Ferrari Temam

Re: Ferrari Temam

İletiYazar: Ahmet » 25 Tem 2009, 17:41

Ferrari 328 GTS (kyosho)

ResimResim

Bu yakışıklıyı eklemeyi unutmuşum :kamyon:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 25 Tem 2009, 20:22

Ali SAMANGÜL yazdı:Ahmet;
Ellerin dert görmesin çok güzeller valla.Paylaşım için teşekürler.

Çok teşekkür ederim Ali abicim beğenmene sevindim :syg:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 26 Tem 2009, 14:16

Ahmet yazdı:
Desolator yazdı:Sonunda bir F40 'ta ben alacağım herhalde.. Harika gidiyorsun Ahmet.. :drinksb:

Şiddetle tavsiye ederim abicim. :nod: Çok teşekkür ederim. :drinksb:

Abi ne kadar ferrai sevmesemde F40 çok güzel bir model. Benim Ahmette en çok ilgimi çekenlerden biri F40 gerçi ufak bi sakarlık yapıp 575in kaputunu F40ın üzerine düşürmüştüm ama allahtan bişey olmadı.
Kardeşim benim süper bi koleksiyon oldu seninki ama Köksal abiye yetişmen için biraz daha uğraşman lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 26 Tem 2009, 14:27

Akın AYDIN yazdı:Abi ne kadar ferrai sevmesemde F40 çok güzel bir model. Benim Ahmette en çok ilgimi çekenlerden biri F40 gerçi ufak bi sakarlık yapıp 575in kaputunu F40ın üzerine düşürmüştüm ama allahtan bişey olmadı.
Kardeşim benim süper bi koleksiyon oldu seninki ama Köksal abiye yetişmen için biraz daha uğraşman lazım.

Kaput düşünce sana o anki bakışımı unutmamış olmalısın kardeşim :devil3: :lol: Ama modele hiçbir zararı olmadığını görünce gülümsememide unutmamışsındır :wasntme: :happy:

Ben daha çok çalışmam lazım çok.... :yol: :cycle:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

FERRARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir