Kadir Burak ATA' nın hediyesi vitrinimde yerini aldı..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Kadir Burak ATA' nın hediyesi vitrinimde yerini aldı..

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 20 Mar 2019, 20:26

Bu hediyenin, vitrinimde yer almasının farklı bir hikayesi var değerli arkadaşlar. :)
Hobiye değer veren bu özel kişilerle karşılaşmak ise benim için gerçekten çok özel. :f:
Lafı uzatmadan ve Kadir Burak ATA kardeşime sonsuz teşekkürlerimle hediyenin oluşum hikayesine geçiyorum.. :friends:

--------------------------------------------------

Satışa çıkardığım 1/72 ölçek Revell üretimi askeri figürler için yazılan bir mesaj ile başlıyor hikaye.. :haber:

Kadir Burak kardeşimiz, forumumuza açtığım satılık ilanından görerek ve forumumuza üye olmadığından uzun uğraşlar sonucunda tarafıma ulaşıyor figürlerden satın almak isteği ile ilgili olarak.

Elimde bulunan 10 kutuyu fotoğraflayarak gönderiyorum kendisine ve içinden 3 kutuyu beğenerek satın almak istediğini söylüyor ve bir telefon görüşmesi yapıyoruz.

Elbette bu görüşmede tanışma aşamasından sonra hobi ile ilgili keyifli bir sohbet başlıyor ve konuştuğumuz tarihten 15-20 gün sonra alabileceğinden bahsederek forumumuza 01.Şubat.2019' da üye oluyor.

Böyle bir durumun sorun olmayacağını belirterek paketlemeye geçiyorum.

Bu üç kutu içeriğini gündüz ışığında ve mutfak masasında daha detaylı bir şekilde fotoğraflayarak gönderirken

59 figürlü / "US INFANTERIE WWII" kutu içeriğindeki 1 askerin eksik olduğunu fark ederek kendisine belirtiyorum. :call:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

"Hiçbir önemi yok abicim, yine de bilgilendirdiğin için çok teşekkür ediyorum." yanıtını alıyorum.

1-2 gün sonra; ben odamda iken, mutfaktan bir ses duyuluyor.. :duyuru:

- "Babaaaa!. mutfakta bi asker buldum.." :selam:

Eksik olan askerin bulunması heyecanı ile Kadir' i hemen arıyorum.

- "Fotoğraf çekimi yapılırken yere düşen "asker kaçağını" buldum ve kutuya ekliyorum Burak" dememle birlikte fotoğraf gönderiyorum..

ve kendisinden gelen yanıt şu oluyor:

- "Abi, hiç önemi yok demiştim ama madem böyle bir şey gelişti sen o askeri kutunun içinde ve diğerlerine karıştırmadan bana gönder ve sana bir sürprizim olacak" diyor. :pool:

Bu sohbet üzerine kaçak askerimiz kutuya ayrı olarak ekleniyor.. :diecastasi: =>>

İşte böylesine bir hikaye ile; Antalya' dan kaçak olarak yola çıkan askerimiz, sevgili Kadir Burak' ın harcadığı emek ile
"Kaçak asker tekrar silah altına alınmışken, düşmanı da karşısına koyayım dedim abi" yorumu ile
İstanbul' dan Antalya' ya geri dönerek vitrinimde çok kıymetli yerini alıyor. :selam:

-----------------------------------------------------------------

Harcanan emek ve nezaketle vitrinimde yerini alan bu kıymetli hediyesi için sevgili Kadir Burak' a tekrar teşekkürlerimle
:yeni: vitrin düzenlemeleri sizlerle.. :handshake:

:f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 3:
Berent TURAN, kenzo77, sui_cast1
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: Kadir Burak ATA' nın hediyesi vitrinimde yerini aldı..

İletiYazar: Erdem » 26 Mar 2019, 21:38

Gerçekten anlamlı bir hediye anlamlı bir hikaye ile vitrinde yerini almış abi. Keyifle sergilenmesini dilerim, Kadir Burak kardeşimize de tebrikler :handshake:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 84
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 89
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: Kadir Burak ATA' nın hediyesi vitrinimde yerini aldı..

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Mar 2019, 16:49

Erdem yazdı:Gerçekten anlamlı bir hediye anlamlı bir hikaye ile vitrinde yerini almış abi. Keyifle sergilenmesini dilerim, Kadir Burak kardeşimize de tebrikler :handshake:

İlgine teşekkür ederim Erdem. :sapka:
Yine hobimiz sayesinde değerli bir arkadaş kazanmış oldum. :cicek:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

DIECASTR AİLEMİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir