LAMBORGHINI Murcielago LP670-4 SV‎ "CHINA EDITION"

Elinizde Bulunan Modellerin İnceleme ve Karşılaştırmalarını Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: LAMBORGHINI Murcielago LP670-4 SV

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Şub 2012, 18:13

mustafacelebi yazdı:Abi benim bu tarz modellerde öncelikle dikkat ettiğim şey parçaların oturması ve bağlantı noktalarından taşmaması.Çünkü modelde birbirinden bağımsız hareketli o kadar çok parça var ki modele bütün olarak baktığım hiçbir yeri sırıtmıyor.Parçalar arasında ki boşluklar tatmin edici.. Hayrını gör.

Teşekkürler Mustafa :handshake:
Evet dediğin gibi parçalar o kadar iyi oturmuşki hiçbir yerini açamıyorsun.
Aslında iyi biryere işaret ettin bunu incelememde yazmayı unutmuştum ne ön bagaj ne motor kısmını nede kapıların arasında hiçbir yer olmadığından açmanıza imkan yok.
Bu kalıp ve kalite bakımından çok güzel birşey; AMA
Kapıların düğmeleri olduğundan açmak problem değil; fakat ön ve arka kısımları açmanın imkanı yok. İçinden inceleme çubuğu çıkmıyor ama çıksada farketmiyor çünkü elimdeki incelem çubukları ile bile açamıyorum :) (bu yüzden koymamışlar herhalde) Bence KY veya eki BBR modellerinde olduğu gibi alttan düğme koymaları lazımdı.
Bunu anlatmışken yanlış hatırlamıyorsam diecastxchange sitesinde okuduğum bir yazıda koleksiyoncular bu düğmelerden rahatsız olduklarını fotoğraf çekerken bazı açılardan göründüğünü ve gerçekçiliğini bozduğunu yazmışlardı. Buda ayrı bir görüş tabi; bu yüzden benim için olup olmaması o kadar önemli değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Şub 2012, 18:14

mehmet_20 yazdı:Hayırlı olsun Devrim abi. Çok şık bir modeli daha koleksiyonuna katmana sevindim. Ve herzaman ki gibi harika anlatımlı paylaşımın için çok çok teşekkür ederim Devrim abi. :bravo: :bravo: :+1: :nazar:

Sağolasın Mehmet beğenmene sevindim :handshake:
Güzel yorumun için ayrıca teşekkürler :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Şub 2012, 18:23

MAKOSHARK yazdı:Devrim hocam hayırlı olsun yine güzel bir model ve paylaşım senden,benimde istediğim ama renk olarak karar veremediğim bir model..Model olarak çok iyi bir üretim olmasına rağmen motor detayına bu modeldede özen göstememiş olmaları üzücü.. :smile: :smile: :smile: :+1:

Güzel yorumun teşekkürler Deniz hocam; beğendiğine sevindim :handshake:
Evet renk konusu gerçekten zor bende zor bir karar süreçinden geçtim :lol:
Motor detayı kosunda haksızlık yapmayım hocam görecek fazla birşey yok MR'dan daha iyi yapmışlar dahası şamda kayısı :)
Şaka bir yana bence gayet tatminkar; hemen resimlerle gösterim:
1:1 ve 1:18 olarak yükleyim.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Mehmet_Knight » 03 Şub 2012, 21:09

Hayranı olduğum ve ilerde koleksiyonuma katmayı çok istediğim bir model. Muhteşem ötesi.. İyi günlerde sergile Devrim abi.. :y: :+1:
Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 01:56

Alper KARA yazdı:Devrim abi son derece detaylı ve harika bir model edinmişsiniz. Zira her yerinde ayrı bir detay var modelin, ve gerçekten harika.. Hayırlı olsun :D

Teşekkürler Alper :handshake: Beğendiğine sevindim.
Dediğim gibi hala gözümün önünde bütün detaylarıyla duruyor; daha uzun süre vitrine koyabileceğimi sanmıyorum.
Resim

Alper KARA
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 02:02

marmarisboy yazdı:Çok güzel bir paylaşım bir aa lambo modelcisi olarak paylaşımı dikkatlice inceledim aslında bende bu rengini alıcaktım lambo için farklı bir renk turuncu detaylarda hoşuma gitmişti ama sarısına daha çok vuruldum şu an sarısını beklemedeyim..güle güle sergilemen dileklerimle..

Teşekkürler Ufuk :handshake:
Benimde ilk önce aklımda sarı ve turuncu vardı; özellikle turuncu rengine tam karar vermiştimki diğer renklerini görünce kafayı yedim.
Dediğim gibi bütün renklerini alamıyacağım için mavi rengini almaya karar verdim. Bu model özel olduğundan sonradan karar verip aldığım bir model oldu.
Ama iyikide almışım bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyorum çünkü genelde siyah ve gri renkli modelleri almıyorumdum.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 04 Şub 2012, 08:44

Abi, harika bir model daha edinmişsin. Pek benim ilgi alanıma girmese de, detay ve kalite kokusu buralara kadar geldi. :good2: :+1:
Artık fotoğraflara bir şey demeye gerek yok, makineye iyicene alışmış gibisin. :foto:
En son fotoğrafta ipucu verdiğin model paylaşımını ise, merakla beklediğimi söylemeliyim. :ok1:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 16:36

Mehmet_Knight yazdı:Hayranı olduğum ve ilerde koleksiyonuma katmayı çok istediğim bir model. Muhteşem ötesi.. İyi günlerde sergile Devrim abi.. :y: :+1:

Mehmet güzel yorumun ve repin için teşekkürler :handshake:
Dediğin gibi gerçekten muhteşem ötesi bir model umarım sende koleksiyonuna katarsın :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 16:40

Emre E. yazdı:Abi, harika bir model daha edinmişsin. Pek benim ilgi alanıma girmese de, detay ve kalite kokusu buralara kadar geldi. :good2: :+1:
Artık fotoğraflara bir şey demeye gerek yok, makineye iyicene alışmış gibisin. :foto:
En son fotoğrafta ipucu verdiğin model paylaşımını ise, merakla beklediğimi söylemeliyim. :ok1:

Teşekkürler Emre'ciğim :handshake: Gerçekten kalite kokan bir model!
Makineye tam anlamıyla alıştım diyeyem; hatta bunda değilde diğer Toyota'yı çekerken yeni bir özellğini keşfettim :lol: Daha biraz daha zamanım var; çünkü zamansızlıktan elime alıpta kurcalamaya vakit olmamıştı. Böyle modelleri çekerken öğreniyorum yavaş yavaş.
Yakında dediğim modeli bende sabırsızlıkla bekliyorum Emre'ciğim. Herhalde o modelin 100 tane fotoğrafını çekerim. :lol:
Resim

Emre E.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 04 Şub 2012, 17:29

Güzel bir lambo modeli daha eklemişsin abi koleksiyona... :tey: Çok şık detayları var doğrusu... :tey: Renk kombinasyonuda süper... :tey: İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 04 Şub 2012, 18:40

Mükemmel bir model olduğunu sayende görmüş olduk Abicim,ellerine sağlık :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 04 Şub 2012, 20:22

Devrim Abi bu muhteşem bir model, çok gerçekçi.. :shocked2:
Gerçekten AA iyice geliştirdi kendini. Yanlız benim anlamadığım bir konu var; Abi bu modeller daha fuarda yeni tanıtıldı sen ne zaman edindin :think: Süper paylaşım ve inceleme yapmışsın, tebrik ederim. Biz bunun ismini Süper Versiyon olarak değiştirelim.. :wink1: :+1:
Diğer yakındaki modeli de merakla bekliyorum, rengi beni büyüleri :inlove: :nazar:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 04 Şub 2012, 20:35

REVOLUTION yazdı:
MAKOSHARK yazdı:Devrim hocam hayırlı olsun yine güzel bir model ve paylaşım senden,benimde istediğim ama renk olarak karar veremediğim bir model..Model olarak çok iyi bir üretim olmasına rağmen motor detayına bu modeldede özen göstememiş olmaları üzücü.. :smile: :smile: :smile: :+1:

Güzel yorumun teşekkürler Deniz hocam; beğendiğine sevindim :handshake:
Evet renk konusu gerçekten zor bende zor bir karar süreçinden geçtim :lol:
Motor detayı kosunda haksızlık yapmayım hocam görecek fazla birşey yok MR'dan daha iyi yapmışlar dahası şamda kayısı :)
Şaka bir yana bence gayet tatminkar; hemen resimlerle gösterim:
1:1 ve 1:18 olarak yükleyim.

Devrim hocam ben Şam da kayısı istiyorum,işçilği daha ince olabilir diyorum.. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

ÖncekiSonraki

Model İnceleme & Karşılaştırma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir