2017 FOTOĞRAF YARIŞMALARI HK. / ANKET

Forum Hakkındaki Görüş Ve Önerilerinizi Bu Bölümden Paylaşınız.

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

HER AY DÜZENLENEN FOTOĞRAF YARIŞMALARI HK.

Oylama bitti: 31 Arl 2016, 20:00

1- NISAN / TEK YARISMA
2
10%
2- NISAN / ARALIK 2 YARISMA
1
5%
3- 3 AYDA / 1 YARISMA
6
29%
4- DIGER / (belirtiniz)
12
57%

Toplam oy : 21

Re: 2017 FOTOĞRAF YARIŞMALARI HK. / ANKET

İletiYazar: ..alper.. » 08 Arl 2016, 02:53

Ağzım yanaydı, kafam kopaydı, ellerim kırılaydı ve bilumum yerlerim infilak etseydi de fikrim yine içimde kalaydı diyebiliyorum, diğer seçeneğinde önerebileceğim tek şey kendim için oldu, teşekkürler herkese. :handshake:
Resim

mesaj için ..alper.. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bülent Aydoğan
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 08 Arl 2016, 12:20

Korkut Abi durumu çok güzel özetlemiş üye sayımız çok fazla olsa da rağbet gösterenlerin sayısı toplama oranla hayli düşük, kendi adıma ödül olsa da olmasa da katılıyorum yarışmalara, ama sizlerde gözlemlemişsinizdir ki ödül verileceği açıklandıktan sonra katılımlar neredeyse yarıdan fazla arttı fakat şu anlarda gene bir düşüş eğiliminde, yani diyeceğim o ki; ödüllerde değişiklik de cezbedici olabilir.

Bu arada bana en mantıklı gelen yorumlardan birisi de Erman Abi'nin yaptığı, katılım sayısına göre aylık yapılacak yarışmalar bir sonraki ay ile birleştirilebilir önerisiydi.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER teşekkür aldı- 3:
Berent TURAN, E.Uca, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2080
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 08 Arl 2016, 14:20

Bülent Aydoğan yazdı:Etimesgut zırhlı birliklerde yeni askerdim o yıl kara kuvvetleri ilk defa anket düzenleyerek askerlere sormuştu bir sıkıntınız var mı diye ben de mantıksız bulduğum şeyler yapıyoruz demiştim tabi başıma iş aldım.. madem 'vay demek öyle ha' diyeceksin neden askerlere bir sıkıntınız var mı dersin.. o zaman anladım Türkiye'de ankete katılmayacaksın katılırsan da doğrunu değil uygun konuşacaksın :) Alper'in belediye örneği uygundur değildir bilmem ama durumu değişik anlayan olmuş evet o iş şöyle şöyle diye izah etmek istemişiz olmamış.. benzer fotoğraflar var acaba adil olabiliyor muyuz denmiş ben de puanlama 0 ile 100 arası olsun demişim, sanki biraz peşin hükümle 'zaten mutsuzuz tr'de sıfır versen ne' denmiş.. E işte burası da Türkiye!.. :) sevgiler..

Alper' le atladığınız ayrıntı bu işte Bülent.
Ben kalkıp da jüriden memnunmusunuz diye veya jüriyle ilgili bir şey sormadım ki..

Ben diyorum ki; "Ankara' ya nasıl giderim?"
Alper bana, İstanbul yolunu tarif ediyor.
Sen de diyorsun ki; "Evet, İstanbul' a Alper' in dediği gibi gidiliyor." :mor:
Konu böyle olunca da, hep birlikte Kahramanmaraş' a doğru gidiyoruz. :krm:

Korkut Abi' nin mesajında ki; "Hiçbir iyilik cezasız kalmaz" şeklinde kurduğu cümle, bu bahsettiğim durumdan dolayı ve özet niteliğindedir bana göre. :y:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 3:
Emre E., Eray KIVRAK, tr-tuner
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Countrue » 08 Arl 2016, 15:06

Değişiklikteki genel amaç : Katılımın artması, Adil oylama , Daha keyifli bir yarışma , vs..

Yarışmanın amacı : Hobiye emek katmak , Emeğimizi beğeniye sunup derecelerle taçlandırmak , Aldığımız keyifle hobi ve forum ile daha da iç içe olmak , vs..

Toplam oy : 21 , Konu ile ilgilenen : 25 civarı 25 te benden olsun 50, Toplam üye yaklaşık :2500

Sanırım biz 50 kişi olarak, yaklaşık 2450 izleyiciye keyifli anlar yaşatmaya çalışıyoruz. Yada biz 50 kişi birbirimize; konuşarak, yarışarak, tartışarak, didişerek, severek, sevdirerek keyifli bir dünya yaratmaya çalışıyoruz..

Ben kendi payımı alıyor ve mutlu oluyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Countrue
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Murat Kesen
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 28
1/87 Model Sayısı: 21
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 285
Countrue rep puani yokCountrue rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 08 Arl 2016, 16:46

Countrue yazdı:Değişiklikteki genel amaç : Katılımın artması, Adil oylama , Daha keyifli bir yarışma , vs..

Yarışmanın amacı : Hobiye emek katmak , Emeğimizi beğeniye sunup derecelerle taçlandırmak , Aldığımız keyifle hobi ve forum ile daha da iç içe olmak , vs..

Toplam oy : 21 , Konu ile ilgilenen : 25 civarı 25 te benden olsun 50, Toplam üye yaklaşık :2500

Sanırım biz 50 kişi olarak, yaklaşık 2450 izleyiciye keyifli anlar yaşatmaya çalışıyoruz. Yada biz 50 kişi birbirimize; konuşarak, yarışarak, tartışarak, didişerek, severek, sevdirerek keyifli bir dünya yaratmaya çalışıyoruz..

Kahramanmaraş' tan ve Kayseri üzeri Ankara' ya geri dönelim derken, Nevşehir' e de uğrayalım dedin Murat.. :bebek: :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Countrue
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Countrue » 08 Arl 2016, 16:51

G.HEPARSLAN yazdı:
Countrue yazdı:Değişiklikteki genel amaç : Katılımın artması, Adil oylama , Daha keyifli bir yarışma , vs..

Kahramanmaraş' tan ve Kayseri üzeri Ankara' ya geri dönelim derken, Nevşehir' e de uğrayalım dedin Murat.. :bebek: :handshake:

Mesaj alındı :x: :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Countrue
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Murat Kesen
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 28
1/87 Model Sayısı: 21
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 285
Countrue rep puani yokCountrue rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 08 Arl 2016, 16:53

Countrue yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:

Mesaj alındı :x: :)

Bir an önce Ankara' ya dönün, turistik geziler yapmadan ve Kayseri üzerinden.. :krm:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Countrue
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 08 Arl 2016, 17:21

..alper.. yazdı:Ağzım yanaydı, kafam kopaydı, ellerim kırılaydı ve bilumum yerlerim infilak etseydi de fikrim yine içimde kalaydı diyebiliyorum, diğer seçeneğinde önerebileceğim tek şey kendim için oldu, teşekkürler herkese. :handshake:

Anket açtığımdan dolayı seninle aynı duyguları yaşıyorum Alper.. :mor:
Bülent' e yazdığım cevabı da okuyacağın için nereye takıldığımı anlayacağını umuyorum. :handshake:

Yarışmaları düzenleyen Eray KIVRAK kardeşimiz ve Korkut VAROL abimiz de, hassasiyetlerin nerelerden kaynaklandığından bahsetmişler zaten. :y:

Bu arada Ankara' yı ararken İstanbul yolu tarif ettiğin Jüri konusunu;

..alper.. yazdı:Genel fotoğraf yarışmalarının ikinci bir sorunu ise jüri kadrosudur.
Bülent Aydoğan dışında fotoğraf ile ilgili kimseyi göremiyorum ya da ben bilmiyorum ne işler yaptıklarını.

Eray KIVRAK kardeşimize ilettim / ilgilenecek. :handshake:

Yönetim kadrosunda olan kişiler;
Üyelerimizden gelen tüm mesajları okuyarak, Eray' a fikirlerini sunsunlar ve 2017 yarışmalarının ne şekilde olacağının kararını yarışmaları düzenleyen bir yetkili olarak Eray KIVRAK kardeşimiz versin. :y:

Açıklamalarım doğrultusunda ve bu konu altında daha fazla polemik yaşamadan,
Ankara yolunu tarif eden arkadaşlarımızın sesine kulak verelim derim. :handshake:

Selam ve sevgilerle.. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 3:
Emre E., Eray KIVRAK, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 08 Arl 2016, 20:06

Sevgili Dostlar, ankete katılımınız için ve cevaplarınız için teşekkürler.

Cevaplarınız doğrultusunda Yöneticiler olarak bir değerlendirme yapacağız.

Konu tarafımca kilitlenmiştir.

---
Emre Erbaşar

Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Önceki

Görüşler / Öneriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir