BİLİNMEYEN YÖNLERİ İLE İSTANBUL BULUŞMASI :))

Re: BİLİNMEYEN YÖNLERİ İLE İSTANBUL BULUŞMASI :))

İletiYazar: masato » 28 Ağu 2009, 19:21

Vallahi çok güzel olmuş. Ellerine, yüreğine sağlık Gökhan abi. Bence Diecasttr Comics in ilk sayısı böylece çıkmış oldu. Darısı diğerlerinin başına inşallah. Benim favorim garsondu. Bende 2 yatming bir veli istiyorum. :bravo: :+1: :tey: Rep patlaması yaşayacağı kesin sanırm :smile5:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Ağu 2009, 19:29

Okudukça gülüyor, güldükçe okuyorum yorumlarınızı... Olamaz böyle birşey!.. :smile7:
Harcadığım saatlere fazlası ile değmiş gözüküyor paylaşımlarınız... Harikasınız... :drinksb:

Bu çalışmaya dün gece 23:30' da keyifsiz bir ruh halinde başladım ve başlamak bitirmenin yarısıdır mantığından yola çıkarak, çok keyifli bir yöne gitmeye başladı ve sabahı buldum... Hala da uyumadan ayaktayım çünkü; çok keyif aldım hazırlarken ve bu özel günü tekrar yaşarken...

Taradığım fotoğraflar içinde konuya eklediğim 18' nci fotoğraf ilham kaynağım oldu ve tüm kurguyu bu fotoğraftan başlayarak yaptım diyebilirim. :))

İlgisiz dahi olsa ve adı üstünde ki ilgisiz olacak zaten... :lol:
Bir anda aklımda mizansen ve konular canlanmaya başladı...
"Abi, biri modelin parçasını gözüme attı!.." repliği ile neşeli çalışmam başladı... :lol:

Resim

Kim, neyi ve nasıl? atmış olabilir derken olay en baş hikayeye döndü ve herkesin elini kafasına illaki götürdüğünü ve haliyle armut koltuklarda ki oturuşlarımızı görünce daha da güzel bir şekil almaya başladı mizansen... Bakışlar, o, bu derken de; kendi yazdığım hikayede en çok güldüğüm yer de; fotoğrafları tümü ile taradıktan sonra aklıma gelen Emre' nin rüyası oldu... Tren' de sallana sallana uyursan; öyle kötü rüyalar görürsün niteliğinde... :lol:

Resim

Resim

Düşündüklerimin hangi birisini anlatayım ki arkadaşlar? :laughing:
Garson' un hallerine mi gülersiniz?
Burakk' ın bakış ve oturuşuna mı?
İnsanların bayılmış şekilde oturuşlarını mı?
Bizim uykusuzluğumuza mı?

Sabah saattlerine kadar bir heves ile yapmış ve seçmiş olduğum bu fotoğraflarla benim de gülmekten gözümden yaş geldi ve gerçekten de konuları yaşayanlar bilir derken, bu buluşmada olmadan bile konuyu izleyenlere tebessüm ettirebildi isek ne mutlu bizlere...

Bu fotoğraflar ve replikler adına daha çok konuşacak şey olmasına rağmen şu anlık paylaşımlarınızı ve gelecek paylaşımları hala merak etmekteyim...

Anlayışınıza, ilginize ve kocaman yüreklerinize bir kez daha teşekkürler arkadaşlar... :friends:

Güzel ve özel olan sizlersiniz... :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 28 Ağu 2009, 20:48

Gökhan abi, mükemmel sonuç veren tüm işler, her zaman böyle ufak bir çalışmayla başlar; sonra hoşa gider ve gitgide mükemmel gelişen bir sarmala dönüşür ve başta da söylediğim gibi, sonuç mükemmel olur. İşte seninki de böyle olmuş ab,i tebrik ederim. Herkesin düşüncelerine ben de katılıyorum; her bir mizansene, arka arkaya güldüm; hele ki bazıların yerlere yattım Gökhan abi :smile7:

Emre abimin uyuduğu ilk fotoğrafta Ahmet'in başka tarafa bakıp, sıkıldığını ifade etiği sahne ve onun da üzerine sen hala VW 1303 anısına devam ediyor olman bir kere mükemmel bir giriş olmuş ve sürükleyiciliği öyle bir körüklemiş ki, sorma gitsin.

-Hala gülerek yazıyorum- Ortada devamlı, birilerinin kafasına birşey gelmesi ve Bilal'in bunu yapmış olması biçimindeki senaryo dağılımı da bir o kadar harika, ortada birilerini kafasına ha bire birşeyler geliyor :search: :smile7: :laughing:

Emre abinin yaşadığı Dejavu'yu da çok iyi düşünmüşsün; "daha önce rüyamda gördüm" demesi de süperdi :smile7:

O soldaki arkadaşın, "durun Gökhan abiye bir poz vereyim" diyip baktığı anda herkes arkasını dönmüş gidiyor olması da çok komik geldi. Fikrine, düşüncelerine emeğine sağlık Gökhan abi. İlham'ın bol olsun diyorum; tüm replikler gerçekten de REPlikti... :smile7: :celeb: :celeb: :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 28 Ağu 2009, 21:46

Gökhan neler diyeceğimi tam bilmiyorum ama başlayım... İlk önce ciddi bir konu sandım zaten bu buluşmayı kaçırdığıma üzülüyordum ama daha başta gülmeye başladım hele barış'ın arabsına bindikten sonra geçen diyaloglarda koptum hemen arkasından gelen sinan ve ateş'ın fotoğrafındaki yazıları okuyunca iyice gittim :smile7: (hanım içeriden niye gülüyorsun diyip duruyor) tam ohh amma güldüm derken garson siparişleri alıken olan fotoğraftakilere yine gülmeye başladım (bunlar nasıl aklına geldi hocam anlamıyorum sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün)
Birde arkadaşları tanıyınca diyaloglar daha da komik geliyor bunların üstüne birde "Kenan bırak şu unimog'uda bi bak buraya kardeşim birşey diyeceğim" yazısını okuyunca artık koltukta oturmuyordum :smile7:
modelden parça atma senaryosu ise mükemmel olmuş resimlerle o kadar iyi oturmuşki gerçekten böyle konuşmalar geçtiğini bile düşünüyor insan :tey:
Foruma geldiğimden beri bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum gerçekten harikaydı Gökhan ! bunun üstüne ne kadar teşekkür etsem rep versem azdır :drinksb: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: DTR » 28 Ağu 2009, 23:25

Vallaha bravo Gökhan yakında çizgi roman çıkarıcaksın bu ne yaratıcılık. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: Whitepower » 28 Ağu 2009, 23:48

Gökhan abi süpersin ya. Güldüm ölmekten. Ordaki sıcaklığı hissettim gerçekten burada. Yaratıcılık harika. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Whitepower
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emin
1/18 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 11
Rep Puani: 55
Whitepower rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 29 Ağu 2009, 00:54

Yani konuya tekrar tekrar bakıyorum ve geç katıldığım için inanılmaz derecede üzülüyorum.Süper ötesi bir paylaşım. :tey:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 29 Ağu 2009, 01:23

:laughing: :smile7: :laughing:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 29 Ağu 2009, 10:03

GtiPower yazdı:Güldüm ölmekten.

Aman Emin ölmede gül bol bol :smile7:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 29 Ağu 2009, 10:23

Başa dönüyorum, tekrar okuyorum, okudukça gülüyorum.
Çok iyi çok... :smile7: :smile7: :smile7:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Whitepower » 29 Ağu 2009, 10:39

Desolator yazdı:
GtiPower yazdı:Güldüm ölmekten.

Aman Emin ölmede gül bol bol :smile7:

Abi güle güle yazınca böyle oluyo. Öldüm gülmekten mi yazmam gerekiyodu kafam karıştı şimdi :smile7:
Resim
Kullanıcı avatarı
Whitepower
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emin
1/18 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 11
Rep Puani: 55
Whitepower rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 29 Ağu 2009, 13:57

:smile: :smile: :smile:
Süper olmuş Gökhan Hocam.Ellerine sağlık.Okurken çok güldüm :smile:
Mizansenleri çok beğendim.Emre Kardeşimim rüyası çok iyiydi. :lol: :lol: :lol:
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 29 Ağu 2009, 20:27

Arkadaşlar birşey eklemek istedim; bu resimli hikayeyi aralıklarla tekrar tekrar okudum ve yine güldüm eline, emeğine sağlık Gökhan! :duyuru:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

ÖncekiSonraki

Diecastr - COMICS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir