1970 PLYMOUTH ROAD RUNNER "BLACKBIRD" - GMP

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1970 PLYMOUTH ROAD RUNNER "BLACKBIRD" - GMP

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 12 May 2019, 22:03

Resim

Sevgili ailem yeniden hepinize merhaba, model tanıtımı yapmayalı uzun zaman olsa da benim için bu değerli model ile sizlerle merhaba demek istedim. Modeli edineli hatırı sayılır zaman olsa da benim için özel olduğundan hep erteledim ve ona layık çekimler yapmaya çalıştım hatta bu çektiğim ikinci kez fotoğraflar bile olsa daha iyilerini hak ettiğini söylersem her halde abartmış olmam.

Modeli tanıtacak aslında çok yönü olsa da klasik GMP kalitesini bünyesinde taşıyor ve günümüz rüzgarda uçacak modellere kıyasla tuğla gibi ağır. Ayrıca model GMP ve Amerikan koleksiyonerlerin arasında en nadir parçalar arasında ilk 3'te olduğunu söyleyebilirim, zira bunda 996 adetlik limitli üretimin etkisi de var. Normal roadrunner ve gtx'lerden olan farklarına gelecek olursak da 5 kollu Street fighter jantları ve şimdiye kadar (günümüzde de devam eden) kullanmadıkları 7.2lt Hemi v8 motoru kendine aşık ediyor, fazla uzatmadan artı ve eksilerini bahsedip fotoğraflara geçelim, umarım beğenirsiniz.

:y: Hareketli camlar, fonksiyonel güneşlikler, süspansiyon
:y: Ağırlık ve boya kalitesi
:y: İç dış renk uyumu
:y: Sadece bu araçta kullanılan motor tasarımı
:y: Köpük kutu ve limitli oluşu
:y: Menteşeli kaput ve üzerindeki janttan stepnesi

:n: Bir şey bulamadım :lol:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2120
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

Re: 1970 PLYMOUTH ROAD RUNNER "BLACKBIRD" - GMP

İletiYazar: Serdar Gökhan » 17 May 2019, 08:29

Kusur yok ise tamamdır şaheserdir bu model. :grin: Detay abidesi güle güle sergile Alper. :sapka: :+1:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 18 May 2019, 18:15

Bu modeli bende geçmiş zamanda bir İzmir buluşmasında yakından inceleme şansını yakalamıştım. Çok büyülendiğimden başka hiç bir şey hatırlamıyorum. :lol: Çok ağır, çok detaylı ve çok güzel bir model. Çekimleri geçiştirilemeyecek kadar özel bir model. Paylaşım geç geldi ama güzel geldi Alperim. Eline emeğine sağlık. Keyifle sergilemeni dilerim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 May 2019, 19:00

Oooo, işte bu nadir ve özel ve güncel maliyetler ile ufak çaplı servet değerinde bir parça :inlove: Kesinlikle şahaser bir model Alper kardeşim, bu model kasko sigortası bile yaptırılır :lol: Kaliteli ve detaylı resimlerle aktardığın için teşekkürler, yıldızlı 10 numara diyorum ve alkışlıyorum :bravo: :nazar:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 14 Tem 2019, 14:33

Bu model günümüzdeki en ağır ve en detaylı amerikan modelidir. Forum kullanıcılarının bu modele ilgi göstermemesini şiddetle kınıyorum..
Gerçi CMC bile paylaşılsa artık forumda yorum yazan ilgi gösteren kişiler iki elin parmağını geçmeyeceği için bir şey diyemiyorum..

Paylaşım modelin detaylarına odaklı ve güzel olmuş. En güzel amerikan modellerinde ilk 3'te olan bu güzelliği keyifle sergilemeni dilerim kardeşim... :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Erdem
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2995
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 17 Tem 2019, 10:51

Harika bir model, harika bir paylaşım Alper.

Senin de belirttiğin gibi, hiç bir kötü yanı yok modelin. Değerli, süper bir parça. :nazar:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir