MERCEDES SL65 AMG V12 BITURBO MATTBLACK & BLACK

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

HANGİ RENK DAHA GÜZEL ?

METALİK SİYAH
13
59%
MAT SİYAH
9
41%

Toplam oy : 22

Re: MERCEDES SL65 AMG V12 BITURBO MATTBLACK & BLACK

İletiYazar: Ahmet » 23 Tem 2011, 23:16

Abicim çok güzel bir inceleme ellerine sağlık :drinksb: Ben şu mat siyahtan hep uzak durmuşumdur,soğuk bir renk bana göre... Ama metalik siyah enfes diyebilirim abicim :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Koray Edis » 23 Tem 2011, 23:42

cok hos model gercekten bende grisini ariyorum ama ne yazikki bulamiyorum.ebayde filan var birkac tane ama su anda getirtmeye kalkarsam gumrukte kalir ki shippingle birlikte fiyati cok fazlaya gelir...
Resim
Kullanıcı avatarı
Koray Edis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Koray
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 810
Koray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 24 Tem 2011, 00:12

REVOLUTION yazdı:
sui_cast yazdı:Bi kere plakalar farklı :delii:

Aşkolsun Bahadır en başta yazdım ya (siyah olan "Dealer Edition" mat siyah olan normal versiyon olmasıdır.)
Haliyle Dealer versiyon farklı diğer modellerin plakası farklı oluyor :delii:

Mat şimdinin modası.. yarın öbür gün geçer gider.. Bizim de elimizdeki mat renkli modellere baktığımızda "bu da neymiş böyle?, böyle araçlar da mı varmış?" gibi yorumlarda bulunmamız muhtemel..
O yüzden bildiğimiz siyah olan iyidir.. :y:

Çok yaşlı gibi konuştum ya
:delii:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 24 Tem 2011, 00:48

Siyah rengini daha çok beğendim :coffee:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: modifiyemre » 24 Tem 2011, 00:55

Her zaman mat renklerde bir çekicilik hissetmişimdir bu gibi modellerde :) Ben görüşümü mattan yana kullandım :) Fakat her ikinizinki de güzel modeller Devrim abi, iyi günlerde sergileyin :)
Resim
Kullanıcı avatarı
modifiyemre
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emre Kaan
Rep Puani: 410
modifiyemre rep puani yokmodifiyemre rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 24 Tem 2011, 01:01

Modeller gerçekten mükemmel,ikisi de beni kendine hayran bıraktı ..

Nedense böyle arabalarda mat renge bayılıyorum ben seçimimi mattan yana kullandım :lol:

Güle güle sergile Abicim ..
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Tem 2011, 01:23

Ahmet yazdı:Abicim çok güzel bir inceleme ellerine sağlık :drinksb: Ben şu mat siyahtan hep uzak durmuşumdur,soğuk bir renk bana göre... Ama metalik siyah enfes diyebilirim abicim :nazar:

Teşekkürler Ahmet'ciğim beğendiğine sevindim :handshake:
Evet güzel bir benzetme yaptın aynen katılıyorum soğuk bir siyah şeklinde gözüküyor. Siyah rengi dondurucuya koyup çıkarsak herhalde böyle çıkardı!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 24 Tem 2011, 02:53

Bencede parlak siyah çok daha yakışıklı duruyor...Güzel inceleme olmuş Devrim ağzına sağlık kardeşim. :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 24 Tem 2011, 03:46

Devrim abi bu arada senin siyah renkli Minichamps marifeti SLS AMG'ni de buralarda görebilirsek çok sevineceğim. Artık Mercedes-Benz'ciyiz ve bu güncel martı kanat'a fena bir hastalığım var. Gri tonlarında bir adet de ben almak istiyorum ama kısmet. 1/1'ini yakından incelediğimde isyan etmiştim resmen ve yazıklar olsun çık çık çık çık diye ikendi kendime konuşurken, bize yardımcı olan hanım satış temsilcisi yutkunarak n'oldu acaba diye yan yan bakıyordu. :smile7: Hatırlarsan bir buluşmada "süpriz" olarak getirmiştin bu "kara martıy"yı, kaçırdıysam özür dilerim ama sanırım inceleme konusu hiç olmadı. Müsait vaktinde umarım inceleme konusu açmayı canın ister. Benim kara yağızı da (1/18 Actros) en kısa sürede detaylıca incelemeyle sunacağım inşallah... :kamyon:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Tem 2011, 09:23

koray edis yazdı:cok hos model gercekten bende grisini ariyorum ama ne yazikki bulamiyorum.ebayde filan var birkac tane ama su anda getirtmeye kalkarsam gumrukte kalir ki shippingle birlikte fiyati cok fazlaya gelir...

Koray umarım sende bu modeli edinirsin. Gri rengi birebir inceleyen birisi olarak sana siyahı tavsiye diyorum; ama renk zevki tartışılmaz tabi :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Tem 2011, 09:26

sui_cast yazdı:
REVOLUTION yazdı:
sui_cast yazdı:Bi kere plakalar farklı :delii:

Aşkolsun Bahadır en başta yazdım ya (siyah olan "Dealer Edition" mat siyah olan normal versiyon olmasıdır.)
Haliyle Dealer versiyon farklı diğer modellerin plakası farklı oluyor :delii:

Mat şimdinin modası.. yarın öbür gün geçer gider.. Bizim de elimizdeki mat renkli modellere baktığımızda "bu da neymiş böyle?, böyle araçlar da mı varmış?" gibi yorumlarda bulunmamız muhtemel..
O yüzden bildiğimiz siyah olan iyidir.. :y:

Çok yaşlı gibi konuştum ya
:delii:

Yapma Bahadır ne yaşlı konuşması.... bende seninle aynı fikirdeyim; bu yüzden yaşlı konuşması gibi yorumlarda bulunma. :lol:
Ben genelde vitrinde modelin duruşuna bakıyorum; gerçekçi ve güzel duruyorsa işte budur diyorum mat siyah güzel ama soğuk duruyor ve diğer parlak siyah gibi gösterişi yok.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Tem 2011, 09:29

modifiyemre yazdı:Her zaman mat renklerde bir çekicilik hissetmişimdir bu gibi modellerde :) Ben görüşümü mattan yana kullandım :) Fakat her ikinizinki de güzel modeller Devrim abi, iyi günlerde sergileyin :)

Yorumun için teşekkürler Emre :handshake: Tabiki herkezin renk zevki kendine ama şuanda görülüyorki metalik siyahı beğenenler çoğunlukta.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Tem 2011, 09:31

ArdaPerk yazdı:Modeller gerçekten mükemmel,ikisi de beni kendine hayran bıraktı ..

Nedense böyle arabalarda mat renge bayılıyorum ben seçimimi mattan yana kullandım :lol:

Güle güle sergile Abicim ..

Teşekkürler Arda'cığım beğendiğine sevindim :handshake:
Sanada bir matt black alalım o zaman gerçi bence senin mavi daha güzel bence oda ayrı bir konu :lol: Bilmem anlatabildin mi ?
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

KARŞILAŞTIRMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir