1962 Chevrolet Corvette - Autoart

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1962 Chevrolet Corvette - Autoart

İletiYazar: Erdem » 30 Nis 2020, 17:11

Tüm foruma selamlarımı ileterek tekrar merhaba :smile: Bu aralar her gün paylaşım yapıyorum, umarım sıkılmamışsınızdır :lol:

Yeniden resimlenen modellerden sıra geldi 1962 Corvette'e, hatırlıyorum da bu modeli Tayland'dan bulmuştum. Vay be dedim modele bakarken, şu hobide neler yaşıyor insan.

Neyse, renk olarak çok beğendiğim bu model AA markasının kusursuz boya ve kalıplama işçiliğine güzel bir örnek. Beğenmeniz dileklerimle karşınızda 1962 Chevrolet Corvette :syg:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 4:
Berent TURAN, Musa Can ÇİL, salihatak, sui_cast1
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 91
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 4470
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1962 Chevrolet Corvette - Autoart

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 08 May 2020, 23:18

Bu arada kalmış bir kasa bence. 59 kasanın güzelliği nedense yok gibi geliyor ama seri yapanlar için olması gereken bir model sanırım.
AUTOart kırmızı ve bu rengini üretti diye biliyorum. Kırmızıdan ziyade bu renk daha havalı doğru seçim olmuş. Senin paylaşımlarından sıkılmamız mümkün değil, emeğine sağlık abi.. Keyifle sergilensin... :good2:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3085
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 10 May 2020, 17:17

Hayatımda hiç yurt dışından bir model almadım. :grin: Onun bekleme heyecanını hiç bilmem o yüzden. Sabrım da yok kargo konusunda. En fazla 2 gün kargo bekleme sürem var benim. :lol:

Paylaşımlarını özlüyoruz her zaman Erdem abim. Hepsi ayrı ayrı keyif veriyor. Bu güzel modeli de keyifle sergilemeni dilerim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 60
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2975
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 13 May 2020, 01:17

Musa Can ÇİL yazdı:Bu arada kalmış bir kasa bence. 59 kasanın güzelliği nedense yok gibi geliyor ama seri yapanlar için olması gereken bir model sanırım.
AUTOart kırmızı ve bu rengini üretti diye biliyorum. Kırmızıdan ziyade bu renk daha havalı doğru seçim olmuş. Senin paylaşımlarından sıkılmamız mümkün değil, emeğine sağlık abi.. Keyifle sergilensin... :good2:

Sağolasın Musa kardeş, aslında arkadan görünüşü biraz zayıf bu aracın; önden 1959 kasayı andırıyor. Renk olarak da oldukça nadir, tekrar teşekkürler güzel yorumun için :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 13 May 2020, 01:19

Berent TURAN yazdı:Hayatımda hiç yurt dışından bir model almadım. :grin: Onun bekleme heyecanını hiç bilmem o yüzden. Sabrım da yok kargo konusunda. En fazla 2 gün kargo bekleme sürem var benim. :lol:

Paylaşımlarını özlüyoruz her zaman Erdem abim. Hepsi ayrı ayrı keyif veriyor. Bu güzel modeli de keyifle sergilemeni dilerim. :smile:

Çok teşekkürler Berent kardeş güzel sözlerin için, ilk yurt dışı model alımımı hatırlarım da nasıl bir heyecandı :lol: Acaba satıcı gönderdi mi, takip numarası gelince bu sefer acaba sağlam gelecek mi endişesi... Ve gümrük kontrolünden de sağ-salim geçerse modelin teslim edilme anı ya da bazen PTT'ye kendim gidip almam :lol: Ama artık çok zorlaştı bu yurt dışı alım işleri, ne aldıysak iyi ki almışız zamanında.

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: sui_cast1 » 18 May 2020, 15:36

Modelin güzelliğini icelerken tayland'dan gelmesine takılıp şöyle uzaklara daldım.. :lol:
Artık nerde öyle model getirmek tayland'dan falan. O kadar sınırlı ki pazarımız.
Ben de Berent'İn tam tersi sürekli yurt dışından getirtiyorum. öyle pıt diye hiç model alamadım elime :grin: iki gün benim için pıt diye demek :grin:

GÜzel günlerde sergilensin. Seriye yakışır.
:y:

mesaj için sui_cast1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 215
sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 May 2020, 16:24

sui_cast1 yazdı:Modelin güzelliğini icelerken tayland'dan gelmesine takılıp şöyle uzaklara daldım.. :lol:
Artık nerde öyle model getirmek tayland'dan falan. O kadar sınırlı ki pazarımız.
Ben de Berent'İn tam tersi sürekli yurt dışından getirtiyorum. öyle pıt diye hiç model alamadım elime :grin: iki gün benim için pıt diye demek :grin:

GÜzel günlerde sergilensin. Seriye yakışır.
:y:

Sağolasın Bahadır, aynen; şimdi 5 Euro'ya bir şey alsan 1 Euro vergiyi keserler acımadan. Gümrük kontrolünden hasar almadan geçerse de öp başına koy bu arada. Zaten günümüz kurları ile bir şey de alınmaz.
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir