CHEVROLET FESTİVALİ KAPANIŞ / TEŞEKKÜR

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: CHEVROLET FESTİVALİ KAPANIŞ / TEŞEKKÜR

İletiYazar: ..alper.. » 31 Ekm 2014, 13:08

Serkan seni anlıyorum ancak işin temel yönünden bakılması gerektiğini düşünüyorum eğer forumda üyelik sistemi var ise;elinde model olan olmayan,bilgi sahibi olan olmayan,sadece satış mantığı olan,koleksiyon mantığı olan vb. herkesin yorum yapma ve bilumum paylaşım hakkı vardır.O insanın paylaşımları sadece o insanın ne tip bir koleksiyoncu olduğu ve kişiliği hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlar.
Ben modelciliğe başladığımdan beri tanıştığım o kadar değerli insanlar var ki babamın bana yapmayacağı iyilikleri yaptılar bana ve bu hayat boyunca unutulmayacak değerler.
Ancak olumlu ya da olumsuz her türlü yorumu kim olursa olsun kabul etmek zorunda buradaki insanlar çünkü böyle bir hak verilmişse eğer ki saygı boyutunu aşmadığı sürece alabilmeliyiz.

Dediğim gibi buradaki kimse paylaşım yapmak zorunda değil,eğer yapıyorsa ve emek sarfediyorsa gerçekten bu hobiyi önemsediği ve sevdiği için yapıyordur ve sonrasında bunu şu kadar vakitte yaptım,uykusuz kaldım,kimse yardım etmedi,eşimden ayrıldım vb. bunlar gülünç durumlar.

Eğer dediğin gibi düşünürsek - ki bu yönden düşünmek istemiyorum - bende paylaşım yaptım ama herşeye yorum yapamam o kadar bilgi sahibi değilim,bilgi sahibi olmak istiyorsam sorarım ancak bir paylaşımı açtığımda bilgi ve paylaşım haricinde sadece teşekkür ve beğeni görüyorsam - ki bu sadece festival konusunda değil birçok kişinin paylaşımında gördüğüm için bu kadar tepkiliyim - bunun neden böyle olduğunu normal bir şekilde soruyorum ama tepkiler hiç hoş değil.Foruma festival günü üye olup ilk yorumum böyle olsa bana bu tepki verilsin bak o zaman anlarım.Bu adamın amacı nedir diye sorarım kendime ama yine de böyle tepki vermem.

Çok fazlaca paylaşımlarına denk gelip benim paylaşımlarıma da yorum yapanlar var ve yüz yüze tanışmadığım bir çok kişi de var aynı zamanda bu şekilde bir çok sempati beslediğim,saygı duyduğum kişiler de var tanımayıp görmesem bile ki sadece topladığı araçlar,onlara nasıl baktığı,toplarken nelere dikkat ettiğini bilmek bile o kişi hakkında bilgi sahibi olmamıza yetiyor bazen.Demek istediğim tanımadığım çok fazlaca insan var bu forumda ama biliyorum nasıl iyi insan olduklarını ya da hissediyorum,biliyorum o yüzden kimseye böyle tepki veremem ben.
Resim
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 31 Ekm 2014, 14:27

Yani açıkçası demek istediğim burada başlıyor zaten bir üye benim konuma girse dese ki Serkan bu fotoğrafta modele fazla ışık vermişsin çıkmamış yada bu bilgiyi vermişsin ama yanlış buna cidden saygı duyarım kim olursa olsun daha öncedende yaşadım ben bunu bir konu ile ilgili bi bilgimin yanlış olduğu yazılmıştı bende ilgiye teşekkür edip yanlışlık için özür dileyip konuyu düzelttim bu tarz yerel eleştiriler yapıcı olur hatta inan beğenilmesinden de daha çok hoşuma gider ama demek istediğim iş genele varınca ister istemez daha farklı düşünülebiliyor . Paylaşım yapma konusunda emek için söylediğine kısmen katılsamda insanların yaşadıkları zorlukları dile getirmesinide tamamen insani olduğunu düşünüyorum kaldı ki problemler uykusuzluk gibi basit şeylerde olmayabiliyor . Her konu tabi ki ilgini çekmeyebilir ama forum akışına katılmak için daha fazla kontak kurmanın da yararlı olabileceğini düşünmeni isterim ki zaten sende bunu ifade etmişsin . Yani bir konuya eleştiri getirmek ile genel yazmak çok farklı yani konuya yazmak daha yapıcı olacaktır .
eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 03 Kas 2014, 02:16

Alper kardeşim fotoğraf bilgilisi sanatçı adayıdır.. Toplum normalitesinden farklı yorumlarına tahammüllü olmalıyız.. Açıkçası bende daha sağlam Chevy fotoğrafları ummuştum.. Mopar haftası olursa bir gün haftaya özel fotoğraf çekeceğim :)
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan arkadaşımıza teşekkür edenler:
..alper..
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2834
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

Önceki

CHEVROLET

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir