Hepsi birer anı... 2007-2015

Web Sayfanız Var İse Bu Bölümden Tanıtımını Yapabilirsiniz.

Yetkili: resatsirin

Re: Hepsi birer anı... 2007-2015

İletiYazar: diecancaster » 17 Mar 2015, 18:30

ellerine sağlık bende 10 yıl önce bazı karalamalar yapıyordum ancak şimdi denediğimde eski yeteneğimi kaybettiğimi görüyorum çok başarılı
Can BEŞÇINAR

MODELCİLİK BİR HASTALIKTIR BMW Modelleri Daha Büyük Bir Hastalıktır
Resim
Brings Me Women

mesaj için diecancaster arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
diecancaster
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 23
1/64 Model sayısı: 12
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 78
Rep Puani: 70
diecancaster rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 17 Mar 2015, 21:20

diecancaster yazdı:ellerine sağlık bende 10 yıl önce bazı karalamalar yapıyordum ancak şimdi denediğimde eski yeteneğimi kaybettiğimi görüyorum çok başarılı

Öncelikle teşekkür ederim değerli yorumunuz için.. Çizim yaptıysanız daha önceleri tavsiye de bulunmam yanlış olur çünkü zaten farkındasınızdır. Yani çizim yapmazsanız eliniz durmuştur haliyle ancak bu bir sorun olmamalı tabi ki çizgi karakter dir siz daha iyi bilirsiniz. Yani demek istediğim yetenek kaybolmaz. Siz daha iyi bilirsiniz tabi ki. Yetenek kiminde doğuştan vardır kimi sonradan merakla çalışarak edinir. Bence sonradan edinilen birşey de unutulmaz ( doğuştan zaten unutulmaz). Araba sürmek, bisiklet sürmek gibi bir şey bence. Tekrar denemelisiniz bence Can abi. Size zevk veriyorsa tabi ki.. Saygılarımla
Ali Çaglar Gül
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 50
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: diecancaster » 18 Mar 2015, 13:29

ali çaglar yazdı:
diecancaster yazdı:ellerine sağlık bende 10 yıl önce bazı karalamalar yapıyordum ancak şimdi denediğimde eski yeteneğimi kaybettiğimi görüyorum çok başarılı

Öncelikle teşekkür ederim değerli yorumunuz için.. Çizim yaptıysanız daha önceleri tavsiye de bulunmam yanlış olur çünkü zaten farkındasınızdır. Yani çizim yapmazsanız eliniz durmuştur haliyle ancak bu bir sorun olmamalı tabi ki çizgi karakter dir siz daha iyi bilirsiniz. Yani demek istediğim yetenek kaybolmaz. Siz daha iyi bilirsiniz tabi ki. Yetenek kiminde doğuştan vardır kimi sonradan merakla çalışarak edinir. Bence sonradan edinilen birşey de unutulmaz ( doğuştan zaten unutulmaz). Araba sürmek, bisiklet sürmek gibi bir şey bence. Tekrar denemelisiniz bence Can abi. Size zevk veriyorsa tabi ki.. Saygılarımla

haklısın Ali kardeşim ancak teknolojinin farkında olduğumuz halde okadar çok müptelası haline gelmişiz ki artık düz yazı yazarken bile yorulduğumu ve yazı karakterimin bozulduğunu görüyorum ama haklısın tekrar tekrar denemek eski izleri ortaya çıkaracaktır belki birgün emekli olursak ozaman çol çocuk da büyümüş olur bakarsın bişiler karalarız:) teşekkür ederim yorum için
Can BEŞÇINAR

MODELCİLİK BİR HASTALIKTIR BMW Modelleri Daha Büyük Bir Hastalıktır
Resim
Brings Me Women

mesaj için diecancaster arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
diecancaster
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 23
1/64 Model sayısı: 12
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 78
Rep Puani: 70
diecancaster rep puani yok

İletiYazar: tolgatitiz » 18 Mar 2015, 15:51

Çok iyi resimler var bunların arasında Ali.
Tebrik ederim. Üzerine gitmeye, geliştirmeye devem etmelisin. Bu yetenek değerini bulmalı. :sapka:
Resim

mesaj için tolgatitiz arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 166
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Mar 2015, 18:43

"Sizin Siteniz" kategorisine açtığın bu konu, kategori ile uyuşmasada konuyu silmek istemedim çünkü uyacak kategorimiz de yok Ali.. :smile:

Bu yeteneğini bir gün kuracağın site ile birleştirirsin umarım... :y:

Sen yaşlarda geliştirdiğim ve giriştiğim bu tür çabaların neticesinde Hacettepe Üniversitesi' nin ilgili bölümünün kapısından dönmüş bir abin olarak, çalışmalarına devam etmeni can-ı gönülden diler, bundan böyle de yapacağın tüm çalışmalarında başarılar dilerim. :bravo:. :handshake:

Favorim.. =>>

Resim

:y:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 19 Mar 2015, 00:07

tolgatitiz yazdı:Çok iyi resimler var bunların arasında Ali.
Tebrik ederim. Üzerine gitmeye, geliştirmeye devem etmelisin. Bu yetenek değerini bulmalı. :sapka:

Tavsiyenizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz sevgili Tolga abi. Çizim uzun bir süreç bakalım umarım güzel dilekleriniz deki gibi olur.. Teşekkürler değerli yorumunuz için.. Saygılarımla

G.HEPARSLAN yazdı:"Sizin Siteniz" kategorisine açtığın bu konu, kategori ile uyuşmasada konuyu silmek istemedim çünkü uyacak kategorimiz de yok Ali.. :smile:

Sen yaşlarda geliştirdiğim ve giriştiğim bu tür çabaların neticesinde Hacettepe Üniversitesi' nin ilgili bölümünün kapısından dönmüş bir abin olarak, çalışmalarına devam etmeni can-ı gönülden diler, bundan böyle de yapacağın tüm çalışmalarında başarılar dilerim. :bravo:.

Favorim.. =>>

Resim

Hakikaten yanlış yerde olduğu konusunda bilgim yoktu. Hani bu bölüm diecast dışında herşey sanıyordum :lol:

Hayda site mi :handshake: bu kanının sebebi ne abi :smile:

Vay canına Gökhan abi ciddi olamazsınız. Gsf sınavına girmediniz mi.. Şaşırdım aslında bu duruma. Teşekkür ederim değerli yorumunuz ve desteğiniz için.. Saygılarımla
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Mar 2015, 18:31

ali çaglar yazdı:
tolgatitiz yazdı:Çok iyi resimler var bunların arasında Ali.

Tavsiyenizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz sevgili Tolga abi. Çizim uzun bir süreç bakalım umarım güzel dilekleriniz deki gibi olur.. Teşekkürler değerli yorumunuz için.. Saygılarımla

G.HEPARSLAN yazdı:"Sizin Siteniz" kategorisine açtığın bu konu, kategori ile uyuşmasada konuyu silmek istemedim çünkü uyacak kategorimiz de yok Ali.. :smile:

Sen yaşlarda geliştirdiğim ve giriştiğim bu tür çabaların neticesinde Hacettepe Üniversitesi' nin ilgili bölümünün kapısından dönmüş bir abin olarak, çalışmalarına devam etmeni can-ı gönülden diler, bundan böyle de yapacağın tüm çalışmalarında başarılar dilerim. :bravo:.

Favorim.. =>>

Resim

Hakikaten yanlış yerde olduğu konusunda bilgim yoktu. Hani bu bölüm diecast dışında herşey sanıyordum :lol:

Hayda site mi :handshake: bu kanının sebebi ne abi :smile:

Vay canına Gökhan abi ciddi olamazsınız. Gsf sınavına girmediniz mi.. Şaşırdım aslında bu duruma. Teşekkür ederim değerli yorumunuz ve desteğiniz için.. Saygılarımla

Gsf' ye girersin ve bitirdikten sonra yaptığın işle ilgili olarak bir site kurarsın anlamında söyledim. :smile:

Gsf sınavına girmiştim ve iç mimari, heykel, seramik v.b. bölümlere 20' şer kişi alıyorlardı..

Sınavlara giren 1000 küsür kişi içinde ilk yedeklere kalmıştım ancak toplamda 100 öğrenci alacak bölümlere tüm kazananlar kayıt yaptırınca da kapısından dönmüş oldum..

Konu bundan ibaret maalesef... :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Antikacı » 19 Mar 2015, 19:10

Eline sağlık Ali kardeşim . Özellikle Volvo bizim s40 a çok benziyo gerçeği gibi . Bir de benim için bir doğan slx çizersen çok memnun olurum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 19 Mar 2015, 20:59

Antikacı yazdı:Eline sağlık Ali kardeşim . Özellikle Volvo bizim s40 a çok benziyo gerçeği gibi . Bir de benim için bir doğan slx çizersen çok memnun olurum.

Ya bir insanın sevmediği ot burnunda biter dedikkeri bu olsa gerek herhalde.. Bak Ferhat üstadım ben Doğan SLX, şahin, serçe. Hiç sevmem hani hiç çizimini yapmayı istemem. Hani hatları kutu gibidir, keskindir, bana estetik gelmez. Ama inanır mısınız Ferhat üstadım benden hayatım boyunca etrafımda ki insanlar tarafından istelinilen tek araba olmuştur.. :lol: Doğan şahin... Ya biri de "kardeşim bana 3.20 çiz, impala çiz, gemi çiz, uçak çiz, Elanor çiz, mustang çiz " diyen tek bir Allah on kulu olmadı. Benden çok çizim isteyen oldu. Kızlı erkekli, erkeklerin %98 i tek bir laf söyledi. Hani cidden çok samimiyim bu. konuda...."Bana Doğan çizhele lan bi" bu da isteyiş şekilleridir :)) En çok çizdiğim araba olmuştur böylelikle. Tabi ki Ferhat üstadım tabi bir ara çizerim. Şunu da belirtmek istiyorum Şahin Doğan.. Vs. Hatları çok keskin olduğundan dolayı çizmesi zordur. Belki çoğu çizere göre kolay olabilir. Fakat bence zor bir araçtır
Ali Çaglar Gül
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Antikacı » 19 Mar 2015, 22:48

ali çaglar yazdı:
Antikacı yazdı:Eline sağlık Ali kardeşim . Özellikle Volvo bizim s40 a çok benziyo gerçeği gibi . Bir de benim için bir doğan slx çizersen çok memnun olurum.

Ya bir insanın sevmediği ot burnunda biter dedikkeri bu olsa gerek herhalde.. Bak Ferhat üstadım ben Doğan SLX, şahin, serçe. Hiç sevmem hani hiç çizimini yapmayı istemem. Hani hatları kutu gibidir, keskindir, bana estetik gelmez. Ama inanır mısınız Ferhat üstadım benden hayatım boyunca etrafımda ki insanlar tarafından istelinilen tek araba olmuştur.. :lol: Doğan şahin... Ya biri de "kardeşim bana 3.20 çiz, impala çiz, gemi çiz, uçak çiz, Elanor çiz, mustang çiz " diyen tek bir Allah on kulu olmadı. Benden çok çizim isteyen oldu. Kızlı erkekli, erkeklerin %98 i tek bir laf söyledi. Hani cidden çok samimiyim bu. konuda...."Bana Doğan çizhele lan bi" bu da isteyiş şekilleridir :)) En çok çizdiğim araba olmuştur böylelikle. Tabi ki Ferhat üstadım tabi bir ara çizerim. Şunu da belirtmek istiyorum Şahin Doğan.. Vs. Hatları çok keskin olduğundan dolayı çizmesi zordur. Belki çoğu çizere göre kolay olabilir. Fakat bence zor bir araçtır

Valla öylesine dedim zorunda değilsin tabi. Kendi aracım doğan olduğu için öylesine dedim . Bmw sevmem ayrıca. Birtek 97 model 5.20
Resim

mesaj için Antikacı arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 19 Mar 2015, 23:55

Yetenekli ellerinize sağlık. İlk çizimlerden son çizimlere doğru gelişim kendisini gün gibi göstermiş...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 20 Mar 2015, 00:35

Antikacı yazdı:
ali çaglar yazdı:
Antikacı yazdı:Eline sağlık Ali kardeşim . Özellikle Volvo bizim s40 a çok benziyo ..

Valla öylesine dedim zorunda değilsin tabi. Kendi aracım doğan olduğu için öylesine dedim . Bmw sevmem ayrıca. Birtek 97 model 5.20

Estağfurullah Ferhat üstadım tabi ki yaparım.. Öyle demek istemedim ben. Hani sadece herkes istiyor aynı modeli onu dike getirmek istedim. K. Bakmayınız.. :cicek: Ayrıca ben de şu bir tek Otto nün yaptığı 2001 BMW 5.20 ve 64 mustang hayranıyım. En çok sevdiğim arabalar olmasına rağmen hiç çizmeye cesaret edemedim :whew:
Ali Çaglar Gül
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: ali çaglar » 20 Mar 2015, 00:36

E.Uca yazdı:Yetenekli ellerinize sağlık. İlk çizimlerden son çizimlere doğru gelişim kendisini gün gibi göstermiş...

Teşekkürler değerli yorumunuz için Erman abi.. Saygılarımla
Ali Çaglar Gül
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ