DIECASTR / MERCEDES DIŞ MEKAN FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI

Re: DIECASTR / MERCEDES DIŞ MEKAN FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLA

İletiYazar: oguzhandincel » 29 Oca 2012, 16:18

Herkese tebrikler. :sapka: :bravo:
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: HkN-74 » 29 Oca 2012, 22:15

leylex yazdı:İlk önce tüm oy veren ve fotoğraflara tek tek bakan forum ailemize teşekkürlerimi iletiyorum. Diecastr çatısı altında ilk kez bir organizasyonda bulundum ve çok çok gurur duydum. Bu güzel aile ortamında ve modelcilik çatısı altında çok güzel duygular ve samimiyetler yakaladığıma inanıyorum.
Bu tür yarışmalarda belki başka forumlarda olsa üyeler birinci olmak için hırs yapabilirler fakat yarışma fotoğrafları gönderilmeye başladığında tüm mesajları okudum ve ortak kanının yarışmaya katılmak ve bir renk katmak olduğunu gördüm. Bende yarışmaya katılırken amacın yarışmak değil paylaşmak olduğunu düşünerek fotoğrafları ekledim.
Sonuçlara göre yarışmadan 1 puan bile almış olsam ve sonuncu olsamda inanın çok gurur duyardım kendimle çünkü katılmak bile büyük şans bizim için.

Kenan'ı birinciliği için kutluyorum ve yarışmaya katılan tüm üyelere kendi adıma teşekkür ediyorum :bravo:

Forum yönetimi ve jüri üyelerine de harcadıkları emekler için teşekkürlerimi iletiyorum....

Yeni yarışmalarda, yeni paylaşımlarda görüşmek üzere....

Aynen Bende Erman Hocam'a katılıyorum. Sonuçta bir yarışma ve herkes renk olsun diye girdi.

İlk 6 zaten bence hakediyordu :)

mesaj için HkN-74 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
HkN-74
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Hakan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1145
HkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 30 Oca 2012, 11:14

Valla, ne yalan söyleyeyim. Acun, Hülya, Sergen üçlüsü bile bu yarışmada oy vermekte zorlanırdı. :lol: Hepsi birbirinden güzel fotoğraflar, ve çoğunluğun dediği gibi, hiç bir hırs, intikam :lol: duygusu olmadan, arkadaşlarımız centilmence yarışmışlar. herkes bence birinci. Ellerinize, emeklerinize sağlık..
Resim

mesaj için gokhan derli teşekkür aldı- 2:
camorenesi, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 30 Oca 2012, 11:42

Katılan herkesi kutluyorum,emeği geçen bütün arkadaşlarıma böyle güzel bir olaya katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum..1. 3. 5. yok bizde herkes gönüllerin birincisi benim gözümde:)))))))))))) :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Mehmet_Knight » 30 Oca 2012, 11:46

Yarışmaya katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum.. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..
Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 30 Oca 2012, 16:27

Katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim ve İlk 3'e giren arkadaşlarımıda tebrik ederim her biride birbirinden güzel fototğraflar gerçekten.
Bu yarışma için zamanlarını ve emeklerini harcayan Sevgili adminimiz Gökhan ve GM (General Manager) Burak kardeşime de teşekkürlerimi iletmek isterim.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 31 Oca 2012, 16:52

Bravo Kenan, ellerine saglik, tebrik ediyor, yeni ve guzel paylasimlarini bekliyorum/z..
Resim

mesaj için bigshark teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 31 Oca 2012, 21:15

Kutlayan, tebrik eden herkese teşekkürlerimi sunarım, birlikte nice paylaşımlara iştirak etmemiz dileğiyle; herkese çok teşekkürler...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 4:
Alper KARA, camorenesi, FastBack, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: donis » 31 Oca 2012, 23:35

Katılan tüm dostları tebrik ederim. Çalışmaların tamamı harika,yine bir ziyafet yaşadık sayelerinde...
Dereceye giren dostları da ayrıca kutlarım...Herkesin ellerine, emeğine sağlık...
Resim

mesaj için donis arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 31 Oca 2012, 23:52

Güzel Diecastr ailemizin güzel kareleri :f: :drinksb: Ailemizin güzel anları gercekten :drinksb:

Katılan her arkadasımıza tebrıkler :bravo:
Resim

mesaj için resatsirin teşekkür aldı- 2:
E.Uca, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: MSC25 » 02 Şub 2012, 11:04

Öncelikle birincimiz Kenan ağabeyi tebrik ederim; ayrıca katılan herkesi de tebrik ederim.Yarışmaya katılmadan önce Kenan abinin fotoğraflarını görünce ''ben neyime güvenip giriyorum bu yarışmaya şu fotoğrafa bak bee'' dedim. :lol: Ama sonra birden kendimi yarışmada buldum.Gerçekten çok keyifliydi, sonuçları büyük bir heyecanla bekledim. Bana oy veren herkese çok teşekkür ederim. Bir cep telefonu kamerasıyla ancak bu kadar yapabildim. İnşallah makinem olursa daha güzel fotoğraflar paylaşacağım. :syg:

mesaj için MSC25 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper KARA
Kullanıcı avatarı
MSC25
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Safa Caglayan