1966 Ford Fairlane GT Convertible - GMP

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1966 Ford Fairlane GT Convertible - GMP

İletiYazar: Erdem » 21 Haz 2020, 23:22

Tüm foruma selamlarımı ileterek merhaba diyorum :smile: Bir süredir ara verdiğim eski modellerin yeniden resimlenmesi projeme 1966 Ford Fairlane GT convertible modeli ile devam ediyorum. GMP'nin eski üretimlerinden olan model tek kelimeyle müthiş, ele tuğla gibi oturan ağırlığı, açılabilen camlar gibi ince detayları ve benim zevkime çok uygun olan renk kombinasyonu ile Amerikan araçlarının modellerini toplayanlar için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Maalesef bu model de günümüzde saçma rakamlara satılmaya başlandı, keşke zamanında daha çok GMP modeli alsaymışız. Sözü daha fazla uzatmadan resimlere geçeyim, işte karşınızda 1966 Ford Fairlane GT convertible :syg:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 3:
Berent TURAN, Musa Can ÇİL, Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 92
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 97
Rep Puani: 4495
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1966 Ford Fairlane GT Convertible - GMP

İletiYazar: Serdar Gökhan » 22 Haz 2020, 12:03

Driver oyunun da sürekli bu arabayı alırdım keyifli bir oyun idi. :happy: Gmp yine döktürmüş bu modelde de üstü açık olanı bir farklı duruyor. Güle güle sergile Erdem abi. :sapka:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 101
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 3940
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 24 Haz 2020, 01:42

Serdar Gökhan yazdı:Driver oyunun da sürekli bu arabayı alırdım keyifli bir oyun idi. :happy: Gmp yine döktürmüş bu modelde de üstü açık olanı bir farklı duruyor. Güle güle sergile Erdem abi. :sapka:

Aynen Serdar, GMP'nin en iyi işlerinden kesinlikle. Bahsettiğin oyunu hiç oynamadım ve sen bahsettikten sonra merak ettim doğrusu :smile5: İlgin için teşekkürler :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 24 Haz 2020, 09:02

Erdem yazdı:
Serdar Gökhan yazdı:Driver oyunun da sürekli bu arabayı alırdım keyifli bir oyun idi. :happy: Gmp yine döktürmüş bu modelde de üstü açık olanı bir farklı duruyor. Güle güle sergile Erdem abi. :sapka:

Aynen Serdar, GMP'nin en iyi işlerinden kesinlikle. Bahsettiğin oyunu hiç oynamadım ve sen bahsettikten sonra merak ettim doğrusu :smile5: İlgin için teşekkürler :good2:

Çok eski oyun yenisi var ama bu arabalar yok. Ama onda ki Dodge Challenger ve bazı eski amerikanlar için de oynanır. Tavsiye ederim grafikler de güzel.

Resim
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 101
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 3940
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 26 Haz 2020, 10:54

Modelcilik camiasında eline alanın bırakamadığı bir modeldir. Bende de dört adet mevcut maalesef :lol: Bu aralar convertible olanı satma niyetim var ama kutusundan çıkardım geri vazgeçtim :grin:
Senin modelinde senin tarzın için çok güzel renk kombinasyonuna sahip. Keyifle sergilensin abim. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3090
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 27 Haz 2020, 16:01

Renk kombinasyonu harika. Keyifli sergilemeler dilerim abi. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2980
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 28 Haz 2020, 01:00

Musa Can ÇİL yazdı:Modelcilik camiasında eline alanın bırakamadığı bir modeldir. Bende de dört adet mevcut maalesef :lol: Bu aralar convertible olanı satma niyetim var ama kutusundan çıkardım geri vazgeçtim :grin:
Senin modelinde senin tarzın için çok güzel renk kombinasyonuna sahip. Keyifle sergilensin abim. :drinksb:

Teşekkürler Musa, GMP markası sanki Ford ve Plymouth araçların modellerine bir başka özenmiş. Tuğla gibi bir ağırlıklar, açılabilen camlar gibi ne de çok özellik var bu modellerde. Bu arada bence de satma, sonra güncel maliyet rakamları ile hesaplı bir şekilde bulman neredeyse imkansız olur :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Erdem » 28 Haz 2020, 01:02

Berent TURAN yazdı:Renk kombinasyonu harika. Keyifli sergilemeler dilerim abi. :smile:

İlgin için çok teşekkürler Berent kardeşim :sapka: :smile5:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir