu ayrıca kıymetli benim için. Dediğin gibi hepsi alınmalık lakin güncel rakamlarla ve şu paypal hadisesi ile artık alım yapmak imkansızlaştı neredeyse.
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Erdem » 21 Haz 2016, 12:30

E.Uca yazdı:Hayırlı olaun abi. Yine şahane bir model edinmişsin..

En güzel günlerde sergilensin...

Teşekkürler Erman, model benim de favorilerimden :smile5:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

DİĞER ÖLÇEKLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir