**Teşekkürler Kermit133**

Re: **Teşekkürler Kermit133**

İletiYazar: FastBack » 11 Arl 2011, 22:38

kermit133 yazdı:http://siliklastik.blogspot.com/2011/12/tesekkurler-fastback.html

Konuyu nacizane Blog sayfamda da yayınlamadan yapamadım .

Not:Umarım yukarıda ki gibi bir alıntı Bora Biladerim için ve Forum ailesi için (Sayın adminler) sorun olmaz.

Canını yirim :friends:
Resim

mesaj için FastBack arkadaşımıza teşekkür edenler:
kermit133
Kullanıcı avatarı
FastBack
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bora Ç.
1/18 Model Sayısı: 8
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 858
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3305
FastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yok

Re: **Teşekkürler Kermit133**

İletiYazar: FastBack » 11 Arl 2011, 22:39

camorenesi yazdı:
FastBack yazdı:
camorenesi yazdı:Bensiz matchbox buluşmasımı olurmuş. :knuppel:

Eksi rep verdim. :delii:

Son fotoğraf matchbox'a susamış bir koleksiyonerin bu açlığını gidermesi mahiyetinde,ışığa kavuşmanın verdiği haz ile miniklerin yaşatığı duygu yoğunluğunun karışımı olan entellektüel bir bakış açısı.Ne dedim ben bile anlamadım. :delii: :delii:

Canım kardeşim hasretle kucaklıyorum seni :lol: 1/87 lere daldın özlettin kendini cidden...
Bu arada bende kayıtlı numarandan sana ulaşamıyorum, hattınımı değiştirdin acaba? :call:

Eyvallah canım kardeşim bende seni özledim.Hiç sorma bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete. :grin: :grin:
Kardeşim o numaramı epeydir kullanmıyorum.Özel mesajla bilgilendirme yapıyorum hemen. :friends:

Tamamdır kardeşim ekledim yeni numaranı en kısa zamanda görüşmek dileği ile. :handshake:
Resim

mesaj için FastBack arkadaşımıza teşekkür edenler:
camorenesi
Kullanıcı avatarı
FastBack
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bora Ç.
1/18 Model Sayısı: 8
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 858
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3305
FastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yok

Önceki

MATCHBOX

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir