Mercedes Transporter Truck 1954 + 300 SLR Premium ClassiXXs

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Mercedes Transporter Truck 1954 + 300 SLR Premium Classi

İletiYazar: tolgatitiz » 26 Arl 2013, 20:39

Ahmet kusura bakma Mercedes falan görünce bakmamıştım, bir ara bakarım derken, bir de ne göreyim.
Hastasıyım bu tarz modellerin, bu "haylaz"lardaki kalite hissi müthiş, Schuco bunlara Piccolo diyor ki haklı tam çıtırlar.
Güle güle seyret :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 166
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: KADIHAN » 27 Arl 2013, 10:25

h-c-o yazdı:Çok güzellermiş. Fotoğraflar yakından çekildiği halde detayları çok iyi. Çıplak gözle çok daha güzellerdir. Güle güle sergileyin.

Teşekkürler hüseyin :smile: Almanlar'da boyut önemli değil, detayları bir şekilde modele işliyorlar!
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 27 Arl 2013, 10:30

jeffwaterss yazdı:Ahmet Bey kesinlikle nefis =) Aynı modelin transporter'ı mavisi de Canbazlar Karoser'de vardı 1/87 , orada incelemiştim hakikaten çok tatlı çok keyifli bir model =)

Evet ilkem bende bayılıyorum bu modele :lol:Aynı modelin 1/18 elimde mevcut :happy: Transporter temasında sonuna kadar varım :grin:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 27 Arl 2013, 10:32

canerberk yazdı:Ahmet geçmiş olsun. En kısa zamanda sahalara dönersin inşallah diyecem ama sen çoktan ısınıp inmişsin sahaya. Modellerin oldukça şirin. Transporter da model de enfes. Rampalara takıldım ben de. Takdire şayan bir model . Tekrar hayırlı olsun.

Sağol Caner :smile: Şükür toparladık ve sahalara döndük :lol: Bende rampalara bitmiştim! Albenisi çok yüksek bir model! Zaten özel bir kutusu var açtığında süngerin içerisinden ikiside sana bakıyor :grin: Daha güzelleri senin olsun :friends:
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 27 Arl 2013, 16:17

tolgatitiz yazdı:Ahmet kusura bakma Mercedes falan görünce bakmamıştım, bir ara bakarım derken, bir de ne göreyim.
Hastasıyım bu tarz modellerin, bu "haylaz"lardaki kalite hissi müthiş, Schuco bunlara Piccolo diyor ki haklı tam çıtırlar.
Güle güle seyret :drinksb:

Abi ne demek sıkıntı yok :happy:

Hemde tek atımlık çıtırlardan :lol: Elimden geldiğince, bulabildiğim sürece edinmeye çalışıyorum!

Yorumun için ayrıca teşekkürler Tolga abi :drinksb:
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Önceki

Yeni Alınan 1/87 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir