NERDEN NEREYE!.. :)

Yetkili: G.HEPARSLAN

NERDEN NEREYE!.. :)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Şub 2014, 23:26

Ankara Maket Topluluğu Başkanı Veli abimizin evine, geçtiğimiz yaz ve değerli abimiz Korkut VAROL vesilesi ile konuk olmuştum.. :f:

:arrow: Sevgili Veli SALTIK ve Korkut VAROL abimize teşekkürlerimle

------------------------------------------------------------------------

:arrow: ANKARA MAKET TOPLULUĞU BULUŞMASI

Resim

Bu buluşmalar vesilesi ile tanıdığımı düşündüğüm Veli abimle diyaloğumuzu geliştirerek güya arkadaş olmuştuk ama aslında ve 70' li yıllarda; beraber büyüyen, abi-kardeşmişiz :friends: :f:

Sayısız anılarımızın olduğu ve birbirimizi tekrar hatırlamamızın üzerinden geçen 33 yıl, bir telefonda gizliymiş aslında.. :smile:

Yazın yapılan bu buluşmalarda aklımın ucundan bile geçmeyen ancak face' den de arkadaş olduktan/fotoğraflarına bakmaya başladıktan sonra ve son üç gündür aklıma takılan "birine benzetiyorum ama kime?" sorusunun cevabını almak için Veli Abi' yi aradım..
:call:

Gökhan: "Abi iyi akşamlar, rahatsız ediyorum müsait miydiniz?"

Veli: "İşten yeni geldim ve yemeğe geçeceğim, buyur Gökhan' cığım.."

Gökhan: "3 gündür aklıma takılıyor; şimdi şimdi hatırlıyorum ve sana iki sorum olacak"

Veli: "Sor Gökhan' cığım."

Gökhan: "Ankara' da Kenedy Caddesinde oturdunuz mu?"

Veli: "Evet, İyimser apartmanı"

Gökhan: "Peki Kenedy Caddesi köşede kader kısmet yaparmıydın?"

Veli: "Evet ya, hayırdır?.."

Gökhan: "Abi, ben senin karşı apartmanın olan Etibank İkramiye Apartmanlarında oturuyordum ve 7 yaşında iken senin evinde maket modellerini incelemiştim ve sen kader kısmet yaparken köşede yanında dururdum.." :smile:

Veli: "İnanmıyorum ya!.. Karşı tarafta (Etibank İkramiye Apartmanları) Doğan Abi vardı, sen o apartmanda hangi katta oturuyordun?.."

Gökhan: "Doğan HEPARSLAN' ın oğluyum abi ben.." :smile:

dedikten sonra ve sayısız hatıraların gözümüzün önünden film şeridi gibi geçtiği hatıralar ve yıllar, 1 saatlik sohbetle yerini buldu.. :f: :bow:

-----------------------------------------------------------------------------

70' li yıllarda Kenedy Caddesi çocuklarına maket modelcilik ve matchbox tutkusunu aşılayan Veli abimize ve o dönemlerin kıymetini bilerek hobimizi bu günlere taşıyan değerli emeklere tekrar teşekkür etmek istedim.. :cicek:

Bundan böyle de, ayrıcalıklı hobimize yıllarını verecek / emek harcayacak olan (en küçüğünden - en büyüğüne) tüm hobicilere selamlarımla.. :sapka:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: NERDEN NEREYE!.. :)

İletiYazar: E.Uca » 18 Şub 2014, 23:30

Mükemmel olmuş abi :f:

Dünya küçük derlerdi de inanmazdım :y:

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Mehmet Keten » 19 Şub 2014, 00:52

vatani görevimi D.bakırda tamamladım.asker dönüşü yaklaşık 2 yıl sonra bizim iş yerinin önünden bizim askerdeki komutanımızı gördüm ve inanamadım Diyarbakır neresi Ankara neresi hemen peşinden koşup konutanıma bir çay ısmarlayıp konuşup sohbet ettik.

Mehmet Keten
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 19 Şub 2014, 08:46

Gerçekten bencede dünya küçük bir yer! Ama senin hafıza'da sağlammış Gökhan abim :hai:

Her zaman söylerim paydalarımız ortak ise birgün biryerlerde yanyana gelmek kaçınılmaz :friends:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 19 Şub 2014, 11:46

Dünya küçük diye boşuna dememişler. Nereden nereye işte. :smile:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: spyker » 19 Şub 2014, 13:07

Bu güzel paylaşım için teşekkürler Gökhan abi,dedikleri gibi dünya küçük nereden nereye bir telefon ile gelen güzel bir dostluk Allah bozmasın abi.

mesaj için spyker arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
spyker
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Fatih SAHIN
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 880
spyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 19 Şub 2014, 13:21

Dünya gerçekten küçük ama diecast model hobisi ile sanırım daha da küçülebiliyor :smile: Paylaşım için teşekkürler Gökhan Abi.

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4395
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 19 Şub 2014, 16:13

Hobi ortak zevkler ortak :friends:

Dünya küçük dedikleri bu olsa gerek :f:

Dostluğunuz daim olsun Gökhan Abi'm :friends: Yıllar sonra boyle bir duygu yasamak gercekten güzel olmus :drinksb:

Dünya küçük kalpler büyük :hearth:

Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 20 Şub 2014, 09:58

Allah muhabbettinizi artırsın abi ne güzel bir ortam ...

eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 20 Şub 2014, 15:46

Başlık her şeyi açıklamış Gökhan.
Nerden nereye... :f:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Korkut Varol » 20 Şub 2014, 21:53

Bir küçük ama anlam olarak büyük ekleme yapayım:
Bu konuşmanın olduğu akşam hem Gökhan hem Veli, beni ayrı ayrı arayıp sevinçlerini paylaştılar...
Konuyla hiç bir şekilde alakam olmamasına rağmen sevinç paylaşılma kişisi olmak beni acaip mutlu etti.
Çok teşekkürler sevgili dostlar...

mesaj için Korkut Varol teşekkür aldı- 2:
Erdem, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Korkut Varol
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Korkut Varol
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 69
1/43 Model Sayısı: 14
1/64 Model sayısı: 15
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 166
Rep Puani: 1440
Korkut Varol rep puani yokKorkut Varol rep puani yokKorkut Varol rep puani yokKorkut Varol rep puani yokKorkut Varol rep puani yokKorkut Varol rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 20 Şub 2014, 22:41

E.Uca yazdı:Mükemmel olmuş abi :f:

Dünya küçük derlerdi de inanmazdım :y:

:f:

Mehmet Keten yazdı:vatani görevimi D.bakırda tamamladım.asker dönüşü yaklaşık 2 yıl sonra bizim iş yerinin önünden bizim askerdeki komutanımızı gördüm ve inanamadım Diyarbakır neresi Ankara neresi hemen peşinden koşup konutanıma bir çay ısmarlayıp konuşup sohbet ettik.

KADIHAN yazdı:Gerçekten bencede dünya küçük bir yer! Ama senin hafıza'da sağlammış Gökhan abim :hai:

Her zaman söylerim paydalarımız ortak ise birgün biryerlerde yanyana gelmek kaçınılmaz :friends:

Serdar Gökhan yazdı:Dünya küçük diye boşuna dememişler. Nereden nereye işte. :smile:

spyker yazdı:Bu güzel paylaşım için teşekkürler Gökhan abi,dedikleri gibi dünya küçük nereden nereye bir telefon ile gelen güzel bir dostluk Allah bozmasın abi.

Virtue yazdı:Dünya gerçekten küçük ama diecast model hobisi ile sanırım daha da küçülebiliyor :smile: Paylaşım için teşekkürler Gökhan Abi.

resatsirin yazdı:Hobi ortak zevkler ortak :friends:

Dünya küçük dedikleri bu olsa gerek :f:

Dostluğunuz daim olsun Gökhan Abi'm :friends: Yıllar sonra boyle bir duygu yasamak gercekten güzel olmus :drinksb:

Dünya küçük kalpler büyük :hearth:

eczserkan55 yazdı:Allah muhabbettinizi artırsın abi ne güzel bir ortam ...

Emre E. yazdı:Başlık her şeyi açıklamış Gökhan.
Nerden nereye... :f:

Korkut Varol yazdı:Bir küçük ama anlam olarak büyük ekleme yapayım:
Bu konuşmanın olduğu akşam hem Gökhan hem Veli, beni ayrı ayrı arayıp sevinçlerini paylaştılar...
Konuyla hiç bir şekilde alakam olmamasına rağmen sevinç paylaşılma kişisi olmak beni acaip mutlu etti.
Çok teşekkürler sevgili dostlar...

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Antikacı » 23 Mar 2015, 02:05

Hayat tesadüfleri sever derler :smile: Film tadında okudum şu bir kaç satır yazıyı. Sanki gözümün önünden film şeridi gibi geçti. Resmen geçmişe dair bir kesit izlemiş gibi oldum . Gerçekten müthiş bir olay. Zaten Veli abimiz size konuk olmuştu yanlış hatırlamıyorsam geçenlerde . Artık olası bir Ankara buluşmasını heyecanla bekliyorum. Bitsin bu hasret :lol: Bu arada hep aramak istiyorum aklıma geliyor nasılsınız iyimisiniz merak ediyorum Gökhan abi. Sonuçta bir aileyiz ama çekiniyorum işte işiniz gücünüz varken veya yemek yerken falan rahatsız etmek istemediğimden tereddütte kaldım hep. İnsan değer verdiklerini merak ediyor abi saygılarımla umarım iyisinizdir herşey yolundadır sağlıcakla kalınız. Forumda da görünmüyorsunuz bu aralar hepimiz öözledik vallahi :sapka:
Resim

mesaj için Antikacı arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 1