F-4B NAVY USS CORAL SEA SUNDOWNERS

Yetkili: cemo-cemo, Predator, vtgurol, camorenesi

Re: F-4B NAVY USS CORAL SEA SUNDOWNERS

İletiYazar: Antikacı » 30 Nis 2015, 14:19

Abi o uçak gemisi falan mükemmel olmuş deniz efekti de muazzam modelde şahane mükemmelsin abi. :f:
Resim

mesaj için Antikacı arkadaşımıza teşekkür edenler:
Predator
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: Predator » 03 May 2015, 10:01

skyrock yazdı:Serkan Bey müthiş ,müthiş.Diorama apayrı kendi başına çok etkileyici.Arka fonda gökyüzü,bulut ,deniz görüntüsü, ışığın model ve dioramanıza yansıması o kadar güzel bir bütünlük oluşturmuş ki gerçekten bayıldım.Modelde dekallere ,çizim ve şekillere bayılıyorum.Modelin önündeki köpekbalığı görüntüsü zaten çok agresif yapmış modelinizi.Valla Serkan Bey siz ve diğer uçak modellerini paylaşan üyelerimiz sayesinde bu işe başlatacaksınız bizi.Bugün epey bir internette dolaştım,araştırdım.Birgün bir modelle karşınıza çıkarsam sorumlusu sizlersiniz ona göre :lol: Paylaşım için teşekkürler. :bravo: :syg:

Sizin bu içten ve ilgili yorumlarınız beni bir sonraki paylaşımlar için çok daha motive ediyor Gökhan Bey. Çok teşekkür ederim. Model koleksiyonum arasında benim de detay olsun boyama ve dekaller olsun en sevdiğim modellerim arasındadır.Fotoğraf çekimlerimde kullandığım ışık aslında beyaz florasan hatta bu iş için mutfağı kullanıyorum. :lol: Tavanda ki ışık aydınlatması bu. :lol: Sadece doğru makine ayarlarıyla bu görüntü çıkıyor ortaya .Ayrıca diecast uçak modellerine olan ilginizi arttıydıysam daha da mutlu oldum diyebilirim. Bu konu ile aklınıza takılan kalite olsun model olsun nereden aynı model ya da farklı modeller ucuza temin edilir, gibi sorularınız olursa seve seve yanıtlarım.Teşekkürler :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serkan
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 110
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 15
Toplam Model Sayısı: 125
Rep Puani: 670
Predator rep puani yokPredator rep puani yokPredator rep puani yok

İletiYazar: Predator » 03 May 2015, 10:05

boraxis yazdı:Serkan, muhteşem fotoğraflar ve her zamanki gibi enteresan bir model. Dediğin gibi F-4'e çok yabancı değiliz ama her seferinde bir öncekinden daha güzel bir modelle karşımıza çıkman mutluluk verici. Dekaller canlı ve göz alıcı. Çekimler bir o kadar harika. Profesyonel değilim ama ben böyle çekimler yapabilsem daha ne isterim ki. :smile: Ellerine sağlık. Bunlar değerli paylaşımlar, sağ olasın. :bravo:

Değerli yorumun teşekkür ederim Bora abi. Senin de içinde bu tutkudan var biliyorum. :lol: :lol: Elimden geldiğince farklı tatlarda farklı modeller sunmaya çalışıyorum. Her seferdinde çekim kalitesini arttırmaya çalışıyorum. Farklı modeller demişken abi, eylemlerimiz devam edecek diyorum ben de :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 15
Toplam Model Sayısı: 125
Rep Puani: 670
Predator rep puani yokPredator rep puani yokPredator rep puani yok

İletiYazar: Predator » 03 May 2015, 10:09

Antikacı yazdı:Abi o uçak gemisi falan mükemmel olmuş deniz efekti de muazzam modelde şahane mükemmelsin abi. :f:

Ferhat kardeşim güzel ve samimi yorumun için teşekkür ederim. Uçak gemisi olarak kullandığım kısım aslında İtaleri'nin plastik kit maketi olan ''Carrier deck section'' isimli ürünü. Alıp yaptım. Traktörler yine Dream models isimli çinli bir resin kit üreticisi . Onlarıda temin edip yaptım. Figürler hazır halde geldi. Deniz ve gökyüzü ise internetten araştıma yaparak bulduğun bir resim. Onu da renkli dijital baskı olarak bastırtdım. Sonuçta bu görüntüler ortaya çıktı. Tekrardan güzel yorumun teşekkür ederim. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ