İş Makinalarım

Kamyon & Tır & Otobüs & İş Makinesi Modellerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: Ömer AYDIN

Re: İş Makinalarım

İletiYazar: Kenan Şavklı » 07 Şub 2013, 23:47

alpingo yazdı:Teşekkür ederim Kenan. İş makineleri gerçekten çok keyifli. Bu arada haberiniz var mı bilmiyorum da D&R mağzalarında, Siku firmasının araçları satılmaya başladı. Araba,tır,ziraat araçları biriktiren arkadaşlar içinde çok güzel modeller bulunuyor. Bu arada beğendiğin araçları söyler misin merak ettim :)

DnR'da satılanlara çok şaşırdım ve sevindim de. Çok beğendiğim ve almayı dahi düşündüğüm beyaz Terex ve en alttaki paletli kar aracı çok güzeller.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Önceki

Kamyon & Tır & Otobüs & İş Makinesi Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir