MUSTANG FESTİVALİNE AÇIK DAVET

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: MUSTANG FESTİVALİNE AÇIK DAVET

İletiYazar: atesoglu » 04 Nis 2011, 23:15

tuncer yazdı:Hepinize iyiakşamlar
bu festivale katılmamak olmaz hemen çekimlere devam etmek istiyorum fakat bazı bilgilere ihtiyacım olacak resimleri hangi piksel ebatında çekelim ki daha güzel görüntüler olsun birde benim elimde şu anda
1:18 olarak 80 adet mustang serisi var toplu olarakmı çekeyim tek tekmi istersiniz.

Öncelikle ilginize çok teşekkürler.Ben iki seçeneğide tercih ederim :smile:Burak arkadaşımın da dediği gibi ölçek ve konsept(iç mekan yada dış mekan) yok.
Paylaşımlarınız festivale güç ve güzellik katacaktır eminim. :drinksb:
Çekimler konusundaki sorunuza ise Bülent Aydoğan yada Burak yanıt verecektir.
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: chrono » 05 Nis 2011, 00:16

çok güzel ve yaratıcı bir fikir olmuş...
Aklınıza emeğinize sağlık-özellikle Ateş Abiye teşekkürler-.
festivalle ilgili olarak dış mekan çekimleriyle katılacağım sanırım, 37 var elimde ancak 5 tanesiyle özel çekimler yapıp paylaşmayı düşünüyorum:)
konuya ilginin de büyüklüğü hoşuma gitti, herkese bu ilgiden dolayı teşekkürler.
Ayrıca Burak emeğine sağlık afişi çok beğendim, zaten orada kullandığın araca da bayılıyordum güzel bir kolaj olmuş.Senin fotoğraflarının fesivale damgasını vuracağını düşünüyorum.
güzel festivaller herkese...

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: srht » 05 Nis 2011, 07:51

Böyle bir konu için başta Ateş abi olmak üzere tüm forum ailesine teşekkür ederim.

Koleksiyonumda Mustang'im yok.Olup olmamasını da düşünmedim hiç bugüne kadar.Aslında amerikan araçlarına karşı bir ilgim yok genel anlamda.İlk seri üretim otomobil bir Ford Model T olmasına ve otomobil tarihinde büyük yer edinmesine rağmen maalesef benim ilgimi çekmemiştir bugüne kadar.Mustang'te onun gibi.Kaslı bir sporcudur.Güzeldir.Ama hem güncel modellerini hem de klasik modellerini oturup da incelememişimdir.Araştırmamışımdır özelliklerini filan.

Sadece '64 1/2 Mustang biraz ciddi anlamda hoşuma gider.O da yeşil olarak.Onun kendine has bir metalik yeşili var.Model olarak o renk üretildi mi bilmiyorum.Üretildi de denk gelirsem alır mıyım;almaz mıyım yine bilmiyorum.Aynı şey diğer klasik Mustang modellerinden birisi için de geçerli.Zira büyük lokma yemeyi tercih ederim..:)

Ama ne olursa olsun güzel bir paylaşım olacağı kesin.:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Eran » 05 Nis 2011, 08:37

Gerek fikir, gerek desteklenmesi, gerek ise afişi ve resimleriyle mükemmel bi konu olcak, bundan şüphem yok ..

Her ne kadar Amerikanları pek sevmesem de hepimiz gibi benim de yıllar önce 60 saniye filmi ile kalbimde yer edinen bir güzellik abidesidir Mustang ..

Paylaşımlarınızı merakla bekleyerek herkese güzel kareler için şimdiden başarılar ..

Yalnız bu böyle kalmaz, başka markalara da sıçrar, demedi demeyin :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 05 Nis 2011, 10:18

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için bigshark teşekkür aldı- 3:
Emre E., metal gear, ozgurs82
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 05 Nis 2011, 10:38

Resim

mesaj için bigshark teşekkür aldı- 4:
Emre E., Kenan Şavklı, metal gear, ozgurs82
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Ceyhan » 06 Nis 2011, 21:34

bunlar da benimkiler :) boyut olarak 1:64-72ler.. vaktim olmadığından fotoğraflarla fazla ilgilenemedim malesef :smile:

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Ceyhan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ceyhan
Rep Puani: 970
Ceyhan rep puani yokCeyhan rep puani yokCeyhan rep puani yokCeyhan rep puani yok

İletiYazar: chrono » 07 Nis 2011, 18:45

bigshark yazdı:

:rock2:
çok güzel olmuş buna benzer bir fotoğrafı ben de kendi p51 mustangimle çekmek istiyorum..
elinize sağlık.
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Nis 2011, 20:31

Önce birkaç figür edinmek lazım Güney, şöyle en amerikanlısından :wink1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 17 Nis 2011, 00:12

Buluşma yapmışken Mustang etkinliği için fotoraf çekimleri yaptım buyrun fotolar.

Resim
En son Serdar Gökhan tarafından, 17 Nis 2011, 05:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 17 Nis 2011, 02:54

BuRaK-B yazdı:...
Benim bu konudaki fikrim şu; bu iş için öncelikle verilen zamana kadar(20 Nisan) üyelerimiz ellerinden geldiği kadar detaylı ve seyredeceklere özel hissettirecek Mustang fotoğrafları çekip arşivlemesi. 20Nisana kadar bu konu başlığı altında paylaşırsak esas konumuza fotoğraf kalmayacak :grin:
Bu çekimler ölçek farketmeksizin, stüdyo veya dış mekan çekimleri ağırlıklı olabilir. 20 Nisan tarihinde farklı bir başlık altında herkes bu fotoğrafları açılan konuya ekler. Tabiki bunun yanında Mustang modeli olan olmayan herkesin iyi-kötü Mustang hakkındaki düşüncelerini de yazmalarını istiyorum. Bu festival kapsamındaki paylaşımlar diğer marka araçlar içinde devam ettiği zaman aynı özenin devam etmesi için elimden gelen desteği göstereceğim.
Üyelerimizin aklına gelen tüm önerileri bu başlık altında paylaşmasını rica ediyorum... :drinksb:
...

Arkadaşlar, konu içeriğinde bahsedilmiş olmasına rağmen tekrardan açıklama yapma gereği hissediyorum :exc:
Çekimlerimizi şimdiden paylaşırsak festival haftasının tadı kalmaz. Süprizlerimizi belirlenen tarihler arasında sunalım, lütfen... :sapka:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 17 Nis 2011, 03:10

Burak afiş mükemmel olmuş. Panoda da yer aldığında bayılmıştım. 20 Nisan'ı merakla bekleyenlerden olarak, Mustang'siz olmanın verdiği bir buruklukla ama keyifle konuyu takip edeceğim. Ateş abiye bu harika fikrinden dolayı ve hepberaber buralara kadar getirmenizden dolayı çok teşekkürler, ellerinize sağlık...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Barış » 17 Nis 2011, 11:48

20 Nisanı artık dört gözle bekliyorum.Daha festival zamanı gelmeden forumdaki cici mustangleri görmeye başladık bile. :lol: :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
Barış
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: BARIS
1/18 Model Sayısı: 18
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 6