VOLKSWAGEN FESTİVALİMİZ İÇİN HAZIRLIKLI OLUN ;)

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: VOLKSWAGEN FESTİVALİMİZ İÇİN HAZIRLIKLI OLUN ;)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 12 Ekm 2013, 14:06

BuRaK-B yazdı:Festivale son 10 gün.. :movie:

Resim

Forumu açtığımda, beklediğim ve hoş bir sürpriz oldu Burak. :friends:
Harika bir çalışma olmuş kardeşim, emeğine sağlık. :f: :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Ekm 2013, 16:32

Ama benim hiç Volkswagen modelim yok ki :((((( Aynı firmaya bağlı olan Audi olsa olurmu ?
Bu arada Festival için Burak'ın hazırladığı 3'lü resme bayıldım ! :inlove:
Güzel bir festival olacağına eminim; sabırsızlıkla paylaşımları bekliyorum!
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 14 Ekm 2013, 17:07

REVOLUTION yazdı:Ama benim hiç Volkswagen modelim yok ki :((((( Aynı firmaya bağlı olan Audi olsa olurmu ?
Bu arada Festival için Burak'ın hazırladığı 3'lü resme bayıldım ! :inlove:
Güzel bir festival olacağına eminim; sabırsızlıkla paylaşımları bekliyorum!

VW modelin yoksa katılamazsın.. :punish: :lol:
Hemen bir Minichamps VW Variant almalısın.. Bende var.. Ödemeyi geç ve festival haftasına sende katıl.. :grin:
İşin şakası bir yana ve Alper' e de bahsettiğim gibi, zaten geniş olan bir yelpazeyi daha da genişletmeyelim diye düşünüyorum Devrim. :smile: :handshake:
Yolda giderken gördüğün bir VW kaplumbağayı fotoğraflayıp 1/1 sizin çektikleriniz bölümüne eklesen bile yeterli. :f:
O da olmadı, yapılacak paylaşımlara yorumda bulunman dahi değerlidir bizler için.. :handshake:

REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 14 Ekm 2013, 18:25

1/1 inin fotoğrafını çekip , şu sıralar onu karakalem çizdiğim bir Bettle ile katılacağım festivale :) Ayrıca 1/18 ve 1/43 vw çekimleri de düşünüyorum. Diğer üyelerin hazırlıklarını görünce çok güzel bir festival olacağa benziyor :)
En son vegawagon tarafından, 14 Ekm 2013, 18:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için vegawagon arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 21
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 10
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 350
vegawagon rep puani yokvegawagon rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 14 Ekm 2013, 18:36

vegawagon yazdı:Şu sıralarda 1/1 inin fotoğrafını çekip , şu sıralar onu karakalem çizdiğim bir Bettle ile katılacağım festivale :) Ayrıca 1/18 ve 1/43 vw çekimleri de düşünüyorum. Diğer üyelerin hazırlıklarını görünce çok güzel bir festival olacağa benziyor :)

Face' de paylaştığın karakalem çizimlerini ilgi ile takip ediyorum Orhan.. :y:

VW haftamıza, emeklerinle birlikte çok özel bir renk katacağına eminim kardeşim.. :sapka:

vegawagon
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Barış » 18 Ekm 2013, 03:28

Birisi volkswagen festivali mi dedi ?? :yeah:

Siteye çok çok uzun zamandır uğramıyodum,malum en son tatsız bi olay yaşanmıştı.. Fakat nasıl oldu bilinmez gecenin saat 3'ünde site aklıma geldi ve giriş yaptım.. Giriş yapar yapmaz ilk gözümü çarpan konu da bu oldu ve bir vw aşığı olarak tahmin edemeyeceğiniz kadar çok sevindim :inlove: ..

Ben geçtiğimiz 3 marka festivalinde de vardım fakat o markalarda hiç modelim yoktu ama bu festivalde sizi vw bombardımanına tutmayı planlıyorum :devil: (Site girişindeki Burak abinin çalışması insanı daha bi iştahlandırıyor tabi :smile: )..

Ben ve modellerim sabırsızlıkla festival başlangıcını bekliyoruz (tema gereği sayı olarak biraz fazla olucaz :angel: ).. :rock2: :knuppel:
Resim
Kullanıcı avatarı
Barış
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: BARIS
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 6
1/72 Model Sayısı: 0