"Fotoğraflar Yarışıyor" Dereceye Giren Fotoğraflar

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: "Fotoğraflar Yarışıyor" Dereceye Giren Fotoğraflar

İletiYazar: Dekalo » 22 Eyl 2012, 08:28

Değerli koleksiyonerler,

Yarışmanın kazanan ve 2. sıradaki fotoğraflarını çekmiş olan değerli dostumuz Gökhan Göker (ROD) sadece 1.lik ödülünü kabul edeceğini belirtip, diğer 2 ödülün 3. ve 4. olan karelerin sahiplerine verilmesini rica etti. Kendisine şahsım ve Dekalo adına bu samimiyeti için teşekkür etmeyi borç bilirim. Paylaşımın en güzel örneklerinden birine ve centilmenliğe şahit olmak gerçekten keyif verici.

Saygılarımla,
Cem Koronel
Resim

mesaj için Dekalo teşekkür aldı- 10:
..alper.., Emre E., Erdem, FastBack, G.HEPARSLAN, MAKOSHARK, resatsirin, ROD, sherpa, sui_cast
Dekalo
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: Cem KORONEL
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 215
Dekalo rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Eyl 2012, 10:27

Dekalo yazdı:Değerli koleksiyonerler,

Yarışmanın kazanan ve 2. sıradaki fotoğraflarını çekmiş olan değerli dostumuz Gökhan Göker (ROD) sadece 1.lik ödülünü kabul edeceğini belirtip, diğer 2 ödülün 3. ve 4. olan karelerin sahiplerine verilmesini rica etti. Kendisine şahsım ve Dekalo adına bu samimiyeti için teşekkür etmeyi borç bilirim. Paylaşımın en güzel örneklerinden birine ve centilmenliğe şahit olmak gerçekten keyif verici.

Saygılarımla,
Cem Koronel

1 ve 2. nin aynı katılımcıya ait olduğunu fark ettiğimde, benim de aklıma böylesine bir davranışta bulunulabileceği gelmişti. :handshake:

Yine de kendisi bir yaklaşımda bulunmadan yorum getirmek istememiştim ancak Gökhan kardeşimin bu yönde bir karar verebileceğini tahmin etmek de benim için zor değildi. :handshake:

Gökhan kardeşime de elbette bu yakışırdı. :f:

Bu anlamlı davranışı ile, önemli olanın; yaptığımız işten keyif almak olduğu ana fikrini benimseyen Gökhan kardeşime ve emek harcayan tüm üyelerimize sevgilerimi iletiyor, birbirleri ile abi-kardeş samimiyeti yaşayan kişilerin oluşturduğu bir forumun yöneticisi olmaktan gurur duyuyorum. :cicek: :bye:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 4:
Dekalo, Erdem, ROD, sherpa
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 22 Eyl 2012, 11:52

Saygılarımla,
Cem Koronel

Çok ince bir davranış olmuş.. :y:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Dekalo, ROD
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8140
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 22 Eyl 2012, 12:31

O kadar katılımcı vardı , 1. ve 2. olan aynı kişi. Demek ki fotoğraf konusunda kendimizi geliştirmemiz gerek :lol:

Yerinde bir davranış,tebrikler Gökhan :coffee:

mesaj için ozgurs82 teşekkür aldı- 2:
Dekalo, ROD
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: FastBack » 22 Eyl 2012, 21:11

organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletir ve tüm katılımcı arkadaşlarımı ayrı ayrı kutlarım. :handshake: Keyifli bir yarışma oldu :y: devamının gelmesi dileğiyle :good2: :sapka:
Resim

mesaj için FastBack teşekkür aldı- 2:
Dekalo, sui_cast
Kullanıcı avatarı
FastBack
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bora Ç.
1/18 Model Sayısı: 8
- / -- Model Sayısı: 858
Rep Puani: 3305
FastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yok

İletiYazar: FastBack » 22 Eyl 2012, 21:12

Saygılarımla,
Cem Koronel

bu ince ve nazik davranışınız için şahsım adına teşekkürlerimi iletirim. :handshake: :sapka:
Resim

mesaj için FastBack arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
Kullanıcı avatarı
FastBack
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bora Ç.
1/18 Model Sayısı: 8
- / -- Model Sayısı: 858
Rep Puani: 3305
FastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yok

İletiYazar: 20ersin20 » 23 Eyl 2012, 01:42

Yarışma ve fotoğraflar gerçekten çok güzel, verilen emekler büyük küçük demeden çok değerli... Ama benim birinci olabilir gözüyle baktığım fotoğraflar hiç gerçekçiliği olmayan çoğu resmin gerisinde kalmışlar... Benim ve arkadaşlarımın gerçekten ayıramadığı resimler ilk 10 da bile yok çok şaşırdım buna(bu arada söyleyeyim ne kendime puan verdim nede bir beklentim vardı bahsettiğim resimleri de açıklayabilirim :grin: ) Kazananları tebrik ederim ama bence de çok daha başarılı resimler vardı... Ayrıca bu fikrim ilk üç için değil sadece sıralamanın tamamı içinde geçerli...
Birde küçük öneri bir dahaki yarışmalara bence sadece site üyeleri oy verebilsinler herkese açık olmasın derim, benim şahsi fikrim tabiki...

mesaj için 20ersin20 teşekkür aldı- 2:
Dekalo, Nusret Karakaya
Kullanıcı avatarı
20ersin20
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ersin
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 48
- / -- Model Sayısı: 69
Rep Puani: 635
20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok

İletiYazar: Nusret Karakaya » 23 Eyl 2012, 05:49

20ersin20 yazdı:Yarışma ve fotoğraflar gerçekten çok güzel, verilen emekler büyük küçük demeden çok değerli... Ama benim birinci olabilir gözüyle baktığım fotoğraflar hiç gerçekçiliği olmayan çoğu resmin gerisinde kalmışlar... Benim ve arkadaşlarımın gerçekten ayıramadığı resimler ilk 10 da bile yok çok şaşırdım buna(bu arada söyleyeyim ne kendime puan verdim nede bir beklentim vardı bahsettiğim resimleri de açıklayabilirim :grin: ) Kazananları tebrik ederim ama bence de çok daha başarılı resimler vardı... Ayrıca bu fikrim ilk üç için değil sadece sıralamanın tamamı içinde geçerli...
Birde küçük öneri bir dahaki yarışmalara bence sadece site üyeleri oy verebilsinler herkese açık olmasın derim, benim şahsi fikrim tabiki...

Evet. Bende bunu farkettim. Bence oylamanın herkese açık olmasından kaynaklanıyor olabilir :quest:
Resim

Oo________oO

SATILIK 1/24 MODELLER İÇİN:
>>>>> viewtopic.php?f=11&t=23842&p=349061#p349061 <<<<<

mesaj için Nusret Karakaya teşekkür aldı- 3:
20ersin20, Dekalo, E.Uca
Kullanıcı avatarı
Nusret Karakaya
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Nusret KARAKAYA
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 24
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 32
Rep Puani: 200
Nusret Karakaya rep puani yok

İletiYazar: Dekalo » 23 Eyl 2012, 08:13

20ersin20 yazdı:Yarışma ve fotoğraflar gerçekten çok güzel, verilen emekler büyük küçük demeden çok değerli... Ama benim birinci olabilir gözüyle baktığım fotoğraflar hiç gerçekçiliği olmayan çoğu resmin gerisinde kalmışlar... Benim ve arkadaşlarımın gerçekten ayıramadığı resimler ilk 10 da bile yok çok şaşırdım buna(bu arada söyleyeyim ne kendime puan verdim nede bir beklentim vardı bahsettiğim resimleri de açıklayabilirim :grin: ) Kazananları tebrik ederim ama bence de çok daha başarılı resimler vardı... Ayrıca bu fikrim ilk üç için değil sadece sıralamanın tamamı içinde geçerli...

Değerli arkadaşlar,

Bu tip yorumlar her şeyden önce yarışmamızın amacına uygun yorumlar değildir; her mesajımda tekrarladığım gibi, bu yarışma tamamen eğlenmek için düzenlenmiş ve keyifli karelerin ortaya çıkmasına vesile olmuştur.

Yapılan bu yorumda, tamamen kişisel zevkler göz önünde bulundurularak, yapılan işe yanlış denmiştir. Unutulmamalıdır ki, dereceye giren fotoğraflar farklı olsaydı, başkaları tarafından beğenilemeyebilirdi.

Organizasyonumuz, her seferinde de belirttiğim gibi, keyifli paylaşımların yapılması niyetiyle hazırladığımız ufak sürprizli bir yarışmaydı. Her ne kadar kurallarını baştan belirlesek de üyelerden gelen talep üzerine ufak tefek değişikliklere izin verdik. Ancak, organizasyondaki oylama sisteminin de şeklinin, sadece sahsi zevklere göre değişmeyeceğini belirtmek isterim.

Saygılarımla,
Cem Koronel
Resim

mesaj için Dekalo teşekkür aldı- 4:
20ersin20, E.Uca, POLISTANBULLS, sherpa
Dekalo
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: Cem KORONEL
Rep Puani: 215
Dekalo rep puani yok

İletiYazar: yanyanömer » 23 Eyl 2012, 13:32

Kazanan arkadaşlarımızı tebrik eder:D Sonuncu olmamın gururunu yaşıyorum :D:D
Resim

mesaj için yanyanömer arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
Kullanıcı avatarı
yanyanömer
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ömer
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 6
1/72 Model Sayısı: 19
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Rep Puani: 1075
yanyanömer rep puani yokyanyanömer rep puani yokyanyanömer rep puani yokyanyanömer rep puani yokyanyanömer rep puani yok

İletiYazar: 20ersin20 » 23 Eyl 2012, 14:15

Dekalo yazdı:

Değerli arkadaşlar,

Bu tip yorumlar her şeyden önce yarışmamızın amacına uygun yorumlar değildir; her mesajımda tekrarladığım gibi, bu yarışma tamamen eğlenmek için düzenlenmiş ve keyifli karelerin ortaya çıkmasına vesile olmuştur.

Yapılan bu yorumda, tamamen kişisel zevkler göz önünde bulundurularak, yapılan işe yanlış denmiştir. Unutulmamalıdır ki, dereceye giren fotoğraflar farklı olsaydı, başkaları tarafından beğenilemeyebilirdi.

Organizasyonumuz, her seferinde de belirttiğim gibi, keyifli paylaşımların yapılması niyetiyle hazırladığımız ufak sürprizli bir yarışmaydı. Her ne kadar kurallarını baştan belirlesek de üyelerden gelen talep üzerine ufak tefek değişikliklere izin verdik. Ancak, organizasyondaki oylama sisteminin de şeklinin, sadece sahsi zevklere göre değişmeyeceğini belirtmek isterim.

Saygılarımla,
Cem Koronel

Yapılan iş zaten mükemmel, sizin sponsorluğunuzda ve verdiğiniz emekte hiçbir şüphem yok Cem abi...Yarışma demek bile istemiyorum yaptığınız organizasyon çok güzel paylaşımların olmasını sağladı ve çok büyük bir emek var... Samimiyetinize güveniyorum, o yüzden abi diyorum telefon konuşmalarında ki gibi... Foruma ilk üye olduğumdan beri söylüyorum burası gerçekten bir aile gibi ve herkes çok iyi. Yarışma eğlenceli de olsa o kadar mükemmel resimler var ki emeği çok yüksek bence öyle resimlerin hiç emek verilmeden çekilen gelişigüzel resimlerin arkasında kalması sadece beni üzdü... Bu yorumumdan da anlaşılacağı gibi niyetim ilk üç derece değil aslında daha sonraları için... Bu forumda kimsenin hediye büyük de olsa hediye için yarışmaya katılacağını düşünmüyorum zaten... Beni tanıyan ve daha önce muhabbetimiz olan herkes benim ne niyetle söylediğimi anlayacaktır bence o yüzden yanlış bir yorum olduğunu düşünmüyorum... Emeği gerçekten geçen herkese forumumuz ve ailemiz adına ben tekrar teşekkür ederim :bravo:

mesaj için 20ersin20 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
Kullanıcı avatarı
20ersin20
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ersin
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 48
- / -- Model Sayısı: 69
Rep Puani: 635
20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 23 Eyl 2012, 14:59

Gayet keyifli bir yarışma oldu emeği geçen herkese çok teşekkürler :sun: Çok kaliteli fotoğraflar vardı. Katılan herkesin deklanşörüne sağlık. Teşekkürler Dekalo ve Cem Abi :drinksb:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...

mesaj için .alhas. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: ilkay11 » 23 Eyl 2012, 20:09

Emeği geçen,katılan katılmayan herkese ok teşekkür ederim.Dereceye girememiş olsam bile bu kadar fotoğraf görmek gözümü gönlümü açtı :) Herkese teşekkürler...
Resim

mesaj için ilkay11 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Dekalo
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

ÖncekiSonraki

SPONSOR YARIŞMALARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir