1/43 Modellerde Deneme Çekimleri

Fotoğraflama Konusunda Teknik Bilgilerin Paylaşıldığı ve Denemelerinizi Paylaşabileceğiniz Bölüm

Yetkili: Falcon_X, ..alper.., Bülent Aydoğan

Re: 1/43 Modellerde Deneme Çekimleri

İletiYazar: eczserkan55 » 18 Ekm 2013, 23:16

basketci_ny yazdı:Geçen toplu çekimde aradan dereden görüp l911 demiştim hatırlarsan abi harika bir model ve fotolar şahane :kamyon: :smile:

Paylaşım için teşekkürler abi :f:

Ankara'daki dost L911& Sls amg'den selamlar :smile:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:drinksb:

Evet hatırlıyorum vitrinde de farketmiştin kardeşim :lol: ... Sendeki modelin rengide harika fotoğrafda da çok güzel görünüyor ... Aslında traktörler o modelin üstünde daha mı güzel dururdu ne ... Bendeki modelin brandasıda var ancak bu şekilde daha çok sevdim modeli ... Premium 1/43 olmasına rağmen ince ince çalışmış ... Yorum için çok teşekkür ederim kardeşim ... :sapka:
eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: eczserkan55 » 18 Ekm 2013, 23:20

KADIHAN yazdı:Serkan çekimler ve modeller mükemmel! Tartışmasız bir vazgeçilmez bir L911 :)

Traktör taşıyan haline mest oldum! Tam dişime göre olmuş! :lol:

Bu modelin hastalarından biride nurettin'dir :grin: o da benden önce yorumlamış!

Kazasız belasız güzel günlerde sergile kardeşim!

Nurettin kardeşim vitrindede yorum yazmıştı şimdide boş geçmemiş sağolsun :smile: ...
Aslında bu modelin mavi renkli 1/18 ini çok istedim uzun süre sonunda denk geldimde ancak maliyet ve büyüklüğü beni vazgeçirmişti o zaman ... O yüzden 1/43 de karar kılmıştım işçilik olarakta çok hoşuma gitmişti aldığım zaman ki hala da öyle ... Gerçi 1/18 de bez branda var :lol: ... Ahmet abi traktörlü hali gerçektende tam senlik oldu belki sende de benzer manzaralar görebiliriz ilerleyen zamanda ... :lol: Yorum için çok teşekkür ederim ...
eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 20 Ekm 2013, 16:12

Serkan, bayram tatilinde gozelrimize bayram yasattin adeta :lol: Farkli olceklerde farkli araclarin modelleri; tam bir solen havasi biz model severler icin. Bence resimleme teknigin cok guzel, umarim koleksiyonundaki diger cevherleri de zaman icerisinde paylasirsin bizlerle :handshake:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 20 Ekm 2013, 19:39

Virtue yazdı:Serkan, bayram tatilinde gozelrimize bayram yasattin adeta :lol: Farkli olceklerde farkli araclarin modelleri; tam bir solen havasi biz model severler icin. Bence resimleme teknigin cok guzel, umarim koleksiyonundaki diger cevherleri de zaman icerisinde paylasirsin bizlerle :handshake:

Erdem abi çok teşekkür ederim benim içinde büyük keyif oldu açıkçası ... Forumun güzel ortamı hep devam eder inşallah ... Bu sıcak ortam olduğu sürece hep buralardayız :smile: ... Sendeki cevherleride özledik Erdem abi yeni model yok mu ?
Yorum için çok teşekkür ederim abi ... :sapka:
eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Önceki

Fotoğraflama Teknikleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir