""HAVE A NİCE FLİGHT""....TOPLU UÇAK MODELLERİM...

Yetkili: cemo-cemo, Predator, vtgurol, camorenesi

""HAVE A NİCE FLİGHT""....TOPLU UÇAK MODELLERİM...

İletiYazar: camorenesi » 18 Arl 2013, 00:17

Merhaba sevgili forum ailem

Çalıştığım firmada bölge müdürlüğü pozisyonda bir yılımı doldurdum.İş o kadar yoğun bir zaman yönetimi gerektiriyorki bu süre içinde sevdiğim forumumdan çok uzak kaldım affınıza sığınıyorum.

Öyle ki hem die-cast uçak modellerimden,plastik maket kit çalışmalarımdan herşeyden çok uzak kaldım.Geçenlerde modellerimi çok özlediğimi fakettim ve hepsini kutularından çıkararak sevdim,okşadım.. :lol: Forum ailem beni iyi bilir rus hastalığı vardır bende...yanlış anlamayın rus uçağı.. :lol:

Rus sivil yolcu uçakları ve eski sivil yolcu uçakları benim ağırlıklı temamı oluşturuyor.Koleksiyonumda 1/500 herpa,1/400 dragon wings,1/400 del prado,1/400 gemini jets modelleri yer almakta.Ayrıca sizlerle geçmişte yaptığım birkaçtanede plastik kit çalışmalarımı paylaşmak istedim.

Sizlerden ayrı kaldığım zamanlarda ise yaptığım uçak yolculuklarının sayısını unuttum.. :lol: :ucak:

Sevgili adminimiz Gökhan abi bu kategoriyi açıp beni ve Gökhan derli abimi yetkili yaptığı zaman çok sevinmiş ve o günkü telefon konuşmalarım hala dün gibi aklımdadır.Kendisine birkez daha çok teşekkür ediyorum.Foruma ve sizlere model uçak sevgisini bir nebze aşıladımsa ne mutlu bana çünkü yeni kardeşler arkadaslar bu bayrağı çok iyi taşıyorlar.

E o zaman HAVE A NİCE FLİGHT... :ucak:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

En son Emre E. tarafından, 18 Arl 2013, 09:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Sebep: Fotoğraf ekleme kuralına göre düzenlenmiştir.
Resim

mesaj için camorenesi teşekkür aldı- 7:
Berent TURAN, E.Uca, Emre E., G.HEPARSLAN, Onno, Predator, sui_cast
Kullanıcı avatarı
camorenesi
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Eren CELIK
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 111
- / -- Model Sayısı: 165
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 314
Rep Puani: 4920
camorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yok

Re: ""HAVE A NİCE FLİGHT""....TOPLU UÇAK MODELLERİM...

İletiYazar: Eray KIVRAK » 18 Arl 2013, 00:43

Eren abi özlettin kendini. :smile:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
camorenesi
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: Predator » 18 Arl 2013, 00:53

Yeniden hoş geldin Eren kardeşim. Öncelikle filon için hemen nazar boncuğumuz koyalım. :nazar: Paylaşımın için çok teşekkürler, hepsi ayrı güzel özellikle diaroma ve figürler ile destekli modellerin çok hoş olmuş :inlove: Umarım bizleri bu güzelliklerden mahrum bırakmazsın. :grin: Senin de belirttiğin gibi Gökhan Abi'ye bizlere burada yer verdiği için tekrar teşekkür etmek istiyorum. Filondaki yolcu ve kargo uçaklarına ben ve Tayfun kardeşim avcılarımızla eskort etmeye her daim hazırız. :lol: bol modelli günler diliyorum. :ucak:
Resim
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serkan
1/18 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 110
- / -- Model Sayısı: 15
Toplam Model Sayısı: 125
Rep Puani: 670
Predator rep puani yokPredator rep puani yokPredator rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 18 Arl 2013, 00:53

Çok güzeller. Çok beğendim, hepsine teker teker maşallah.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 18 Arl 2013, 09:26

Kendini bu kadar özletme Eren. :ucak:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 18 Arl 2013, 09:49

Minyatür insan olup hepsiyle uçasım geldi. :inlove:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 Arl 2013, 13:40

Eren, gerçekten de özlettin kendini; ne iyi oldu bu paylaşımın :handshake: Bardağa dolu tarafından bakarsan bu genç yaşında bölge müdürlüğü pozisyonuna gelmişsin, yoğunluk zordur elbette ama sonuçta 'ekmek parası' öncelikli olan; işlerinde de kolaylıklar diliyorum. Sendeki 'Rus sevgisi'ni de unutmadık bu arada :lol: Paylaşımın için çok teşekkürler, eline sağlık :sapka:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Arl 2013, 21:25

Emre E. yazdı:Kendini bu kadar özletme Eren. :ucak:

Emre' nin yorumuna katılıyor ve foruma bıraktığın izi tekrar hatırlatıyorum... "Have a nice flight!.." :handshake:

Sevgilerimle.. :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 18 Arl 2013, 23:06

Antonov gördüm sanki :)
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: vtgurol » 19 Arl 2013, 19:23

Eren aramıza tekrardan hoş geldin.
tüm uçak filonu bir arada görmek çok güzel.
Hem die-cast olsun hemde plastik model olsun hepsinin biz havacılık tutkunları için ayrı bir yeri var.
Serkanında belirttiği gibi uçaklarına filolarımızdaki avcılarımızla eşlik etmekten gurur duyarız.
Yeni paylaşımlarını da ayrıca merakla bekliyorum kardeşim.
Resim
Kullanıcı avatarı
vtgurol
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Tayfun
1/72 Model Sayısı: 113
- / -- Model Sayısı: 25
Toplam Model Sayısı: 138
Rep Puani: 725
vtgurol rep puani yokvtgurol rep puani yokvtgurol rep puani yok

İletiYazar: Onno » 19 Arl 2013, 22:57

Çok güzeller.. Uçak hobisi apayrıdır bende
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: amfumake95 » 23 Arl 2013, 12:11

Şu başlık altında ki konuları özlemiştik harikalar. :bravo:
Resim
amfumake95
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Semih A.
1/24 Model Sayısı: 21
1/32 Model Sayısı: 235
Rep Puani: 1300
amfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yok

DIECAST UÇAK MODELLERİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir