LAMBORGHINI Murcielago LP670-4 SV‎ "CHINA EDITION"

Elinizde Bulunan Modellerin İnceleme ve Karşılaştırmalarını Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: LAMBORGHINI Murcielago LP670-4 SV

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Şub 2012, 01:50

masato yazdı:Güzel bir lambo modeli daha eklemişsin abi koleksiyona... :tey: Çok şık detayları var doğrusu... :tey: Renk kombinasyonuda süper... :tey: İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile... :tey:

Teşekkürler Alper :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Şub 2012, 01:51

ArdaPerk yazdı:Mükemmel bir model olduğunu sayende görmüş olduk Abicim,ellerine sağlık :smile:

Teşekkürler Arda'cığım; :handshake: beğendiğine sevindim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Şub 2012, 01:56

BuRaK-B yazdı:Devrim Abi bu muhteşem bir model, çok gerçekçi.. :shocked2:
Gerçekten AA iyice geliştirdi kendini. Yanlız benim anlamadığım bir konu var; Abi bu modeller daha fuarda yeni tanıtıldı sen ne zaman edindin :think: Süper paylaşım ve inceleme yapmışsın, tebrik ederim. Biz bunun ismini Süper Versiyon olarak değiştirelim.. :wink1: :+1:
Diğer yakındaki modeli de merakla bekliyorum, rengi beni büyüleri :inlove: :nazar:

Teşekkürler Burak'cığım :handshake:
Fuarda sadece çıkaracaklarını değil çıkardıklarınıda sergilemişler Burak; hatta bu model çıkalı çok oldu ama Türkiye'ye gelmesi biraz geç oldu. Ben sağolsun ilgisinden dolayı Yücel'den aldım. :y:
Seninde bildiğin gibi mavi rengi seviyorum ama bu mavi rengin harika bir tonu; bende sabırsıklıkla beklemekteyim!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Şub 2012, 01:58

MAKOSHARK yazdı:Devrim hocam ben Şam da kayısı istiyorum,işçilği daha ince olabilir diyorum.. :smile: :smile: :smile:

:lol: Gerçekten öyle Deniz "Şam da kayısı" istiyorsun MR bile bu kadarını yapmamışken :grin:
Zaten iyiye ve kaliteye alışınca daha fazlasını istiyoruz ilk önce maisto, sonra Autoart derken BBR, CMC diye gidiyor. Bunun sonu yok galiba!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 05 Şub 2012, 05:15

REVOLUTION yazdı:
MAKOSHARK yazdı:Devrim hocam ben Şam da kayısı istiyorum,işçilği daha ince olabilir diyorum.. :smile: :smile: :smile:

:lol: Gerçekten öyle Deniz "Şam da kayısı" istiyorsun MR bile bu kadarını yapmamışken :grin:
Zaten iyiye ve kaliteye alışınca daha fazlasını istiyoruz ilk önce maisto, sonra Autoart derken BBR, CMC diye gidiyor. Bunun sonu yok galiba!

Neredeyse bi CMC parası kadar olan bi modelde böyle beklentilere girmek çok normal Devrim..Haksızmıyım :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

Önceki

Model İnceleme & Karşılaştırma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir