1967 SHELBY GT350 FASTBACK - EXACT DETAILS

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: 1967 SHELBY GT350 FASTBACK - EXACT DETAILS

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 06 Ağu 2018, 15:40

mahiryldrm yazdı:Yine her zamanki gibi kaliteli bir sunum, kaliteli resimler. Eline sağlık Musa.

Bu arada bence de en güzel renk kombinasyonu bu. Bir tek bu Exact Details üretiminde var sanırım değil mi?

mahiryldrm yazdı:GMP lastikleri ile değiştirilmiş bir versiyonu gördüm az önce. Bayağı fark yaratıyor cidden.

Resim

Çok teşekkür ederim Mahir. Beğendiğine sevindim.. :smile:
Midnight Blue olarak sadece Exact Detail'de var evet. Hatta Exact Detail tüm Shelby'lerde o dönem üretilen renklerden üretmiş. GT 350, 500, 500KR olarak dağıtmış modellere.
Lastik konusunda da bende bu modeli biliyorum. Çok güzel olmuş gerçekten. Ama bende GT500 AUTOart üretimi olarak var, onda da lastikler yazılı zaten. GT350 böyle yazısız olsun dedim. Yoksa çoktan el atmıştım bu konuya. :smile: Tekrar teşekkür güzel düşüncelerin için.. Seninde paylaşımlarını merakla bekliyorum. :good2: :drinksb: :beer:

cliorsi yazdı:Exact Detail'in kıymetini bilen birileri daha.. Bende de GT500 var kırmızı. Özel modeller gerçekten...

Exact Detail firmasının ürettiği modelleri toplamayı kısmen başardım. Bu modelde onlardan birisi. Teşekkür ederim.. :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2915
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: UfukAcikgoz » 08 Ağu 2018, 21:41

Gerçekten çok güzel bir model Musa abi. Özellikle motor bölümüne bayıldım :inlove: :inlove: Arka kısımın düşük olması haricinde 10 üzerinden 10 alır bence :smile:
Keyifli sergilemeler dilerim.

mesaj için UfukAcikgoz arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
UfukAcikgoz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ufuk
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 440
UfukAcikgoz rep puani yokUfukAcikgoz rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 10 Ağu 2018, 15:12

Hayırlı olsun Musa. Harika model ve harika çekimler. Detaylı anlatım için de ayrıca teşekkürler. :y:
Mustang modelleri genelde kırmızı sevilse de ben bu tip renkleri daha çok beğeniyor ve yakıştırıyorum. Lacivert renk çok ağır başlı göstermiş modeli. Motor detayı ise muazzam güzellikte. Pimli farlar ve dirsekli kapılar çok takılacak şeyler değil. Bu zamanda böylesine bir modele sahip olmak bence çok havalı. :smile: Keyifle güzel günlerde sergilemeni dilerim kardeşim.

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 23 Ağu 2018, 13:24

Kardeşim çok güzel bir model, her ne kadar benim tercihim mustang adına Autoart olsa da günümüz resinlerine göre tamamen altın tadında bir model, duruşu ve rengi harika tek handikapı arkadaşların da söylediği gibi lastikleri. Seni de ayrıca tebrik ederim bu zor rengi tüm güzelliği ile bize aktardığın için.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2080
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 10 Eyl 2018, 14:09

UfukAcikgoz yazdı:Gerçekten çok güzel bir model Musa abi. Özellikle motor bölümüne bayıldım :inlove: :inlove: Arka kısımın düşük olması haricinde 10 üzerinden 10 alır bence :smile:
Keyifli sergilemeler dilerim.

Teşekkür ederim Ufukcuğum.. Aynen dediğin gibi maalesef Exact Detail firması bu modellerin hepsini arka taraftan basık olarak üretti. 1/1'de durum bundan farklı çünkü.

Berent TURAN yazdı:Hayırlı olsun Musa. Harika model ve harika çekimler. Detaylı anlatım için de ayrıca teşekkürler. :y:
Mustang modelleri genelde kırmızı sevilse de ben bu tip renkleri daha çok beğeniyor ve yakıştırıyorum. Lacivert renk çok ağır başlı göstermiş modeli. Motor detayı ise muazzam güzellikte. Pimli farlar ve dirsekli kapılar çok takılacak şeyler değil. Bu zamanda böylesine bir modele sahip olmak bence çok havalı. :smile: Keyifle güzel günlerde sergilemeni dilerim kardeşim.

Bende öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim.. :smile: Aynen dediğin gibi Mustangler'e yapışmış bir kırmızı renk gidiyor. Benim tüm serimde biri hariç diğerlerinin hepsi farklı renkler. Belki bir adet daha kırmızının tonu eklenebilir ama o kadar. Kapılar dirsekli değil ama kaput dirsek biçiminde. Dediğim gibi beni sadece arka stop grubunun pimli olması üzüyor bunun haricinde iyi ki zamanında almışım bu modelide. :drinksb:

Alper GÖÇENER yazdı:Kardeşim çok güzel bir model, her ne kadar benim tercihim mustang adına Autoart olsa da günümüz resinlerine göre tamamen altın tadında bir model, duruşu ve rengi harika tek handikapı arkadaşların da söylediği gibi lastikleri. Seni de ayrıca tebrik ederim bu zor rengi tüm güzelliği ile bize aktardığın için.

Kardeşim öncelikle paylaşımı beğendiğine sevindim. Biliyorsun AA'da elimde olduğu için ikisini kıyaslayabiliyorum. Tabii AA önde ama bununda iyi olduğu yönler mevcut. Hatırlıyorsundur zaten bu modeli nerede almaya karar verdiğimizi. :drinksb: :drinksb: Teşekkür ederim güzel yorum için :friends:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2915
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Önceki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir