1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 04 Arl 2017, 23:27

Resim

Tüm forum üyelerimize tekrar merhaba;
Bir önceki paylaşımımda da belirttiğim gibi çok özel bir Ford modelini size sunacağım. 1968 Ford Mustang Fastback GT ( Bullitt )… Bu aracın şüphesiz bu filmden sonra popülaritesi iki kat artmıştır. Nitekim bunu Bullitt benzeri araçların fazlalığından anlayabiliyoruz ki bana göre de üretilmiş en güzel Mustang kasalarından biridir bu Fastback modelleri. Fakat bu sadece bu güzellik bakımından yoksa Shelbyler, Boss serileri ve Cobra Jet modelleri daha güçlüdür. Bu filmde kullanılan arabada 390’lık Cobra Jet motorlu V-8, 360 hp güç üretiyor. Arabadaki mod işlemleri sadece gövde ile sınırlı kalmamış yani. Ama şöyle bir gerçekte var ki filmde kullanılan Charger R/T 375 hp’lik bir canavar olduğundan ve virajları Mustang’den daha iyi almasından dolayı filmde biraz yavaş kullanılmış :smile: Neyse; modeli en son anlatacağım bu yüzden biraz Steve McQueen’den bahsetmek daha iyi olacak :smile:

Bu adamın aşırı kaprisli bir yıldız olduğu her yerde yazıyor. Film setlerine tarak, şampuan, sabun, krem, tıraş makineleri toplatır, yapımcılardan fazladan kot pantolon, kazak, palto gibi taleplerde bulunurmuş. Fakat bunun bir sebebinin olduğu bu adam öldükten sonra ortaya çıkmış. Tüm bu malzemeleri çocukluğunu geçirdiği ıslahevindeki çocuklara gönderdiği ve onlardan gelen tüm mektupları cevapladığı öğrenilmiş. Servetinin hatırı sayılır bir bölümünü bıraktığı California Junior Boys Republic ıslahevinin kapısına asılan yazı ile hayat hikayesi tek bir cümleye sığdırılmış: “Steve McQueen buraya çocuk olarak girdi, adam olarak çıktı.”
Onun hayatını anlatan filmin kamera arkası ne kamera önü kadar görkemli ne de “hızlı yaşa, genç öl” klişesine sığdırabilecek kadar yüzeysel olarak kabul ediliyor. Fakat bu adam “cool” kelimesinin bir faninin bedeninde can bulmuş hali olarak takdir görüyormuş.
1971 yılında yarış severlerin gönlünü fethettiği Le Mans isimli film, dönemini mükemmel yansıtan bir belgesel niteliğinde kabul ediliyor. Filmde dünyanın en ünlü otomobil yarışlarından biri olan Le Mans 1970 yarışından gerçek görüntüler kullanılmış hatta McQueen gerçekten yarışa katılmak istemiş ama filmin sigorta şirketinin itirazı ile bu isteği gerçekleşmemiş. 1966 yılında Oscar’a aday olmuş fakat kazanamamış ama 1968 yılında polisiye gerilim filmi olan Bullitt’le ortalığı kasıp kavurmuş. Film, en iyi kurgu dalında Oscar alsa da bir ödülü daha olmuş. Bu da “Kültürel, tarihi ve estetik olarak önemli” filmler arasına seçilerek ABD Ulusal Kütüphanesi’ndeki film arşivinde muhafaza edilmesine karar verilmiş. İşte bu filmdeki 68 Model Ford Mustang’de bu şekilde ikonik bir simge haline gelmiş.
Modele gelecek olursam;
AUTOart’ın her anlamda döktürdüğü işlerinden diyebilirim. Boyası, iç mekanı, aksesuarları ve jantları ile mükemmel bir parça. Tek sevmediğim kısım, bu kasa AUTOart Mustang modellerinde (altın, kırmızı ve bu modelde) lastiklerin içi boş olduğundan model aynı yerinde sabit durduğu için bir süre sonra lastikler yuvarlak özelliğini kaybediyor. Bu gerçeklik hissi verse de sonuçta bir model ve kimse böyle bir deformasyon istemez. Ben bu modeli aldım alalı kutusundan iki kere çıkarmışımdır. Bakalım ileride altına bir parça veya canlandırma içinde lastikler zemine değmeden sergilemeye çalışacağım. Son olarak bu modelden AUTOart, üç farklı üretim yapmıştır. Birincisi eski köpük kutu olmayan üretimlerden film arabasındaki plakaya sahip olan modeldir. İkincisi bu bendeki köpük kutulu fakat plakası Mustang GT yazan modeldir. Üçüncüsü de Steve McQueen Racing serisi olarak çıkan köpük kutulu ve dealer plakalı modeldir. Bu üç üretimin arasındaki farklar sadece bu şekilde. Bu da bilgi amaçlı dursun kenarda :smile:
Biraz uzun bir yazı oldu okuyan herkese teşekkür eder, keyifli incelemeler dilerim. :f: Sıradaki paylaşım devasa boyutlarıyla klasik bir MOPAR olacak … :drinksb:


Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR
 
İleti: 3682
Kayıt: 26 Haz 2013, 13:04
Konum: ADANA-ANKARA-DİYARBAKIR
İsim: Musa Can CIL
Yaş: 30
1/18 Model Sayısı: 75
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2930
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: Eray KIVRAK » 04 Arl 2017, 23:55

Yoruma ve tartışmaya kapalı modellerden. :x:
Fotoğraflarda çok şık. İyi günlerde sergile Musa abi :smile:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
 
İleti: 5512
Kayıt: 09 Tem 2010, 18:48
Konum: Ankara-Malatya
İsim: Eray KIVRAK
Yaş: 23
1/18 Model Sayısı: 36
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 05 Arl 2017, 03:20

Musa bilgiler için teşekkürler.. Fotoğraflar çok hoş.. Mustang sever olmasam da bu modeli çok beğeniyorum.. Ayrıca Autoart çok iyi modellemiş.. Bende de bu var ve sağ olsun Burak bunun için bana plaka yaptı bir gün sana da gönderebilirim.. Bu modelin lastik kusuru sanırım düzeltilmiş ki bende yıllardır durduğu halde deformasyona uğramadı.. Filimde Charger'in buna göre canavar olması herhalde 15 hp den değildir de 440 lık Hemi dendir :) İyi ki orijinal dvd ye ve filmdeki iki arabaya sahibim hem de bendeki Charger filmdeki arabaya en çok benzeyen model.
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 2360
Kayıt: 14 Eyl 2008, 20:31
İsim: bülent
Yaş: 42
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2829
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: Serdar Gökhan » 05 Arl 2017, 08:18

Her şeyi anlatmışsın harika model Musa. Bu araba Alcatraz dizisinde de rol aldı hatta bu araba için izlemeye başlamıştım diziyi sonrası sardı ve bitirdiler ne yazık ki... :devil: Güle güle sergilensin. :inlove:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 7028
Kayıt: 15 May 2010, 22:11
Konum: Samsun
İsim: Serdar
Yaş: 32
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 05 Arl 2017, 18:35

Paylaşım fevkaledenin fevkinde.. :+1:
Bu kıymetli emek ve bilgilerin daha da kalıcı olması açısından şu dergi işini devam ettirseniz diyorum Musa Can. :bb:
Malum; photobucket yaptı yapacağını ve veritabanına iğne ile kuyu kazarak harcadığımız konuların altı, görsel açıdan boş kaldı malesef veya şimdilik.. :think:
Dergi konusunun tekrar başlatılması sadece bir öneri ancak; bu tarz paylaşımları görünce bir kalıcılık bekliyor gözler. :haber:

Favorilerim =>>

Resim

Resim

:y: :f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Eray KIVRAK, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 14654
Kayıt: 13 Nis 2008, 22:41
Konum: ANTALYA-ANKARA
İsim: Gökhan HEPARSLAN
Yaş: 45
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: kenzo77 » 06 Arl 2017, 07:31

BU GÜZEL PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR YETERLİ OLUR MU ACABA? HARİKA MODEL HARİKA AYRINTILAR VE RENK SÜPER AUTOart FARKI BU OLSA GEREK............tekrar tekrar teşekkürler............

mesaj için kenzo77 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
kenzo77
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ
 
İleti: 27
Kayıt: 27 Arl 2015, 21:13
Konum: ANTALYA
İsim: Gunes BATTAL
Yaş: 40
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 25
1/32 Model Sayısı: 110
1/43 Model Sayısı: 15
1/64 Model sayısı: 40
1/72 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 8
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 273
Rep Puani: 25
kenzo77 rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: Emre E. » 06 Arl 2017, 11:33

Tolga Titiz Hocamın lafıdır: Tamamıyla bir "başyapıt". :syg:

Bu model "arabacılık" hayatının kült modellerinden, olmazsa olmazlardan.Başka üreticiler de denedi ama, hiç birisi AUTOart gibi yapamadı bu parçayı.

Lastiklerin yere yapışması konusunda sana katılıyorum. Ben vitrinde altına komple köpük takoz koyarak sergiliyorum, gördüğün gibi. :friends:

Kesinlikle, senin vitrininde olması gereken bir modeldi Musa. Fazla söze gerçekten gerek yok, keyifli seyirler dilerim Kardeşim. :nazar:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 14485
Kayıt: 21 May 2008, 16:34
Konum: ANKARA
İsim: Emre
Yaş: 44
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 07 Arl 2017, 21:14

Kardeşim modeli alalı kaç sene oldu bilmiyorum ama tanıtım bu kadar beklendiğine değdiğini gösteriyor, model zaten enfes yapılmış, AUTOart'a Amerikan üretmek çok yakışıyor :lol:

Bu yazıma cevaben ne yazacağını biliyorum o yüzden, her ne kadar photobucket olayına çok sinir olmuş olsam da sayende en kısa zamanda yeni bir paylaşımla karşınızda olacağım.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR
 
İleti: 2038
Kayıt: 01 Haz 2012, 14:38
Konum: Adana
İsim: Alper
Yaş: 29
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2090
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: E.Uca » 07 Arl 2017, 22:39

Bu modelini görmüş gibiyim nedense :think:

Çok güzel ve ince detaylar var. Fotoğraflaman modeli bir tık daha yukarı çıkarıyor :sapka:

En güzel günlerde sergile kardeşim...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 9577
Kayıt: 14 Arl 2010, 19:43
Konum: Aksaray
İsim: ERMAN
Yaş: 36
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: sui_cast » 08 Arl 2017, 19:08

Eray KIVRAK yazdı:Yoruma ve tartışmaya kapalı modellerden. :x:


En güzel yorumu Eray yapmış. Gerçekten harika görünüyor.
Sen de çok güzel fotoğraflamışsın Musa..
Ayrıca Steve McQueen'in hayatına dair bilmediğim şeyleri de sayende öğrendim..

Güzel günlerde sergile..
:y:

:+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER
 
İleti: 10197
Kayıt: 28 Oca 2009, 15:04
Konum: ANKARA
İsim: BAHADIR E.
Yaş: 36
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8150
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: Berent TURAN » 09 Arl 2017, 20:26

Paylaşımındaki detaylı bilgilendirmeler ve bol fotoğraflar ne kadar özen gösterdiğinin bir göstergesi kardeşim. Autoart' ın enfes parçalarından biri ve çok kıymetli. Mc Queen ile bağlantılı olması da ayrıca bir anlam katıyor. Bende McQ ile ilgili Porsche modellerini edinmeye çalışıyorum. Koleksiyon içerisinde ayrı bir önem kazanıyor. Eline emeğine sağlık Musa. En güzel günlerde sergilensin. :smile: :y:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR
 
İleti: 4192
Kayıt: 27 Mar 2013, 01:32
Konum: İZMİR
İsim: Berent TURAN
Yaş: 31
1/18 Model Sayısı: 54
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2780
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: Erdem » 10 Arl 2017, 22:03

1967 ve 1968 kasa Mustang'ler gerçekten efsane, şu arkadan görünüme bakar mısınız; arka dizayn efsane ötesi efsane bence :inlove: Bullitt filmini en az modeli kadar severim, bu filmde S.Mcqueen dublör kullanmamış ve aracı takip sahneleri dahil olmak üzere kendisi kullanmış. Film çekimleri bittikten bir süre sonra aracı almak istemiş ama izini bulamamış. Harika karelerle bu harika modeli tanıttığın için teşekkürler Musa, günümüzde altın kadar kıymetli parçalardan zira rakamlar uçuk oldu bu model için. Keyifle sergilenmesini dilerim :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 9824
Kayıt: 01 Ekm 2011, 01:59
Konum: IZMIR
İsim: Erdem
Yaş: 38
1/18 Model Sayısı: 81
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 86
Rep Puani: 4350
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1968 FORD Mustang Fastback GT ( Bullitt ) - AUTOart

İletiYazar: FurkanK » 12 Arl 2017, 13:29

Efsane model, güzel paylaşım,emeğinize sağlık.
Kalp ne ile dolu ise, dilden o dökülür...

mesaj için FurkanK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
FurkanK
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ
 
İleti: 424
Kayıt: 07 May 2015, 21:11
Konum: İstanbul / Beykoz
İsim: Furkan Ahmet Kaplan
Yaş: 27
1/18 Model Sayısı: 74
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 15
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 106
Rep Puani: 90
FurkanK rep puani yok

Sonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir