LAMBORGHINI REVENTON AUTOART 1:18

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: LAMBORGHINI REVENTON AUTOART 1:18

İletiYazar: REVOLUTION » 08 Eyl 2009, 00:21

DTR yazdı:Yıl 2050 uzay yolu gibi ,ama lambo bunu hep yapıyor,70 lerde yaptığı contach bile bugüne uyar

Kesinlikle size katılıyorum daha yeni Lomborghini'nin belgeseleni indirip izledim.
Dediğiniz gibi Countach sadece lamborghini için değil a zamandaki arabalar içinde bir dönüm noktası olmuş ve Ferrari'yi en çok o zaman zorlamış o zamana kadar yaptıkları arabalar birbirine benzer ama kullanım bakımından Lambo daha iyimiş ama bu modelle birlikte şirket tavan yapmış. Lamborghini sevmeseniz bile bu belgeseli izlemenizi tavsiye ederim. Adan traktör üretiminden nerelere gelmiş; bu adamın eli sıkılır! :handshake:
Merak eden olursa tam ismi bu : DiscoveryHD-Rides-Lamborghini Factory
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 08 Eyl 2009, 00:23

burakk yazdı:Abi ilk fırsatta bende alacağım :yol: çok ama çok güzel bir model,hayırlı olsun :friends:

Kesinlikle al Burak Ferrari'lerin yanına süper gider "kızgın boğa kovalar atları" :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 08 Eyl 2009, 00:27

bilobek yazdı:Devrim abi öncelikle hayırlı uğurlu olsun.... :nazar:

Model kesinlikle süper bir model zaten lamborghini'de en iyi tasarımlardan biride reventon olsa gerek.Cidden harika detaylar süper arabanın duruşu bile yeter bendede burago'su var :think: ama detaylar cidden iyi :smile: ..Devrim abi güzel seçim iyi günlerde sergile abi bayıldım hatta bu ara süperspor teması yapanlar yaşadı ford gt'ler diablolar falan..

sağolasın Bilal'ciğim beğenmene sevindim Bencede en güzel Lambo ve en kızgın boğa :exc:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Eyl 2009, 01:25

Bu ayrıcalıklı paylaşımı ve modeli 3 gün önce görmüşlüğüm var ve bildiğin üzere yoğun işlerimden ötürü el atamadığım konulardan Devrim... Site yöneticiliğim gereği, öncelikle sizlerin daha iyi bir alt yapıda paylaşımlarınızı yapabilmenizle ilgili olarak uğraşlarım ve 1/1 aile sorumluluklarımdan sonra ben de hobimle ilgilenmeyi düşünüyorum elbette ve bu kıt zamanda... Toplantılar, seminerler derken benim de yoğunluklarım başladı ve yaz saati uygulamasında davranamıyorum artık. :)) Davranmak istediğimde de 24 saat elbette yetmiyor bizler gibi faal bir yaşantı sürenlere...
Gelelim modele, üretici elbette belli ve tartışılmayack yönleri var. Modelin detaylarına da değinmeyeceğim çünkü ondan önce çok güzel bir paylaşım ve fotoğraflar ile anlatmak istediğin her şeyi anlatmış ve bu modeli bizlere en ince ayrıntısına kadar tattırmışsın... Üreticinin ufak bir mekanizma yapmış olduğu ve gerçekte de kapı açılışlarına hayranlık duyduğum bu yakışıklını iyi günlerde sergilemeni diliyorum kardeşim.

:coffee:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 09 Eyl 2009, 12:54

Admin yazdı:Bu ayrıcalıklı paylaşımı ve modeli 3 gün önce görmüşlüğüm var ve bildiğin üzere yoğun işlerimden ötürü el atamadığım konulardan Devrim... Site yöneticiliğim gereği, öncelikle sizlerin daha iyi bir alt yapıda paylaşımlarınızı yapabilmenizle ilgili olarak uğraşlarım ve 1/1 aile sorumluluklarımdan sonra ben de hobimle ilgilenmeyi düşünüyorum elbette ve bu kıt zamanda... Toplantılar, seminerler derken benim de yoğunluklarım başladı ve yaz saati uygulamasında davranamıyorum artık. :)) Davranmak istediğimde de 24 saat elbette yetmiyor bizler gibi faal bir yaşantı sürenlere...
Gelelim modele, üretici elbette belli ve tartışılmayack yönleri var. Modelin detaylarına da değinmeyeceğim çünkü ondan önce çok güzel bir paylaşım ve fotoğraflar ile anlatmak istediğin her şeyi anlatmış ve bu modeli bizlere en ince ayrıntısına kadar tattırmışsın... Üreticinin ufak bir mekanizma yapmış olduğu ve gerçekte de kapı açılışlarına hayranlık duyduğum bu yakışıklını iyi günlerde sergilemeni diliyorum kardeşim.

:coffee:

Teşekkür ederim Gökhan; Bizi unutmadığını biliyorum ama yinede senin yorum yazman benim için hem güzel hemde değerli.
Her nekadar koleksiyon geçmişim fazla olsada; forum geçmişim uzun değil bu yüzden fotoğraflarımda ve yazılarında bir eksiklik veya yanlışlık olursa kusuruma bakmayın ve söylemekten lütfen çekinmeyin. Bu yüzden eksi veya artı şeklindeki yorumları okumak benim açımdan iyi oluyor kardeş!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir