1956 Chrysler New Yorker - ACME

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1956 Chrysler New Yorker - ACME

İletiYazar: Erdem » 15 Eyl 2020, 12:37

Tüm foruma selamlarımı ileterek merhaba diyorum :smile: Eskiden alınmış modellerin yeniden resimlenmesi projesinde sıra 1956 Chrysler New Yorker modelde. Aslında bu modelin hazin bir öyküsü var, yurt dışındaki bir arkadaşımdan modeli alması için ricada bulunmuştum ve o da sağolsun poşete koyarak getirdiği için model hasar görmüştü.

Yine de elimden geldiğince toparladım, ben özellikle rengini beğendim. ACME üretimleri eli yüzü düzgün çalışmalar, bu model de ağırlığı olsun kalıplaması olsun başarılı bir üretim. Amerikan modelleri toplayanlara tavsiye ederim. Resimleri de beğenmenizi dilerim :syg:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 92
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 97
Rep Puani: 4495
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1956 Chrysler New Yorker - ACME

İletiYazar: Serdar Gökhan » 22 Eyl 2020, 08:19

Keşke koltuklar eskisi gibi yine böyle olsa ne güzel duruyor. Model çok güzel Erdem abi güle güle sergile. :sapka: :nazar:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 101
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 3940
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir