1968 Dodge Charger R/T - ERTL Authentics

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1968 Dodge Charger R/T - ERTL Authentics

İletiYazar: Erdem » 13 May 2020, 22:26

Tüm foruma selamlarımı ileterek merhaba diyorum :smile: Corvette tanıtımları bitince sıra geldi MOPAR grubundan birkaç model tanıtımına. Aslında tanıtım değil de tekrar resimleme diyelim, 1968 - 1969 - 1970 Charger'ları uzun zaman önce almıştım ve tabii ki o zamanlar fon kağıdı falan kullanmıyordum. Bu sebeple tekrar resimlemek istedim, hem de modelleri kutularından çıkartıp hasret gidermiş oldum :lol:

ERTL Authentics serisinden olan bu model gerçek bir güzellik bana göre, hem dizaynı hem de model olarak üst düzey kalitesi ile. Vinil tavan süper gerçekçi, motor gayet tatminkar, iç detaylar yerli yerinde. Kırmızı renk yanıyor adeta, Amerikan teması yapıyorsanız bu aralar çok nadirleşen bu parçayı bulduğunuzda kaçırmayın derim.

Sözü daha fazla uzatmadan karşınızda 1968 Dodge Charger R/T :syg:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 91
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 4470
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1968 Dodge Charger R/T - ERTL Authentics

İletiYazar: Berent TURAN » 13 May 2020, 23:25

Çok kıymetli parçalar bunlar. Koleksiyonundaki en nadide modellerden olduğuna eminim. Keyifle sergilemeni dilerim abim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2975
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 16 May 2020, 22:42

Berent TURAN yazdı:Çok kıymetli parçalar bunlar. Koleksiyonundaki en nadide modellerden olduğuna eminim. Keyifle sergilemeni dilerim abim. :smile:

Teşekkürler Berent, evet; bu parçalar günümüz rakamları ile maddi anlamda ve aynı zamanda verdikleri keyif ile manevi anlamda oldukça kıymetli modeller :smile5:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 16 May 2020, 23:46

Abi resimlerin bir kısmı gitmiş ama çok güzel duruyor renk yakışmış arabaya. Güle güle sergilensin. :sapka:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 101
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
Toplam Model Sayısı: 124
Rep Puani: 3940
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 17 May 2020, 13:15

Serdar Gökhan yazdı:Abi resimlerin bir kısmı gitmiş ama çok güzel duruyor renk yakışmış arabaya. Güle güle sergilensin. :sapka:

Ben hepsini görebiliyorum ama yine de görebildiğin kısmı ile beğenmene sevindim Serdar, sağolasın :smile5:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir