"Fotoğraflar Yarışıyor" Dereceye Giren Fotoğraflar

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: "Fotoğraflar Yarışıyor" Dereceye Giren Fotoğraflar

İletiYazar: POLISTANBULLS » 23 Eyl 2012, 20:13

Bu yarışmayı düzenleyen, destek veren, katkıda bulunan ve elemekleriyle renk katan tüm abi ve kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum!..
Ödüller dereceler bahane, önemli olan bu aile bağlarının daha da güçlenmesi!....

mesaj için POLISTANBULLS arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
Kullanıcı avatarı
POLISTANBULLS
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Šamil ERCAN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 68
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 695
POLISTANBULLS rep puani yokPOLISTANBULLS rep puani yokPOLISTANBULLS rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 25 Eyl 2012, 12:57

Bu organizasyona katılan ve emek veren herkese teşekkürler :smile5:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: yasss » 25 Eyl 2012, 13:56

hayırlı olsun

mesaj için yasss arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
yasss
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Yasin Saka
1/18 Model Sayısı: 74
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 186
1/72 Model Sayısı: 20
1/87 Model Sayısı: 7
- / -- Model Sayısı: 107
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 430
Rep Puani: 430
yasss rep puani yokyasss rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 26 Eyl 2012, 16:06

Resim

Yarışmayı düzenleyen Dekalo'ya emeği geçen herkese ve tüm forum üyelerimize tekrar tekrar teşekkürler.. :handshake:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Dekalo, Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 26 Eyl 2012, 20:33

sui_cast yazdı:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Yarışmayı düzenleyen Dekalo'ya emeği geçen herkese ve tüm forum üyelerimize tekrar tekrar teşekkürler.. :handshake:

Tekrar tebrikler Bahadır. :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
Dekalo, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Dekalo » 26 Eyl 2012, 22:31

20ersin20 yazdı:
Dekalo yazdı:
20ersin20 yazdı:Yarışma ve fotoğraflar gerçekten çok güzel, verilen emekler büyük küçük demeden çok değerli... Ama benim birinci olabilir gözüyle baktığım fotoğraflar hiç gerçekçiliği olmayan çoğu resmin gerisinde kalmışlar... Benim ve arkadaşlarımın gerçekten ayıramadığı resimler ilk 10 da bile yok çok şaşırdım buna(bu arada söyleyeyim ne kendime puan verdim nede bir beklentim vardı bahsettiğim resimleri de açıklayabilirim :grin: ) Kazananları tebrik ederim ama bence de çok daha başarılı resimler vardı... Ayrıca bu fikrim ilk üç için değil sadece sıralamanın tamamı içinde geçerli...
Birde küçük öneri bir dahaki yarışmalara bence sadece site üyeleri oy verebilsinler herkese açık olmasın derim, benim şahsi fikrim tabiki...

Değerli arkadaşlar,

Bu tip yorumlar her şeyden önce yarışmamızın amacına uygun yorumlar değildir; her mesajımda tekrarladığım gibi, bu yarışma tamamen eğlenmek için düzenlenmiş ve keyifli karelerin ortaya çıkmasına vesile olmuştur.

Yapılan bu yorumda, tamamen kişisel zevkler göz önünde bulundurularak, yapılan işe yanlış denmiştir. Unutulmamalıdır ki, dereceye giren fotoğraflar farklı olsaydı, başkaları tarafından beğenilemeyebilirdi.

Organizasyonumuz, her seferinde de belirttiğim gibi, keyifli paylaşımların yapılması niyetiyle hazırladığımız ufak sürprizli bir yarışmaydı. Her ne kadar kurallarını baştan belirlesek de üyelerden gelen talep üzerine ufak tefek değişikliklere izin verdik. Ancak, organizasyondaki oylama sisteminin de şeklinin, sadece sahsi zevklere göre değişmeyeceğini belirtmek isterim.

Saygılarımla,
Cem Koronel

Yapılan iş zaten mükemmel, sizin sponsorluğunuzda ve verdiğiniz emekte hiçbir şüphem yok Cem abi...Yarışma demek bile istemiyorum yaptığınız organizasyon çok güzel paylaşımların olmasını sağladı ve çok büyük bir emek var... Samimiyetinize güveniyorum, o yüzden abi diyorum telefon konuşmalarında ki gibi... Foruma ilk üye olduğumdan beri söylüyorum burası gerçekten bir aile gibi ve herkes çok iyi. Yarışma eğlenceli de olsa o kadar mükemmel resimler var ki emeği çok yüksek bence öyle resimlerin hiç emek verilmeden çekilen gelişigüzel resimlerin arkasında kalması sadece beni üzdü... Bu yorumumdan da anlaşılacağı gibi niyetim ilk üç derece değil aslında daha sonraları için... Bu forumda kimsenin hediye büyük de olsa hediye için yarışmaya katılacağını düşünmüyorum zaten... Beni tanıyan ve daha önce muhabbetimiz olan herkes benim ne niyetle söylediğimi anlayacaktır bence o yüzden yanlış bir yorum olduğunu düşünmüyorum... Emeği gerçekten geçen herkese forumumuz ve ailemiz adına ben tekrar teşekkür ederim :bravo:

Merhabalar,

Fikirler her zaman değerlidir ve bu nedenle tüm yorumlarınıza katılmasam da teşekkürü borç bilirim. Katılmamamdaki ana neden bazı fotoğraflar üzerinde "emek harcanmadığını" söylemiş olmanızdır; fotoğraflar çekilirken kimsenin yanında olmadığımızdan bu konuda bir derecelendirme yapabileceğimizi düşünmüyorum.

Organizasyon bir beğeni yarışması olduğundan dolayı, derecedeki fotoğraflara gelen tepkiler kişisel zevklerin ötesine geçememektedir; gelen her tepkinin dereceye giren eserlere ve sahiplerine olduğunu unutmayalım lütfen.

Saygılarımla,
Cem Koronel
Resim
Dekalo
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: Cem KORONEL
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 215
Dekalo rep puani yok

İletiYazar: Dekalo » 26 Eyl 2012, 22:37

sui_cast yazdı:Resim

Hediye sayılamayacak bu ufak hatırayı beğendiğinizi umar, bu organizasyonu gülümsemeyle hatırlamanızı umarız.

Saygılarımızla,
Resim

mesaj için Dekalo teşekkür aldı- 2:
Emre E., sui_cast
Dekalo
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Dekalo rep puani yok

İletiYazar: masato » 26 Eyl 2012, 22:39

Zevkler ve renkler... İşte bütün mesele bu... Kimse kimsenin beğendiği resmi veya herhangi birşeyi beğenmek zorunda değildir.... Belkide beğenilmeyen kareler bir başka yarışmada 1. gelecektir... Resim çekme konusunda ben kendi adıma Cem bey'e katılıyorum, her çekilen kare ardında anlatılacak birçok anı ve emek olabilir... En nihayetinde hepimiz aynı hobiye gönül vermişiz... Kazanaın bir modeldir.... Kazanan Diecast tır.... Kazanan modelciliktir...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 2:
Dekalo, Erdem
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Dekalo » 28 Eyl 2012, 16:32

cimbomlueray yazdı:Dereceye girenleri tebrik ediyorum.
Ayrıca gözümden kaçmış olabilir ama benim 1 fotoğrafım sonuçlarda gözükmüyor?

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Eray Bey merhabalar,

Sonuçlar bildirilirken siteye eklenmesi unutulmuş olan fotoğrafınızın sonucu aşağıdaki gibidir. Geç cevabımız için kusurumuza bakmayınız.

Resim

Saygılarımızla,
Resim
Dekalo
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Dekalo rep puani yok

İletiYazar: 20ersin20 » 28 Eyl 2012, 16:46

Ben bu konuda çok duygusal bakamadım sanırım mantığım ve gerçekçiliğim baya ağır bastı :dash1:

mesaj için 20ersin20 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
Kullanıcı avatarı
20ersin20
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ersin
1/18 Model Sayısı: 60
1/43 Model Sayısı: 48
- / -- Model Sayısı: 69
Rep Puani: 635
20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok

İletiYazar: ROD » 01 Ekm 2012, 23:39

Dekalo'ya düşünmüş oldukları bu güzel hediye için teşekkür ediyorum,daha nice güzel yarışmalara... :drinksb:
Resim

mesaj için ROD teşekkür aldı- 7:
BuRaK-B, Dekalo, Emre E., FastBack, Kenan Şavklı, masato, sui_cast
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: masato » 02 Ekm 2012, 21:05

Gayet güzel olmuş bence... Güzel bir anı olarak vitrinden sonra duvarınıda süsleyecek olması çok hoş bence... İyi günler keyif ile seyireylemen dileği ile Gökhan...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 2:
Dekalo, ROD
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: FastBack » 02 Ekm 2012, 21:11

Bizimkide kanvas olaydı eiydi eiydi :lol: :lol: :lol:
Cem Bey, Şaka bir yana ince fikriniz ve nezaketiniz için teşekkürlerimi iletirim :handshake: :sapka:
Resim

mesaj için FastBack arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
Kullanıcı avatarı
FastBack
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bora Ç.
1/18 Model Sayısı: 8
- / -- Model Sayısı: 858
Rep Puani: 3305
FastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yok

ÖncekiSonraki

SPONSOR YARIŞMALARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir