Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi. Peugeot 504 Belgeseli...

Re: Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi. Peugeot 504 Belgeseli...

İletiYazar: Emre E. » 28 Tem 2011, 08:13

Bu tutku, sana 1:1 bir 504 aldırır bence. :x:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
camorenesi
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 28 Tem 2011, 08:33

Emre ERBASAR yazdı:Bu tutku, sana 1:1 bir 504 aldırır bence. :x:

Emre, aynı şeyi ben diyecektim.. Bora al bir tane toplayalım bari.. Bende çok seviyorum bunları. Tipik Fransız otomobili formunda..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 28 Tem 2011, 09:19

gokhan derli yazdı:

Emre, aynı şeyi ben diyecektim.. Bora al bir tane toplayalım bari.. Bende çok seviyorum bunları. Tipik Fransız otomobili formunda..

Tüm ölçeklerden farklı renklerde var nasılsa. :lol:
Bir tane de 1:1 oluversin, ne olacak. :grin:

Benim tanıdığım Bora, gerçekleştirir bu toplama işini... Ver gazı ver... :moto:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 28 Tem 2011, 14:19

Emre ERBASAR yazdı:
gokhan derli yazdı:

Tüm ölçeklerden farklı renklerde var nasılsa. :lol:
Bir tane de 1:1 oluversin, ne olacak. :grin:

Benim tanıdığım Bora, gerçekleştirir bu toplama işini... Ver gazı ver... :moto:

Daha cevap gelmedi Emre. Herhalde düşünüyor.. :lol:
Resim

mesaj için gokhan derli teşekkür aldı- 2:
camorenesi, Emre E.
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 01 Ağu 2011, 05:20

Harika bir paylaşım Bora... 504 unutulmazlarımızdan biri ve farklı kültürlerden/ülkelerden ve aktivitelerden derlenmiş fotolar da mükemmel, ellerine sağlık. Ama şu 131'le aralarında ne geçmişse (kız meselesi galba :lol: ) fena girişmişler; FIAT epey hırpalanmış ama sonunda 504'ü fena benzetmiş. :smile7:
Bir modele tutkun olmanın tadını -kendi tutkun olduğum araçlardan pay biçerekten- çok iyi bilenlerdenim ve herkes gibi ben de; bir gün -tez vakitte- bu aracın epeyce makbul halde olanına erişmeni temenni ediyorum. Tekrar teşekkürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 01 Ağu 2011, 05:43

Paylaşım için teşekkürler Bora abi. :sapka:

Belirli araçları toplayarak koleksiyon sahibi olan ve hayranlık duyduğumuz özel birkaç araçlar hakkında bilgi sahibi olmak çok güzel ve böyle bir paylaşımla kendi adıma çok sevindim ,teşekkür ediyorum bu yüzden sana Bora abi. :handshake:

Kocaeli buluşmasında görmüştüm modellerini bir nebze olsa da 504'e yakın olmuştum ve şimdi bilgi sahibi olmak daha değerli kılıyor o modeli.Herkesin dileği gibi 1:1'ine kavuşup yollarda gıcır gıcır bir 504 görmek isterim açıkçası umarım gerçekleşir bu düşünce. :drinksb:
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

Önceki

1/1 NOSTALJİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir