1:18 TRAVEGO

Elinizde Bulunan veya Yeni Aldığınız RC Modellerinizi Bu Başlık Altında Paylaşınız...

1:18 TRAVEGO

İletiYazar: BuRaK-B » 23 Tem 2009, 14:01

Diecast'ın yanı sıra hemen hemen çoğumuzda RC model tutkusuda var zannedersem. Bende bir paylaşımda bulunayım istedim.
Alman Dickie firmasının üretimi olan 1:18 boyutunda orjinal Mercedes-Benz lisanslı RC modelimi beğenilerinize sunuyorum. Model, Euro Travego 15 RHD (Avrupa üretim Travego, kısa dingil, alçak tavan) olarak modellenmiş. Araç bana geldikten sonra dışındaki çok basitçe yapılmış ve bagaj kapak kenarları belli olmayan marka temalı jeti söküp kendim hazırlattığım jetleri yapıştırdım. Model tamamiyle fuarlardaki Lansman görünümüne kavuştu. Sadece ileride plaka değişikliği yapacağım.

Gökhan Derli Abimin 1:43 Setra Otobüs paylaşımından sonra epey geç kaldığımı farkettim ve hemen fotoğraf makinemi alıp çekimleri yaptım. Otobüsün boyutunu hafızanızda canlandırabilmenize yardımcı olabilmesi için çekimlerde bazı 1:18 modellerimi kullandım.
iyi seyirler dilerim. :movie:

İlk geldiği zamanki hali:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Son hali:

Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: 1:18 TRAVEGO

İletiYazar: Ahmet » 23 Tem 2009, 14:18

Müthiş :tey:

Abim biliyorsun daha önceden de bu yakışıklıyı konuşmuştuk ve hayranlığımı bir kez daha dile getiriyorum muhteşem. :yuppi: Son düzenlemelerle apayrı bir havaya bürünmüş iyi seyirler Burak abicim. :drinksb: :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: ersanelmas » 23 Tem 2009, 15:34

Valla çok güzel, bundan bende alayım. Nerden buldun bunu ?
Resim
Kullanıcı avatarı
ersanelmas
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: BARRICADE
1/18 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 15
Rep Puani: 70
ersanelmas rep puani yok

İletiYazar: Emre Özdemir » 23 Tem 2009, 15:40

Gerçekten çok güzel bir RC'ymiş Burak abicim Hüseyin abinin de dediği gibi kıymetini bil. :lol:
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 23 Tem 2009, 15:43

Burak harika görünüyor. Kapladığı yeri düşünemiyorum bile :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 23 Tem 2009, 15:59

Burak harika bir model bende istiyorum benim için yer sorunu olmaz sevidğim şeylerin halı kaplaa yakışır travegoya .bunlardan 15 20 tanesi ile bir terminal dioarmasıı evde düşünemiyorum aslında düşünüyorumda görenlerden gelecek yorumlarıdüşünmek istemiyorum
İyi günlerde sergile sitemizde bu kadar byük bir otobüs var artık buluşmalarda araç sorunu kalmayacak şehirler arası gider gelriz e sınıfı ehliyeti olan varmı acaba bende b var olsaydı kullanırdım otobüs sürme kçok zevklidir :grin: :grin: :grin:
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 23 Tem 2009, 19:28

Burak abi süpermiş ya,, çok beğendim ama çok büyük :lol: Rc de bile çok iyi detaylar var baksana helal olsun :smile: İç fotoğrafına bayıldım bide ekranda oynayan film SCARFACE resimdekide ALPACİNO mu :smoke1: :emo3: :lol: paylaşım için teşekkürler Burak abi çok beğendim :ok1:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 23 Tem 2009, 20:28

Herkese çok teşekkür ederim. İlk baştan yer sorununu düşünmeden bulaştım bu işe ama evin içinde çocuk gibi o odadan o odaya yanımda gezdirdiğim ve yatarkende yatağımın kenarına parkettiğim için yer sıkıntısı yaşamıyorum şimdilik :lol:

ersanelmas yazdı:Valla çok güzel, bundan bende alayım. Nerden buldun bunu ?
Rallyci yazdı:Burak harika bir model bende istiyorum benim için yer sorunu olmaz sevidğim şeylerin halı kaplaa yakışır travegoya .bunlardan 15 20 tanesi ile bir terminal dioarmasıı evde düşünemiyorum aslında düşünüyorumda görenlerden gelecek yorumlarıdüşünmek istemiyorum
İyi günlerde sergile sitemizde bu kadar byük bir otobüs var artık buluşmalarda araç sorunu kalmayacak şehirler arası gider gelriz e sınıfı ehliyeti olan varmı acaba bende b var olsaydı kullanırdım otobüs sürme kçok zevklidir :grin: :grin: :grin:
ÖM yollayacağım temin konusu hakkında.
Birol bende E sınıfı ehliyet var ve işim gereği otobüs kullanıyorum, genelde de Travego :wink1:
Harika ötesi zevkli bir olay. İmkanın olurda denk gelirsen kesinlikle kaçırma deneyip bir tur at derim :drinksb:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 23 Tem 2009, 21:28

Heybeti yeter bence,uzaktan kumandalı olmasına rağmen çok detaylı bir görüntüsü var kullanmasıda keyiflidir eminim Burak kardeşim. :nazar:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 23 Tem 2009, 23:23

DiecasTurizm sefere başladı :laughing: Eline sağlık Burak yeni hali daha güzel olmuş.. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: diecastufuk » 24 Tem 2009, 00:41

Abi süper bayıldım diyecek bişi bulamıyorum :+1: :+1:
Resim
PERFORMANCE IN ACTION
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 24 Tem 2009, 01:10

Burak, hatırlarsın; İstanbul buluşmamızda bu otobüsün dikiz aynalarını çınlatmıştık. Sen 1/18 ölçeğinde otobüsüm var dediğinde şoke olmuştum ve neden bugüne akdar hiç paylaşmadın demiştim. :smile5: Daha sonra fotoğraflarına bakmıştık bu aracın ve 205'in yanında gerçekten ne kadar büyük olduğu anlaşılıyor. Normalde tavanı alçak ve kısa aks aralıklı olan model bu senin de belirttiğin gibi. Eğer full size bir otobüs olsaydı, onu düşünemiyorum artık. Mükemmel ve kullanımı büyük keyif veren harika bir araç, iyi günlerde sergile ve oyna :kamyon:

*Ben de yakın geçmişe kadar bazı Diecast modellerikmel oynuyordum; far yapışım da o sebeptendi... :lol:
** Burak, bu arada plaka harika olmuş, bu konuda, bir süre sonra senden yardım rica edeceğim... :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 24 Tem 2009, 07:57

İşte beklenilen TRAVEGO. Yolculuğa hazır hale gelmiş bir şekilde karşımızda. :good2:
Burak'cım, çok güzel çekimlerle bu güzelliği bizlerle paylaştığın için kendi adıma teşekkür etmek istiyorum. Çekimlerde otobüse eşlik eden modeller bir ayrı güzel.
Plakaya ayrıca bayıldığımı belirtmek isterim.
Yolları açalım arkadaşlar, Travego sefere çıkmaya hazır... :yol:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Sonraki

RC Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 2 misafir