Mercedes-Benz 600 Pullman CMC 1:18

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: Mercedes-Benz 600 Pullman CMC 1:18

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 13 Şub 2020, 12:03

Devrim abi ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Her yeri ayrı güzel ve gerçekten jübile yapılacak model.
Ben sadece öndeki yıldızı beğenmedim. Biraz daha ince yapılabilirdi. Birde abi bu modelin altını destekle öyle sergile bence.
Tekrar hayırlı olsun, keyifle sergilensin.. :good2: :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3035
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 15 Şub 2020, 17:47

Musa Can ÇİL yazdı:Devrim abi ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Her yeri ayrı güzel ve gerçekten jübile yapılacak model.
Ben sadece öndeki yıldızı beğenmedim. Biraz daha ince yapılabilirdi. Birde abi bu modelin altını destekle öyle sergile bence.
Tekrar hayırlı olsun, keyifle sergilensin.. :good2: :smile:

İlk önce mesajın için teşekkürler Musa;
Bende yok ama kuzendeki Autoart modeli ile karşılaştırma yaptığımızda 2 şey dışında CMC çok daha iyi.
Seninde yakaladığın gibi ilk olan önceki yıldız arkadaki ölçek ve oran doğru ve güzel ama önceki yıldız AA'ya göre büyük kalıyor.
ikinci olay ise bavul/çanta seti oluyor :))

Altını destekle derken; tekerleklerin lastikleri için mi diyorsun ? yoksa bilmediğim başka bir konu var mı ?
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5265
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » Dün, 10:59

Vay vay vay. Ülkedeki ilk CMC Mercedes ve paylaşımlarından, bu denli detaylı tanıtımı da emek harcayıp bizlere sunduğun için öncelikle teşekkür ederim.

Model çok ama çok güzel herkesin bahsettiği hataların olmaması da sevindirici. Musa'nın bahsettiği tekerlerin modelin ağırlığı ile kamber görüntüsü almaması sanırım. Yıldız konusunda da aynen katılıyorum ama o da nazarlık yapacak bir şey yok CMC yaptığına göre vardır bir bildiği, iyi günlerde sergilensin abi. :bravo:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2120
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

Önceki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir