İLK UÇAK MODELİM / GÖKLERDE VERDİĞİ POZLAR / HOBİ KARDEŞLİĞİ

Yetkili: cemo-cemo, Predator, vtgurol, camorenesi

Re: İLK UÇAK MODELİM / GÖKLERDE VERDİĞİ POZLAR / HOBİ KARDEŞLİĞİ

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Mar 2009, 21:24

Ali SAMANGÜL yazdı:
Admin yazdı:Çalışmamı beğendiğine sevindim Ali..
Dün bir başlıkta konuştuğumuz dış mekanlar gelmemiş hala... :) Yapamadın mı yoksa? Üzülürüm bak... :((
gökhancım malesef yarın kargo gelecek.....ben devamlı il dışında oldugum için yarın akşam ancak elime ulaşır ertesi gün resimleri çekip paylaşacagım.....

Anladım Ali. Umarım bir aksaklık olmadan yeni modelin eline ulaşır ve emeklerine, yüreğini de kattığın fotoğraflamalarını görürüz...
"Geç olsun, güç olmasın!.." bunu da yeni gelen modelin arkasına yazarsın belki ilerleyen zamanlarda. :)) Tekrar kolay gelsin... Selamlar... :clapping:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: CASPER EXT » 18 Mar 2009, 21:41

HOCAM ellerınıze saglık..çok başarılı olmuş..yazılanlara bakılırsa artık model UÇAKLARA BAŞLIYCAZ...:)
Resim
Kullanıcı avatarı
CASPER EXT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: ESEF
1/18 Model Sayısı: 145
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 150
Rep Puani: 929
CASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Mar 2009, 22:40

CASPER EXT yazdı:HOCAM ellerınıze saglık..çok başarılı olmuş..yazılanlara bakılırsa artık model UÇAKLARA BAŞLIYCAZ...:)

Kesinlikle öyle... :nod: Uçak başlıyoruz ve tüm ana başlıkları değiştiriyorum... :bigsmile:
İşin şakası bir yana paylaşımlarınızı yürkten alkışlıyor, hobi adına igi ve yaklaşımlarınızdan dolayı kutluyorum...
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 18 Mar 2009, 23:03

Öncelikle fotoğraflar için tebrikler... 1/1 uçak üreten bir firmanın, yeni ürettiği bir uçağı tanıtırken yayınladığı lansman videolarını hatırlattı bana. ebat olarak 1/100 kaç cm'e tekabül eder bilmioyrum ama, ben çocukken İran Air'da çalışan bir yakınımız bana Boeing 747 getrimişti. Yüzey olarak bilardo topuna dokunduğumuzdaki hisse veren, parlak, sert ve ağır bir modeldi. Üzerinde İran Havayolları'na ait işlemeler vardı ve resim çizme yeteneğimi geliştiren (O'nu belki de yüzlerce kez çizmiştim) en sevdiğim oyuncağım olmuştu. Uzunluğu tahminimce 70 cm'den biraz fazlaydı Boeing'in gelmiş geçmiş en büyük boyu olduğunu da bildiğim için ölçeğinin kaça tekabül ettiğini tahmin edemiyorum. O ara oynuyor olduğum Bbam'ın 1/87 trenlerinin yanında bir Boeing'e göresadece biraz ufak kalıyordu. Yani 1/87'den biraz daha ufak bir ölçek; 1/95!! diyebili miyiz? Gökhan abi sanırım sen uçaklara da bulaşmış bir abimiz olarak hemen tahmin edebilirsin ölçeğin kaç olduğunu! Tebrikler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Mar 2009, 00:24

gearbox yazdı:Öncelikle fotoğraflar için tebrikler... 1/1 uçak üreten bir firmanın, yeni ürettiği bir uçağı tanıtırken yayınladığı lansman videolarını hatırlattı bana. ebat olarak 1/100 kaç cm'e tekabül eder bilmioyrum ama, ben çocukken İran Air'da çalışan bir yakınımız bana Boeing 747 getrimişti. Yüzey olarak bilardo topuna dokunduğumuzdaki hisse veren, parlak, sert ve ağır bir modeldi. Üzerinde İran Havayolları'na ait işlemeler vardı ve resim çizme yeteneğimi geliştiren (O'nu belki de yüzlerce kez çizmiştim) en sevdiğim oyuncağım olmuştu. Uzunluğu tahminimce 70 cm'den biraz fazlaydı Boeing'in gelmiş geçmiş en büyük boyu olduğunu da bildiğim için ölçeğinin kaça tekabül ettiğini tahmin edemiyorum. O ara oynuyor olduğum Bbam'ın 1/87 trenlerinin yanında bir Boeing'e göresadece biraz ufak kalıyordu. Yani 1/87'den biraz daha ufak bir ölçek; 1/95!! diyebili miyiz? Gökhan abi sanırım sen uçaklara da bulaşmış bir abimiz olarak hemen tahmin edebilirsin ölçeğin kaç olduğunu! Tebrikler...

Yorumun ve samimi paylaşımına teşekkür ediyorum Kenan. Çocukluk hatıları asla unutlumuyor ve bir konu paylaşımı ile samimiyete güvenle bu tür anıları hatırlatmak ve yaşatmak da ayrı bir keyif veriyor. Kısacası forum olabilmenin özü diyorum... 1/100 ölçekteki modelim 39 cm. geliyor. Bu da gerçeğinin 39 metre olduğu gibi bir sonucu basitçe ortaya koyuyor. Senin bahsettiğin modelin ölçüsünü; "70 cm' den fazlaydı... 1/87 trenin yanında Boeing' e göre ufak kalıyordu." bilgisinden anlamam ve tahmin etmem elbette zor. :sweating: Uçak hala elinde mi tek parça olarak? :))
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 19 Mar 2009, 00:28

Gökhan abi fotolara bakınca bir an gerçek mi diye tereddüt ettim.Sonra model olduğunu anlayınca tebrik etmek istedim.Çekimler çok başarılı.Ayrıca bize yeni virüsler bulaştırmaya çalışıyorsun. :giggle:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Mar 2009, 00:56

mustafacelebi yazdı:Gökhan abi fotolara bakınca bir an gerçek mi diye tereddüt ettim.Sonra model olduğunu anlayınca tebrik etmek istedim.Çekimler çok başarılı.Ayrıca bize yeni virüsler bulaştırmaya çalışıyorsun.

:)) Ben sadece bir hobinin insanlara neler kazandırcağı ve paylaşımların nerelere varacağına güzel bir örnek teşkil etsin istedim... Destek ve mesajlarınızla öyle de olduğunu gördüm... Vallaha kötü bir niyetim yok... :shake: Diecast virüsü yetiyor da artıyor bile... :party: Yine de bu da ayrı bir keyif... :fU:
Duygularım karışık farkındaysan; en iyisi boşver, varsın bulaşsın... Yaşar abimiz bulur bir çaresini. En kötü ihtimalle ıslık çalar veya birşey yokmuş gibi yaparız. :fU:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 19 Mar 2009, 04:55

Admin yazdı:
gearbox yazdı:Öncelikle fotoğraflar için tebrikler... 1/1 uçak üreten bir firmanın, yeni ürettiği bir uçağı tanıtırken yayınladığı lansman videolarını hatırlattı bana. ebat olarak 1/100 kaç cm'e tekabül eder bilmioyrum ama, ben çocukken İran Air'da çalışan bir yakınımız bana Boeing 747 getrimişti. Yüzey olarak bilardo topuna dokunduğumuzdaki hisse veren, parlak, sert ve ağır bir modeldi. Üzerinde İran Havayolları'na ait işlemeler vardı ve resim çizme yeteneğimi geliştiren (O'nu belki de yüzlerce kez çizmiştim) en sevdiğim oyuncağım olmuştu. Uzunluğu tahminimce 70 cm'den biraz fazlaydı Boeing'in gelmiş geçmiş en büyük boyu olduğunu da bildiğim için ölçeğinin kaça tekabül ettiğini tahmin edemiyorum. O ara oynuyor olduğum Bbam'ın 1/87 trenlerinin yanında bir Boeing'e göresadece biraz ufak kalıyordu. Yani 1/87'den biraz daha ufak bir ölçek; 1/95!! diyebili miyiz? Gökhan abi sanırım sen uçaklara da bulaşmış bir abimiz olarak hemen tahmin edebilirsin ölçeğin kaç olduğunu! Tebrikler...

Yorumun ve samimi paylaşımına teşekkür ediyorum Kenan. Çocukluk hatıları asla unutlumuyor ve bir konu paylaşımı ile samimiyete güvenle bu tür anıları hatırlatmak ve yaşatmak da ayrı bir keyif veriyor. Kısacası forum olabilmenin özü diyorum... 1/100 ölçekteki modelim 39 cm. geliyor. Bu da gerçeğinin 39 metre olduğu gibi bir sonucu basitçe ortaya koyuyor. Senin bahsettiğin modelin ölçüsünü; "70 cm' den fazlaydı... 1/87 trenin yanında Boeing' e göre ufak kalıyordu." bilgisinden anlamam ve tahmin etmem elbette zor. :sweating: Uçak hala elinde mi tek parça olarak? :))

Gökhan abi malesef uçak elimde değil. Küçüklüğümde o uçakla beraber çekilmiş fotolarım vardı ama şu an onları da bulamadım! En son, şu anki evimize taşınırken elime geçmişti; sararmış, solmuş, trimleri atmış ve harab bir haldeydi. Çıkabilen kanatları ve kopuk olan motorları da sonradan elime geçmişti. Hava yolu acentalarının camekanlarına konan uçaklardandı... Hatırlıyorum, zaten orada çalışan Bekir abim de O uçagı bana getirdiğinde bir takım kanat kırıkları vardı ve Babam onarmıştı. Şu an aynı acentanın vitrininde; abartmıyorum tahminimce 1/24 ölçeğinde, yarısı transparan olduğu için içindeki tüm detaylar tüm ayrıntıları görülen bir dev maket var. Bana çok yakın olduğu için, ilk fırsatta çekip burada da paylaşabilirim ayrıca. O kadar detaylı ki, içindeki tek bir kolltukta bile 5-6 parça var ve uçağın alt katındaki kargo bölümündeki detayları da anlatmaya gerek bile yok; tahmin edebilirsiniz, çok detaylı. Koltuklarından yola çıkarak net ölçeğini yine burada paylaşabilirim... Gökhan abi uçak paylaşımı yaparak iyi mi ettin kötü mü ettin, gece gece düşünmeye başladım şimdi! :devil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: İLK UÇAK MODELİM / GÖKLERDE VERDİĞİ POZLAR :))

İletiYazar: Emre E. » 19 Mar 2009, 09:29

Admin yazdı: :clapping:
Emre ERBASAR yazdı: :clapping: :clapping: :clapping:
Önce birkaç alkış ve tebrik...
Can dostum, ellerine sağlık çekimler çok güzel olmuş. Renk kattın herzamanki gibi. Ah orada olsaydım da modeli ben tutsaydım keşke. Hayırlı olsun ilk UÇAK modelin. Devamını temenni eder ve uzun süredir aklında olan dioraman için iyi bir başlangıç olmasını dilerim.
Akşam akşam iyi bir süpriz oldu bana... :surprised:

Emre, o kadar güzel bir konuya değinmişsin ki; amacım hobiye renk katmaktı zaten. Bu farklı renklerin de olduğunu görenlerden ve bunu güzel yorumuna taşıyan kardeşime ne demeliyim ki sence?.. Yüreğine sağlık!..

Hava alanı dioraması yapmayı çok istediğimi zaten 1/1 sohbetlerimizde konuşmuştuk... Bunu da hatırlayarak yazdığın mesajın; daha bir anlam ve olaya heyecan katarak, başlangıçlara vesile oluşturdu diyelim...

Modelimi fotoğraflarken ve bir yandan da msn' de seni meraklandırırken sürprizimi beğendiğine sevindim. Tekrar ve tekrar teşekkürlerimle...

Dioraman için yanında durduğumu bilmeni isterim.
Herhangi bir ihtiyaçta ne yapacağını biliyorsun... :call:
Selamlar...

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Mar 2009, 10:22

gearbox yazdı:Gökhan abi malesef uçak elimde değil. Küçüklüğümde o uçakla beraber çekilmiş fotolarım vardı ama şu an onları da bulamadım! En son, şu anki evimize taşınırken elime geçmişti; sararmış, solmuş, trimleri atmış ve harab bir haldeydi. Çıkabilen kanatları ve kopuk olan motorları da sonradan elime geçmişti. Hava yolu acentalarının camekanlarına konan uçaklardandı... Hatırlıyorum, zaten orada çalışan Bekir abim de O uçagı bana getirdiğinde bir takım kanat kırıkları vardı ve Babam onarmıştı. Şu an aynı acentanın vitrininde; abartmıyorum tahminimce 1/24 ölçeğinde, yarısı transparan olduğu için içindeki tüm detaylar tüm ayrıntıları görülen bir dev maket var. Bana çok yakın olduğu için, ilk fırsatta çekip burada da paylaşabilirim ayrıca. O kadar detaylı ki, içindeki tek bir kolltukta bile 5-6 parça var ve uçağın alt katındaki kargo bölümündeki detayları da anlatmaya gerek bile yok; tahmin edebilirsiniz, çok detaylı. Koltuklarından yola çıkarak net ölçeğini yine burada paylaşabilirim... Gökhan abi uçak paylaşımı yaparak iyi mi ettin kötü mü ettin, gece gece düşünmeye başladım şimdi!

İyi olmuş iyi olmuş... :) Yoksa senin küçüklükten uçaklarla ilgilendiğini ve bu güzel anılarını nereden öğrenecektik? :)) Aslında ben de dün kabaca bir hesap yaptım ve dediğin gibi 1/20' lere denk geldi. Sonra da baya büyük bir uçak ortaya çıkacağından acaba mı dedirttirdi... :))
Anlattığın gibi ise baya iyi birşeymiş Kenan. Koltuklar, kargo bölümü detayları diyorsun. Görmek istedim vallaha... Acentadaki uçağın paylaşımını bir boş vaktinde ve merakla bekliyorum Kenan... :clapping:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Re: İLK UÇAK MODELİM / GÖKLERDE VERDİĞİ POZLAR :))

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Mar 2009, 10:28

Emre ERBASAR yazdı:Dioraman için yanında durduğumu bilmeni isterim.
Herhangi bir ihtiyaçta ne yapacağını biliyorsun... :call:
Selamlar...

Ona ne şüphe canım kardeşim benim. Ankara' da olsaydım zaten, hafta sonları yolunu tutardım artık. Yine de başladığımda fikir alış verişinde bulunuruz. En azından zeminin ince bir sunta olmasında fayda var. Taşınabilirliği açısından da rahat olur. Ölçüleri aldığımda haber veririm. :call:
Ankara' dan gönderirsin tabaka şeklinde... :)) İşin şakası tabii. Buradan halledeceğiz artık bazı şeyleri. :)) Aslında oturup binaları tahtadan inşaa edeceksin Emre. Düşünsene ufak ufak pencereleri, iç detayları... :)) Sonra da güzel bir boya... Hayali bile güzel... Hayal etmeden de olmuyor zaten bazı şeyler. Sen de düşün neler yapılabilirliği konusunda, araşırız. :phone:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 19 Mar 2009, 12:05

Tamamdır...
Takipteyim. :nerd:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: diecastufuk » 19 Mar 2009, 14:18

gökhan abi çok başarılı olmuş.paylaşım için saol. :clapping: :clapping:
Resim
PERFORMANCE IN ACTION
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

ÖncekiSonraki

YENİ ALINAN UÇAK MODELLERİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir