13.YIL ÖZEL PAYLAŞIMI / Ferrari 166MM - Peugeot 504

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 13.YIL ÖZEL PAYLAŞIMI / Ferrari 166MM - Peugeot 504

İletiYazar: salihatak » 15 Nis 2020, 20:08

Paylaşımın içim teşekkürler Gökhan abi. Ben de Mesut Küçükkarakaş sayesinde forumla tanışmıştım. Peugeot 504'ün üzerine o gün bende imza atmıştım. Çok güzel bir gün ve diecast tutkusunun başladığı gün oldu benim için.
Nice güzel senelerimiz olsun. :pasta1:
Resim

mesaj için salihatak teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
salihatak
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Salih ATAK
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 30
Rep Puani: 310
salihatak rep puani yoksalihatak rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 15 Nis 2020, 22:16

Sen bu forum için böyle bir adım atmasaydın ben hayattaki en yakın dostumla tanışamayacaktım belki abi. Sadece o değil daha bir sürü çok yakın dostluklar kurdum. Buranın devam etmesi içinde bizde elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz.
Bu 504 'e en güzel imzalardan birini ben attım sanırım. :lol: Eğer bu modelde imzalatma işini tamamladığını düşünüyorsan abi üstüne cila atalım ki kazara bir şey olmasın.
166M 'de çekilişle sahip olabilir miyim ben :lol: :lol:

İyi ki sizler varsınız ve iyi ki bu forum var. " Evim Evim Güzel Evim" derler ya o cinsten.. :f: :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 3:
Berent TURAN, G.HEPARSLAN, REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3085
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 Nis 2020, 14:38

Forumdaki özel ortam ve buradan tanışılan güzel hobidaşlar için ben de çok mutluyum, zaten hobi sahibi olmak başlı başına güzel bir şey, model araba koleksiyonuna sahip olmak daha da güzel bir şey; bunun için kurulan bu güzide forumun üyesi olmak en güzel bir şey :smile5: Başta Gökhan Abi olmak üzere herkese teşekkürler emekleri için, nice yıllara diecastr; daha uzun yıllar forumda paylaşımda bulunmak dileğiyle :pasta1:

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 91
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 4470
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Nis 2020, 18:28

salihatak yazdı:Paylaşımın içim teşekkürler Gökhan abi. Ben de Mesut Küçükkarakaş sayesinde forumla tanışmıştım. Peugeot 504'ün üzerine o gün bende imza atmıştım. Çok güzel bir gün ve diecast tutkusunun başladığı gün oldu benim için.
Nice güzel senelerimiz olsun. :pasta1:

Ben teşekkür ederim Salih. Kazanılan nice dostluk ve arkadaşlıkların daim olması dileklerimle. :handshake: :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16946
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Nis 2020, 18:45

Musa Can ÇİL yazdı:Sen bu forum için böyle bir adım atmasaydın ben hayattaki en yakın dostumla tanışamayacaktım belki abi. Sadece o değil daha bir sürü çok yakın dostluklar kurdum. Buranın devam etmesi içinde bizde elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz.
Bu 504 'e en güzel imzalardan birini ben attım sanırım. :lol: Eğer bu modelde imzalatma işini tamamladığını düşünüyorsan abi üstüne cila atalım ki kazara bir şey olmasın.
166M 'de çekilişle sahip olabilir miyim ben :lol: :lol:

İyi ki sizler varsınız ve iyi ki bu forum var. " Evim Evim Güzel Evim" derler ya o cinsten.. :f: :drinksb:

Emek ve katkı, 1 mesaj yazan üyesinden yönetime kadar herkesin Musa Can. :f: :bravo:
Bu anlamda ve bu güzel dostlukların kurulmasında en ufak bir pay sahibi olmak bile mutluluk verici kardeşim. :handshake:
İmzayı attığın yer konusunda aynı fikirdeyim. :)) :y:
Senin imzanın yanında / sağ kapı paralelde boş yerler var ve imzalara devam.. :smile:
166MM çekişilini dün yaptım, yine bana çıktı.. :nanik:
Nice mutlu yıllara.. :kamyon: :pasta1:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Nis 2020, 18:54

Erdem yazdı:Forumdaki özel ortam ve buradan tanışılan güzel hobidaşlar için ben de çok mutluyum, zaten hobi sahibi olmak başlı başına güzel bir şey, model araba koleksiyonuna sahip olmak daha da güzel bir şey; bunun için kurulan bu güzide forumun üyesi olmak en güzel bir şey :smile5: Başta Gökhan Abi olmak üzere herkese teşekkürler emekleri için, nice yıllara diecastr; daha uzun yıllar forumda paylaşımda bulunmak dileğiyle :pasta1:

Bu güzel mesaj ve görüşlerin için çok teşekkürler Erdem, değerli katkıların için bizler teşekkür ederiz kardeşim. :handshake:
Nice mutlu yıllara. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: UfukAcikgoz » 21 Nis 2020, 15:47

Konudaki bütün iletileri tek tek okudum ve hepsinde çok güzel anılar, yaşanmışlıklar var. Şu ana kadar hiçbir buluşmaya katılamam dolayısıyla da biraz üzülmedim değil doğrusu :think: :think:
Sonrakilere artık :smile: :happy:
Ben de forum sayesinde çok değerli insanlarla tanıştım ve bu ortam sayesinde hobimiz daha keyifli hale geliyor bence. Nice yıllara :smile: :f:

mesaj için UfukAcikgoz arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
UfukAcikgoz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ufuk
1/18 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 530
UfukAcikgoz rep puani yokUfukAcikgoz rep puani yokUfukAcikgoz rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 23 Nis 2020, 20:17

Harika bir paylaşım ellerine sağlık Gökhak'cığım. :y:
Burda birçok kişiyle yakınlaştık, arkadaş olduk ama senin yerin ayrıdır.
Bu forumda büyük radikal kararlar aldığın gün şaşırmıştım ama bir o kadar da gurur duymuştum.
Atatürkçü bir Düşünce tarzın ve karakteri sağlam bir kişi olduğunu bir kez daha görmüş olmuştum; ayrıca bazı kişilerin dedikodu yaptığı gibi bu işi para veya çıkar için yapmadığını da göstermiş olmuştun.
Seninle tanıştığım için çok mutlu olduğumu ve ilk fırsatta Antalya'ya geleceğimi burda da yenilemek istiyorum.
Bu arada her ne kadar buluşmada olup pejo'ya imza atamazsam da artık sana gelince atarım.
Senle konuştuğumuzu burda yorumuna da yazmışsın ama gerçekten öyle; Face'de paylaşılan bir model ve haber değil 1 gün belki 1 saat bile sonra kaybolabiliyor!
Ama forumda öyle mi her zaman elimizin altında bölümlere ayrı ve kendi içinde düzenlenmiş yapısı yüzünden bir rehber şeklinde bile kullanabiliyorsun.
Belki bana eski kafalı diyeceksiniz ama ben hala face'de paylaşım yapmak hoşuma gitmiyor.
Forum eskisi gibi değil malesef 2binleri bulduğumuz zamanları hatırlıyorum hatta sonra 3binlere çıkmış ama şimdi 500 kişi olması beni üzüyor ama hiç olmamasıdan iyidir diye düşünüyorum.
Bütün samimiyetimle daha nice yıllar hep birlikte olmak dileği içersindeyim; umarım bu forum uzun yıllar boyunca açık kalır ve bizler hala görüşmeye devam ederiz. :drinksb:

Son bir not en büyük dileğim ise her ilde buluşma değil bir Türkiye buluşması yapma dileğimle!

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Erdem
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5390
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Önceki

DIECASTR AİLEMİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir