"KEŞKE BENİM OLSA.." :)

Re: "KEŞKE BENİM OLSA.." :)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Şub 2015, 18:56

ttogan yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:
ttogan yazdı:Çok akıllıca düşünülmüş ve ortaya iyi bir mizahi öykü çıkmış.
Aynı sözleri sarfetmemiş olsak ta illaki düşünmüşlüğümüz vardır. :x:
Çalışmanızı çok beğendim,paylaşıma teşekkürler. :handshake:

:))
Teşekkürler Bahadır Bey.. :f:
Beğendiğiniz bu çalışma ilgili kategorimizde 6. çalışmam oldu.. :bb:
7 yılda ve 100' ün üzerinde gerçekleştirdiğimiz tüm buluşmalarda :arrow: "BULUŞMA FOTOĞRAFLARI" aklımda bu türden mizansenlerin geldiği elbette oluşmuştur ancak vakitle alakalı durumlar takdir edersiniz.. :smile:

Diğer öyküleri de beğeneceğinizi umar keyifli forumlar dilerim. :handshake:

2009 :arrow: BİLİNMEYEN YÖNLERİ İLE İSTANBUL BULUŞMASI :))

2011 :arrow: BİSİKLET YARIŞI VE MANGAL KEYFİ!.. ALO 177 :))

2012 :arrow: Serdar & Mehmet & Kenan BULUŞTU. :)

2013 :arrow: DIECASTR PAKİSTAN YOLLARINDA.. :)

2014 :arrow: DC İTFAİYE GÖREVE HAZIR - AHMET KADI BELGESİNİ ALDI.. :)

İlk üçünü büyük bir keyifle baştan sona okudum.
Akşama diğer ikisini okumayı iple çekiyorum.
Çok güzel ve özel olmuş.

Yoksa gerçekten koca kafaları siz mi yazıyorsunuz :sapka:

ttogan yazdı:Kalanlarıda okudum,okudukça keyif aldım,çok beğendim,elinize sağlık.
Önceden bildiğim ama tanımadığım,tanıyıp ta unuttuğum arkadaşları gördüm.

En önemlisi unuttuğum ama bulursam almayı planladığım çöl kamyonunu gördüm.
Bu gibi paylaşımların çok vakit aldığını tahmin ediyorum ama seyri çok keyifli.
Başka bir toplantıya katılıp tanışmak umuduyla kolay gelsin. :drinksb:

Tüm konuları inceleyerek yaptığınız beğeni yorumlarınız ve ilginizden dolayı teşekkür ederim Bahadır Bey. :f:
Yapılacak bir toplantıda denk gelebilmeyi çok isterim. Selam ve sevgilerle.. :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: "KEŞKE BENİM OLSA.." :)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Şub 2015, 18:57

ali çaglar yazdı:Hepsi çok güzel abi. Ellerinize sağlık çok güldüm akşam akşam :)) belki sizler pek bilmezsiniz ama ben sizler ve modellerinizi yakından takip ediyorum. Belki 3 kişi yi bilmiyorum o da forum dan uzak kaldığım için. Bu güzel paylaşımlarınız için teşekkürler hepinize.. KEŞKE BENİM OLSA - sizler sayesinde Güldür Güldür deki eleman dan daha önce keşfetmiştim.. İyi ki varsınız

Bizler teşekkür ederiz Ali. :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Önceki

Diecastr - COMICS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir