ATATÜRK KÖŞESİ TAMAMEN BİTTİ....TEŞEKKÜRLER...(2. SAYFA)

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: ATATÜRK KÖŞESİ TAMAMEN BİTTİ....TEŞEKKÜRLER...(2. SAYFA)

İletiYazar: E.Uca » 20 Arl 2011, 21:46

Emre ERBASAR yazdı:Ellerine sağlık Erman. Gurur verici. :nazar:

Sizlerin yüreğine sağlık abi....
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 20 Arl 2011, 21:47

resatsirin yazdı:Muhtesem olmus Erman Abi çok guzel seyler bunlar :bayrak: Ne mutlu Türküm diyene

Teşekkürler Reaşt elimizden geleni yapıyoruz işte.... :bayrak: :bayrak: :bayrak:
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 21 Arl 2011, 00:10

Bu güzel yüreğine ve emeğine tekrar tekrar teşekkür ediyorum Erman. :handshake:
Geçen gün yoğunluğumdan dolayı telefonuna cevap veremediğim için de tekrar kusura bakma kardeşim. :f:
Gün içinde, tüm konuları ve elimden geldiğince en azından misafir olarak takip ediyorum. Foruma girdiğimde ise bir çok alt yapı çalışması beni bekliyor olduğundan bazı konulara mesaj yazamadığım oluyor. Senin ve bu özel konu vasıtası ile de bu bilgilndirmeyi yapmak istedim.
Daha sık aranızda olabilmek dileklerimle... :smile: :f: :bye:

Tekrar emeğine ve yüreğine sağlık kardeşim. :hearth:
Bu özel köşe için yaptıklarının yanında bizim ufak yardımlarımızın lafı bile olmaz ve her daim yanında olduğumuzu biliyorsun. :handshake:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:y: :nazar: :bayrak:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
E.Uca
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16946
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 21 Arl 2011, 00:21

Admin yazdı:Bu güzel yüreğine ve emeğine tekrar tekrar teşekkür ediyorum Erman. :handshake:
Geçen gün yoğunluğumdan dolayı telefonuna cevap veremediğim için de tekrar kusura bakma kardeşim. :f:
Gün içinde, tüm konuları ve elimden geldiğince en azından misafir olarak takip ediyorum. Foruma girdiğimde ise bir çok alt yapı çalışması beni bekliyor olduğundan bazı konulara mesaj yazamadığım oluyor. Senin ve bu özel konu vasıtası ile de bu bilgilndirmeyi yapmak istedim.
Daha sık aranızda olabilmek dileklerimle... :smile: :f: :bye:

Tekrar emeğine ve yüreğine sağlık kardeşim. :hearth:
Bu özel köşe için yaptıklarının yanında bizim ufak yardımlarımızın lafı bile olmaz ve her daim yanında olduğumuzu biliyorsun. :handshake:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:y: :nazar: :bayrak:

Gökhan abim bugünde aradım başka biri ile görüşüyordun.... Forumda az gördüğümden seni halini hatrını sormak pek nasip olmuyor bir de abi samimiyeti ile sohbetine nail olmak da herkese her zaman nasip olmuyor demek ki...
Bu Atatürk köşesi vesilesi ile sizlere olan saygım ve sevgim kat kat arttı e gerçek birer abi- kardeş gibi görmeye başladım forum sakinlerini.....
Güzel yorumun için teşekkürler....
:bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak:

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

DIECASTR AİLEMİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir