REP Şişirme

Forum Hakkındaki Görüş Ve Önerilerinizi Bu Bölümden Paylaşınız.

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

REP Şişirme

İletiYazar: sui_cast » 08 Arl 2013, 16:42

Çok eğlencelidir..

3-4 kişi bir olun.. Biri "gak" dese ötekiniz Rep'i yapıştırın.. :grin:

Çünkü rep karşı tarafın paylaşımına olan saygınızı göstermez.. Rep çok birikince ilerde paraya çevirilip harcanan bir şeydir.. Ben bozdurup bozdurup harcıyorum mesela..
20-30 lu yaşında adamlar da biriktirip biriktirip şeker alacaklar sanırım kendilerine..

Durmayın.. Engel yok tabi.. Yasaklara karşıyız..

Not: Peşpeşe 25 tane aynı kişiden rep almış (ki alabilir normal) , kendiyle alakasız bir cevaplar silsilesine rep vermekten helak olmuş olanların paylaşımlarına rep vermekten imtina ediyorum..
rep çok önemli değil kaldırılır olur biter de koca koca adamların laubaliliği hiç hoş olmuyor..
Resim

Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8150
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: REP Şişirme

İletiYazar: Emre E. » 09 Arl 2013, 08:52

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
Erdem, sui_cast, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: eraye » 09 Arl 2013, 11:44

Niye öyle diyorsun Bahadır? Mesela ben sadece rep toplayacağım diye dakikalarca uğraşıp modellerimi fotoğraflıyorum (hadi bunu kendim için yapıyorum itiraf edeyim :smile: ), resize ediyorum, bimem nereye yüklüyorum, patlıyor, bi daha yüklüyorum, tek tek sayfaya linklerini yazıyorum, 3-5 rep alıyorum. :yuppi:

mesaj için eraye arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Eray Esengin
1/18 Model Sayısı: 268
1/43 Model Sayısı: 100
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1815
eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

İletiYazar: eraye » 09 Arl 2013, 11:46

eraye yazdı:Niye öyle diyorsun Bahadır? Mesela ben sadece rep toplayacağım diye dakikalarca uğraşıp modellerimi fotoğraflıyorum (hadi bunu kendim için yapıyorum itiraf edeyim :smile: ), resize ediyorum, bimem nereye yüklüyorum, patlıyor, bi daha yüklüyorum, tek tek sayfaya linklerini yazıyorum, 3-5 rep alıyorum. :yuppi:

Modelci dostlarım inceleyemedikleri bazı modelleri detaylı görebilsin diye yapmıyorum heralde, rep için bütün bunlar. Rep, rep, rep, repleyin beni. :tease1:

Bak bu da mesela yanlışlıkla alıntı tuşuna basmamdan değil de ileti sayısını artırmak için, ileti sayısını artırmak isteyenlere taktik. :smile:

mesaj için eraye arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

İletiYazar: tolgatitiz » 09 Arl 2013, 23:48

Emre E. yazdı: :arrow: NEDİR BU REP? :))

Emre senin bu başlığın altındaki bütün yazılanları okudum, çok eğlenceliydi, şimdiye kadar forumumuzdaki (benim okuduklarım arasında) en komik, en rahat paylaşım.
Bu paylaşım için sana rep verdim, Bahadır kızacak ama :lol: onada gönderdim.
Eh sizlerde bana gönderirsiniz artık :cup1:
Resim

mesaj için tolgatitiz teşekkür aldı- 5:
Emre E., Erdem, MAKOSHARK, Predator, sui_cast
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/64 Model sayısı: 166
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Arl 2013, 00:45

Madem bu konu açıldı bende birşey belirtmek istiyorum; yakın zamanda olmadı ama daha önce bir paylaşımın sonucunda "repleriniz bekliyorum" yazısına fitil oluyordum ve rep vereceksem olsamda bu yazı yüzünden vermiyordum.
Gerçekten eğer rep için paylaşım yapılacaksa hiç yapılmasın! ve tabiki Bahadır'ın yazdığı konu var bazı kişilerin paylaşımı çok az ama bakıyorsun o kişinin 20 katı paylaşım yapanın rep puanı daha az ! Çünkü kendi cevresi tarafından herşekilde rep verilmiş!
Evet bende bazen yazılan bir yazıyı ve cevabı beğenip rep veriyorum ama abartmamak lazım!

sui_cast yazdı:rep çok önemli değil kaldırılır olur biter de koca koca adamların laubaliliği hiç hoş olmuyor..[/b]

Bu iyidi :y:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: masato » 10 Arl 2013, 14:33

Rep İyidir... Rep olmalı... Repsiz olmaz... Bana reple... Rep olmadan modelciliğin bir anlamı yok... Ne kadar paylaşım o kadar rep değil ... Ne kadar rep o kadar paylaşım... Rep bir yaşam biçimi... Rep veren mouse lar cennetlik... Kıskanma rep(+) tıkla... Paylaş seninde repin artsın... Rep candır... Rep vermezsen bilgisayarın yavaşlar... Rep vermezsen modellerinin boyası atar...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Mehmet_Knight » 10 Arl 2013, 16:38

Bu konuya Mc Hammer - U can't Touch This adlı şarkıya tepki olmuş ve bir zamanların ünlü grubu Grup Vitamin'in Bana Dokundur şarkısıyla karşılık vermek istiyorum..

Ve ben de diyorum ki.. BANA DOKUNDUR... BANA REP VER.... :grin: :grin: :tey:

Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 10 Arl 2013, 16:44

Rep beni ramizem rep beni
Gel yanağımdan öp beni
Nerden bileyim ben senin
Camlardan baktığını...
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 Arl 2013, 20:05

Ya kardeşim ilerde değerlenecek onlar,siz bakmayın öyle kafa açanlara verin repinizi yapın yatırımınızı..Ya Bahadır bi taş attın kuyuya gerisini görüyosun..

Dilerim böyle sosyal mesajları,kazık marka satan mağazalar içinde ilerleyen zamanlarda görürüz..Di mi kardeşim???

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 Arl 2013, 21:43

Konu başlığı ve gelen mesajlardan gördüğüm kadarı ile rep kullanımı hakkında eleştirisel bir yaklaşım söz konusu.. :y:

Hemen hemen tüm forumlarda kullanılan eklenti adına yapılan bu eleştirilerin elbette yanındayım ancak bahsedilen eklentiyi amacına uygun olarak kullananların da olduğunu unutmayalım..

Rep puan vermeyi ve bu eğlenceli konuyu da bir kenara bırakarak, tüm üyelerin görmesi adına yaptığım benzer bir GENEL DUYURU ' yu hatırlayalım.. :handshake:

:arrow: ÖNEMLİ / FORUM ŞİFRENİZİ KİMSEYE VERMEYİN!.. 2.UYARI

Bu bilgilendirme konumu hatırladıktan sonra da; 1000 üyeyi kapsayan bir forumda ve forum genelini düşünmezlikten gelmeyelim derim. :handshake:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rep puan sistemini; FORUM ÖZEL ÜYESİ rütbesine geçtikten sonra kullandırmamıza rağmen ve puan sistemini gereksiz yere kullananları bilmekte ve çoğumuz görmekteyiz..

Bu tür kullanımlar ise bir elin parmağını geçmeyecek sayıdadır ve YÖNETİM olarak zaten takip edilmekte ve gerekli rütbeler verilmemektedir.

Konuyu değerlendirmem dahilinde ve rep puan sistemini kapatmam ise elbette zor değil;

Yönetim Panelinden "Rep Puan Eklentisini Kapat" kutucuğuna tıkladığımda sorun çözülür ve tüm puanlar silinir..

Yine de ve 3-5 kişinin yaptığı gereksiz bir davranış için buna değer mi onu bilmem!..

Gelecek yorumlara göre ortak bir yaklaşım sergileyelim veya rep puan almak adına gereksiz/boş yaklaşımlarda bulunan kişilere gülüp geçelim... :handshake:

Karar sizin.. :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 6:
cem yılmaz, Emre E., Erdem, MAKOSHARK, resatsirin, sui_cast
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 11 Arl 2013, 08:55

Bu şişirmeleri indirmenin bir yolu da eski REP vermek. :lol: Unutmayalım ve gülüp geçelim bence. :grin:

Yönetim olarak takipte olduktan sonra ve hakkıyla hak edecekleri üyeliklere yükseltmedikten sonra sorun olmayacaktır zaten. :kamyon:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: eraye » 11 Arl 2013, 12:48

Ben başından sonuna kadar okuduğum ve özenle yapıldığını düşündüğüm her paylaşıma teşekkürü basarım arkadaş, benim paylaşımlarıma da olumlu veya olumsuz tepkisiz kalmayıp tepen herkese de okunmuş, anlaşılmıştır karşılığı olarak yine teşekkürü basarım. Paylaşımları arşiv olsun diye yapmıyoruz (resimler bilgisayarımda duruyor zaten, isteyene topluca DVD'ye çekip yollarım), biri bişey desin, o öyle değil böyle desin, o model aslında böyle desin, en azından ben bunu bekliyorum, paylaştığım model için bile bilmediğim şeyleri öğrenmek için.

Ama iş rep'e gelince cimriyim söyleyeyim. Bu modeli ben de paylaşsam bundan güzel olmazdı, adam ne fotoğraflar çekmiş abi, bu model bende de var hiç bu detayları görmemiştim yaw, tam da bu modeli almayı düşünüyordum alnından öpeyim iyi ki paylaştın cümleleri aklımdan geçiyorsa tereddüt etmem, basarım...

Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Görüşler / Öneriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir