DIECASTR PAKİSTAN YOLLARINDA.. :)

Re: DIECASTR PAKİSTAN YOLLARINDA.. :)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 24 Kas 2013, 20:03

Alican21 yazdı:Abi şu en arkadaki sanırım benim :D Eğer bensem dışlamışsınız beni kendi halimde çöl yollarında :grin:

Foruma ara verirsen olacağı buydu Alican.. :lol:

Seni kamyona aldığımıza dua et.. :grin: :sapka: :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Alican21 » 25 Kas 2013, 01:54

G.HEPARSLAN yazdı:
Alican21 yazdı:Abi şu en arkadaki sanırım benim :D Eğer bensem dışlamışsınız beni kendi halimde çöl yollarında :grin:

Foruma ara verirsen olacağı buydu Alican.. :lol:

Seni kamyona aldığımıza dua et.. :grin: :sapka: :f:

:grin: Aynen abi haklısın . Haketmişim durumu :grin:

mesaj için Alican21 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Alican21
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Alican Çetin
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 15
Alican21 rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Arl 2013, 17:32

G.HEPARSLAN yazdı:
REVOLUTION yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:Resim

Gökhan süpersin :)))
:smile7:
Kopardın beni harika olmuş; çok güldüm valla, Allah da seni güldürsün :)
Zaten senin daha önceki yaptığın işleri biliyorum biraz zamanla daha ne mizansenler çıkarırsın! (aslında yapacağına söz verdiğin bir tane vardı hala bekliyoruz onu)

Birde bu son fotoğrafda Bora'nın o bakışı beni bitirdi :)))) nerden bulupta aldın bu kafayı; normalde nereye bakıyormuş merak ettim :)))))

:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

:grin:

Vaktim olsaydı daha fazla bir şeyler çıkardı ama ana fikir olarak bu da yetti Devrim.. :lol:

Bora' nın konusuna gelince; Sürpriz yapıp Ankara' ya geldiğiniz günden aldım fotoğrafı.. :smile:

Sizi İstanbul' a uğurlarken.. :cry1: :nod:

:arrow: 6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :)

Resim

:bye:

Valla harikasın sen; ben bu fotoğrafı hatırlıyorum ama burdan alıntı olduğunu hayyata bilemezdim; bu yüz ifadesini bulup kullanmak... süpersin :)))
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 02 Arl 2013, 22:17

REVOLUTION yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:
REVOLUTION yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:Resim

Gökhan süpersin :)))
:smile7:
Kopardın beni harika olmuş; çok güldüm valla, Allah da seni güldürsün :)
Zaten senin daha önceki yaptığın işleri biliyorum biraz zamanla daha ne mizansenler çıkarırsın! (aslında yapacağına söz verdiğin bir tane vardı hala bekliyoruz onu)

Birde bu son fotoğrafda Bora'nın o bakışı beni bitirdi :)))) nerden bulupta aldın bu kafayı; normalde nereye bakıyormuş merak ettim :)))))

:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

:grin:

Vaktim olsaydı daha fazla bir şeyler çıkardı ama ana fikir olarak bu da yetti Devrim.. :lol:

Bora' nın konusuna gelince; Sürpriz yapıp Ankara' ya geldiğiniz günden aldım fotoğrafı.. :smile:

Sizi İstanbul' a uğurlarken.. :cry1: :nod:

:arrow: 6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :)

Resim

:bye:

Valla harikasın sen; ben bu fotoğrafı hatırlıyorum ama burdan alıntı olduğunu hayyata bilemezdim; bu yüz ifadesini bulup kullanmak... süpersin :)))

Bir televizyoncu olarak sen daha iyi bilirsin ve Bora' nın her hali güzel / konulara manken olacak nitelikte Devrim.. :lol:

Değerlendirmen lazım.. :movie: :friends: :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Önceki

Diecastr - COMICS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir