1967 Oldsmobile Convertible 442 - Highway 61

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1967 Oldsmobile Convertible 442 - Highway 61

İletiYazar: Erdem » 18 May 2020, 22:15

Tüm foruma selamlarımı ileterek merhaba diyorum :smile: Bugünkü paylaşım 1967 Oldsmobile 442 convertible modeli olacak. Highway 61 üretimi olan bu modeli uzun yıllardır elime almamıştım, özlemişim doğrusu :smile5: Herhalde bu modeldeki boya markanın en iyi boya işlerinden birisi olmalı, kusursuz parlak siyah renk ile kırmızı iç mekan uyumu süper. İç mekandaki detaylar da yerli yerinde, vitesin oradaki orta konsolun da açılabilir olması hoş bir detay. Paspaslar özel yapım, Amerika'da bu tür paspaslar yapan bir satıcıdan yine uzun zaman önce almıştım.

Sözü fazla uzatmadan resimlere geçeyim, ileride yanına 1966 Oldsmobile modeli de eklemeyi düşündüğüm 1967 Oldsmobile 442 convertible sizlerle :syg:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 3:
Berent TURAN, Musa Can ÇİL, Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 92
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 97
Rep Puani: 4495
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1967 Oldsmobile Convertible 442 - Highway 61

İletiYazar: Berent TURAN » 19 May 2020, 01:29

Çok havalı bir cabriolet gerçekten. İç dış renk uyumu süper. Dodge, Chrysler veya Chevy'lerin aksine Olds'ların her zaman daha farklı bir havaya ve kendine has ayırt edici görünüşleri olduğunu düşnüyorum. Hani arabaya ilk bakınca evet bu Oldsmobile dedirten özellikler. Anlatabildim sanırım.. :smile:

Bu keyifli paylaşım için teşekkürler Erdem abi. Keyifle sergilensin. :wink1:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2980
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 19 May 2020, 13:06

Berent TURAN yazdı:Çok havalı bir cabriolet gerçekten. İç dış renk uyumu süper. Dodge, Chrysler veya Chevy'lerin aksine Olds'ların her zaman daha farklı bir havaya ve kendine has ayırt edici görünüşleri olduğunu düşnüyorum. Hani arabaya ilk bakınca evet bu Oldsmobile dedirten özellikler. Anlatabildim sanırım.. :smile:

Bu keyifli paylaşım için teşekkürler Erdem abi. Keyifle sergilensin. :wink1:

Çok teşekkürler Berent kardeş, bence de en büyük artısı dış ve iç renk uyumu. Ayrıca Oldsmobile ayrı bir havaya sahip yorumuna da katılıyorum, ileride hayalim olan 1/1 Amerikan aracı alma olayı gerçekleşirse bu araç Oldsmobile olabilir kuvvetle ihtimal :smile5:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 26 Haz 2020, 09:36

Aslında birkaç kez bu model için fırsat geldi ama almadım nedense. Yani elimde birden fazla sayıda yer alan diğer modellerden feragat edip bundan alabilirmişim, beyaz içi kırmızı olan coupe versiyonunu beğeniyorum. Eğer uygun denk gelirse neden alınmasın :smile:
Senin modelinde üç farklı renkten oluştuğu için göze güzel geliyor bence. 1/1 'de bu kombinasyon çok havalı olur. Keyifle sergilensin abi. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3090
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 30 Haz 2020, 23:20

Musa Can ÇİL yazdı:Aslında birkaç kez bu model için fırsat geldi ama almadım nedense. Yani elimde birden fazla sayıda yer alan diğer modellerden feragat edip bundan alabilirmişim, beyaz içi kırmızı olan coupe versiyonunu beğeniyorum. Eğer uygun denk gelirse neden alınmasın :smile:
Senin modelinde üç farklı renkten oluştuğu için göze güzel geliyor bence. 1/1 'de bu kombinasyon çok havalı olur. Keyifle sergilensin abi. :drinksb:

Teşekkürler Musa, aynen; renk kombinasyonu olarak süper. İç mekandaki kırmızı renk anlatılması zor bir tonda ve çok güzel bence. 1/1 olarak bu araçla trafik ışıklarında yan yana gelmeyi ve aracı yakından görmeyi isterdim doğrusu :smile5:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 08 Tem 2020, 15:40

Renk uyumu harika. Çok güzel bir klasik. üstü açık daha bir havalı duruyor. Güle güle sergilensin Erdem abi. :sapka:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 101
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 3940
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 23 Tem 2020, 22:21

Serdar Gökhan yazdı:Renk uyumu harika. Çok güzel bir klasik. üstü açık daha bir havalı duruyor. Güle güle sergilensin Erdem abi. :sapka:

Çok teşekkürler Serdar, bence de gayet havalı ve renk olarak da ahenkli bir model :smile5:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir